Įkraunama...
Įkraunama...

Informacija apie įmones

QUOTE(Nijole @ 2007 06 01, 13:56)
Dar ne, bet issiunciau CV ir labai laukiu pakvietimo. Tik vakar buvo paskutine CV siuntimo diena, tai, manau, gal kita savaite imanoma sulaukti pakvietimo i pokalbi...  g.gif
Papildyta:
o tu gal irgi susidomejai darbu šioje kompanijoje/


As siunciau taip pat, kai tik pirmas skelbimas pasirode. na, turbut pries menesi g.gif tiesa pasakius, nezinau, ar noreciau tokio darbo. O Tu turi panasaus darbo patirties?
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2007 06 01, 17:21)
As siunciau taip pat, kai tik pirmas skelbimas pasirode. na, turbut pries menesi g.gif tiesa pasakius, nezinau, ar noreciau tokio darbo. O Tu turi panasaus darbo patirties?



Smagu išgirsti, kad ir dar kažkam idomu dirbti Voiroje. Nors sakei, kad gal nenoretum ten dirbti, bet vistiek iuntei CV g.gif Tiesą pasakius, aš labai norėčiau ten dirbti, nors nieko apie šią įmonę iš vidaus nežinau. Man atrodo patrauklus pats produktas, žaislai - tokia moteriška sritis. O i kokias pareigas tu predentavai? Aš norėčiau dirbti marketingo vadybininke, nes baigiau kaip tik šiemet magistratura šioje srityje, o prieš tai dirbau 1,5 metų su reklama.

O tau per ta menesi nepaskamnbino? Gal pati bandei skambinti, bent pasiteirauti ar jau konkursas baigėsi?
Atsakyti
Gal yra zinanaciu apie imone ROLVIKA?
kaip valdzia, atlyginimai ir t.t?
Atsakyti
4u.gif Kokie gandai ir žinios apie darbą "Fragrances International" (valdo Kristianos parduotuvų tinklą) biure?
Atsakyti
QUOTE(Nijole @ 2007 06 01, 21:53)
Smagu išgirsti, kad ir dar kažkam idomu dirbti Voiroje.  Nors sakei, kad gal nenoretum ten dirbti, bet vistiek iuntei CV  g.gif  Tiesą pasakius, aš labai norėčiau ten dirbti, nors nieko apie šią įmonę iš vidaus nežinau.  Man atrodo patrauklus pats produktas, žaislai - tokia moteriška sritis.  O i kokias pareigas tu predentavai? Aš norėčiau dirbti marketingo vadybininke, nes baigiau kaip tik šiemet magistratura šioje srityje, o prieš tai dirbau 1,5 metų su reklama.

O tau per ta menesi nepaskamnbino? Gal pati bandei skambinti, bent pasiteirauti ar jau konkursas baigėsi?


Na, visu pirma nesakiau, kad nenoreciau schmoll.gif ten dirbti. tiesiog suabejojau... del tos pacios ko gero priezasties ir nesiteiravau del to konkurso pacios "Voiros" atstovu.nes jei duoda pakartotini skelbima praejus kuriam laikui, tai suprask, jog dar vis iesko zmoniu, tinkanciu i tas pareigybes. be to, as jau gavau darbo pasiulyma thumbup.gif darbo, kuris man labiau priimtinas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2007 06 21, 11:00)
Na, visu pirma nesakiau, kad nenoreciau schmoll.gif ten dirbti. tiesiog suabejojau... del tos pacios ko gero priezasties ir nesiteiravau del to konkurso pacios "Voiros" atstovu.nes jei duoda pakartotini skelbima praejus kuriam laikui, tai suprask, jog dar vis iesko zmoniu, tinkanciu i tas pareigybes. be to, as jau gavau darbo pasiulyma thumbup.gif darbo, kuris man labiau priimtinas mirksiukas.gif



Suanuole, sveikinu 4u.gif As irgi jau turiu darba, bet vis tiek ieskosiu geresnio smile.gif

p.s. o kokioje srityje, jei ne paslaptis, dirbi?
Atsakyti
QUOTE(Nijole @ 2007 06 22, 14:42)
Suanuole, sveikinu  4u.gif As irgi jau turiu darba, bet vis tiek ieskosiu geresnio  smile.gif

p.s. o kokioje srityje, jei ne paslaptis, dirbi?


aciuks.gif uz sveikinimus.
IT srityje. O Tu radai darba ir vel ieskaisi? ar cia ne taip kazka supratau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spragtukas: 22 birželio 2007 - 21:35
QUOTE(Spragtukas @ 2007 06 22, 23:34)
aciuks.gif uz sveikinimus.
IT srityje. O Tu radai darba ir vel ieskaisi? ar cia ne taip kazka supratau g.gif



IT? Na čia dar įdomiau pasidarė smile.gif Gal gali parašyti kokioje kompanijoje? Na labai jau smalsu... blush2.gif

O šį darbą man pasiūlė, jį jau dirbau iki nėštumo. Bet baigusi studijas, norėčiau įgytas žinias pritaikyti ir praktikoje. Dabartinis darbas man atrodo siauroka sritis... Todėl, manau, kad jis bus tik tarpinė stotelė, kol Kaune po vasaros atostogų padaugės darbo pasiūlymų
Atsakyti
Gal kam teko padirbeti "Baltnetos komunikacijose"? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
[quote=Nilė Vanilė,2007 06 01, 22:53]
Smagu išgirsti, kad ir dar kažkam idomu dirbti Voiroje. Nors sakei, kad gal nenoretum ten dirbti, bet vistiek iuntei CV g.gif Tiesą pasakius, aš labai norėčiau ten dirbti, nors nieko apie šią įmonę iš vidaus nežinau. Man atrodo patrauklus pats produktas, žaislai - tokia moteriška sritis. O i kokias pareigas tu predentavai? Aš norėčiau dirbti marketingo vadybininke, nes baigiau kaip tik šiemet magistratura šioje srityje, o prieš tai dirbau 1,5 metų su reklama.


jau pavelavai pas juos visai neseniai paskyre nauja marketingo vadybininka su kuriuo musu imone dabar dirba.
Atsakyti
[quote=aiste20,2007 07 02, 22:54]
[quote=Nilė Vanilė,2007 06 01, 22:53]
Smagu išgirsti, kad ir dar kažkam idomu dirbti Voiroje. Nors sakei, kad gal nenoretum ten dirbti, bet vistiek iuntei CV g.gif Tiesą pasakius, aš labai norėčiau ten dirbti, nors nieko apie šią įmonę iš vidaus nežinau. Man atrodo patrauklus pats produktas, žaislai - tokia moteriška sritis. O i kokias pareigas tu predentavai? Aš norėčiau dirbti marketingo vadybininke, nes baigiau kaip tik šiemet magistratura šioje srityje, o prieš tai dirbau 1,5 metų su reklama.
jau pavelavai pas juos visai neseniai paskyre nauja marketingo vadybininka su kuriuo musu imone dabar dirba.
[/quote]

Aišku, vadinasi galiu jau nieko nebesitikėti iš jų verysad.gif
Kita vertus, tai ne vienintele firma, kurioje noreciau ir galeciau dirbti g.gif
Atsakyti
Kas nors ką nors esat girdėję apie UAB Nukas ir Baltic autoparts?
Atsakyti