Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko jūsų vaikas miega per parą?

Apklausa: Kiek valandų jūsų vaikas miega per parą? (289 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(erdni20 @ 2007 06 01, 21:56)
nakti miega nuo 10-12 valandu, o pietuciu nuo 2-4

blink.gif Net 4 val. pietų miego? Oho! O įdomu, kelintą eina poguliuko? Kada nakties miego?
Atsakyti
na mano sunelis tai visai nemiegalius nakti gal 10-11 h ir viskas, o diena jei 1-1,5 h paguldau tai geri, dar kartais apie 16 h pamiega masinoje jei kur vaziuojam ir tai tik pusvalandziui, o va vyresnele jei masinoj tai gali ir 3 valandas pramiegot blink.gif
Atsakyti
Mano 1m.10mėn dukružė naktį miega 10-11val, popietinis miegelis2-3 val.
Atsakyti
na mes einamie miegoti nuo 9-10 tam tarpe
Atsakyti
Kiekvienas vaikas individualus. VIenas miega labai daug, kitas - mazai. Vienos pazistamos vaikas taip pat pietu nenori uzmigti. ir netgi pietu nemiegojus vakare eina 9 val. Matyt jiems uztenka tiek miego, yra aktyvesni. O mamytem aisku sunku. Kai kada prades eiti i darzeli, daugiau miegos, nes ten energijos daugiau atiduos.
Atsakyti
mano mergyte nemiega pietu miego. vakare eina miegoti 21 vai, keliasi 8 ryte
Atsakyti
Mes miegam apie 12 - 13 val. per para. Anksciau pietukus miegojom tik pusvalanduka, bet dabar ir iki 3 val. ismiega smile.gif O nakties miego einam visada 9 val. (ziema net 8 val.), aisku ne visada uzmiega is karto, kartais vartosi iki 10 ar net 11 (cia dazniausiai vasara), bet labai stengiames laikytis rezimo, nes mums taip lengviau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pliushine: 05 birželio 2007 - 14:02
maniskis miega kakur 13-14 valandu(nakties ir dienos miegas)
Atsakyti
QUOTE(ingridukas @ 2007 06 05, 17:37)
maniskis miega kakur 13-14 valandu(nakties ir dienos miegas)

drinks_cheers.gif maniskis taip pat mazdaug tiek 4u.gif
Atsakyti
Mano voveraitė miega 10 val. naktį ir 2-3 valandas dieną. Kai daug laiko dūksta gamtoje ar kieme, miego poreikis padidėja. Pastebėjau, kad dienos miegelis labai reikalingas smile.gif
Atsakyti
Mano sunelis miegoti eina 22val ir keliasi 9 - 10val. Pietu miego miega apie 2 val. (nuo 14-16val.) Vidurkis - 13-14val per para rolleyes.gif
Jam dabar 1 ir 10men.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murgita: 06 birželio 2007 - 16:00
Manasis naktį išmiego apie 10 val ir dar dieną miega du kartus tai dažniausiai pora valandų.
Atsakyti