Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko jūsų vaikas miega per parą?

Apklausa: Kiek valandų jūsų vaikas miega per parą? (289 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
naktį miega apie 10 val ir dar dieną nusnaudžia apie 2 val
Atsakyti
maniskis miega 10-12 valandu. diena labai retai miega, o jei miega tai apie 2 val
Atsakyti
Naktį maždaug 10 valandų,dieną nuo 2 iki 4 valandų.
Atsakyti
Na ziuriu kad visu vaikuciai panasiai miega smile.gif
Maniske ir gi nakti apie 10val, poguliuko apie 2-3 val 4u.gif
Atsakyti
mūsų pelėdžiukas niekaip be 12kos neužmiega doh.gif keliasi 8tą val, tai gaunasi apie 8 val miego natį ir 2-2,5 val dieną.
Atsakyti
Mano panelei 2 metai - miegam nakti po 10-11 val., diena - 2-3 val.
Atsakyti
Mano kleckui du su virsum metu, nakti miega apie 9 - 10 valandu, o per pietus apie 2 - 4 valandas, priklausomai kiek pavarges buna.
Atsakyti
maniskiui uz 3 men bus du metai, miega nakti apie 9-10 val. diena 2-3 val. viskas butu thumbup.gif tik dar turbut reiktu naktinius budinejimus isbraukti, tai mamytei vistiek buna pritruksta miegelio blush2.gif
Atsakyti
nakti apie 10val miega, diena 1.5-2 val. Buna kad 3val miega, bet lb retai
Atsakyti
Maniškis naktį išmiega 10-11val., o pietų miegelio tai 3-4val.
Atsakyti
Naktinio miego mano karalaiciui per akis 8 val. ir dar su N kartu prabudimu, pazirzimu, persikraustymu i musu lova... doh.gif Uzmiega apie 22, keliasi 6 ir nei minutes veliau, nesavarbu darbo diena ar savaitgalis sad.gif Diena miega 2-3-4 val. unsure.gif Nu nenormalus miegas, bet niekaip negaliu to pakeisti. Darzelyje tikriausiai miega maziau, nes vakare buna labai piktas, irzlus, bet be 22 vistiek negaliu uzmigdyti sad.gif
Atsakyti
Mes gulamės tarp 22-23val. ir išmiegam max 9val. o pietukų tai 3val. visada. bendroj sumoj gaunasi normaliai 12val. rolleyes.gif bet norėtųsi kad naktelę ramiau ir ilgiau miegotų.. ax.gif esame beveik 1,6metų.
Atsakyti