Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko jūsų vaikas miega per parą?

Apklausa: Kiek valandų jūsų vaikas miega per parą? (289 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mūsų rėžimas: miegame nuo 23 val. vakaro iki 9 val. ryto, per pietus nuo 14 val. iki 17 val. 4u.gif
Atsakyti
Maniškė eina nakčiai miegoti apie 22-22.30h, o ryte keliasi apie 10.30h. Pietų miegelio būna, kad jau ir nebemiega, o kai miega tai apie 15h užmiega 4u.gif
Atsakyti
Manajam 1.7men tai nakciai uzmiega apie 22val iki 8ryto,na ir diena butinai 3val pamiega thumbup.gif kartais net ir 4val tai jau stengiuosi zadinti,nes vakare sunku iviliot i lovyte smile.gif
Atsakyti
eina miegoti apie 11val. vakaro, keliasi apie 9val.ryto, su pokaituku sunku pas mus visad buvo doh.gif kartais 'nulauziu', tai miega pora val.taciau ryte labai ankstyvas paukstis tada doh.gif
Atsakyti
MANISKIS NAKTI MIEGA 10VALANDU biggrin.gif O DIENA MIEGA 2VAL biggrin.gif BET MUMS UZTENKA MANAU KAD TIEK MIEGOTI YRA GERAI? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 2kart mamyte: 06 gruodžio 2008 - 20:25
As ir pilnai pritariu, kad mazieji isdykeliai turi miegoti pietu! Maniske uzmiega apie 22-23h, o keliasi apie 8-9h. Pietu miegelio miegam kiekviena diena mazdaug nuo 1,5 iki 2,5 valandu. Pasitaiko, kad ismiega ir virs 3, bet tai buna isskirtiniai atvejai biggrin.gif
Atsakyti
Mano mazoji irgi miegucio nakciai uzmiega apie 22-23h, o ryte keliasi apie 8-9h. Pietu miegelio miegam apie pora val. Bet kadangi ji visa kita laika buna zvali, energinga, manau, kad tiek miego jai uztenka blush2.gif
Atsakyti
mano katyte per para miega apie 11 valandu 4u.gif
Atsakyti
Nakti miega apie 10 val ir diena apie 2 val
Atsakyti
maniskis ismiega minimum 10val nakti, o diena priklauso kur buna jei darzeli tai kazkur 2-3val, jei namie tai 4-5 blush2.gif
Atsakyti
miegam nakti apie 10 val o pokaicio miegelio 2-3 val thumbup.gif
Atsakyti
mano miega apie 11 valandu mirksiukas.gif o pietu miegas 2-3 val thumbup.gif


Atsakyti