Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko jūsų vaikas miega per parą?

Apklausa: Kiek valandų jūsų vaikas miega per parą? (289 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Maniske nakti ismiega daugiausiai 10 val ir diena miega 1.5 - 2 val. Baisiausia, kad kartais tik 1 val nakties uzmigdau, o atsikelia vistiek 8 - 8.30 val doh.gif
Atsakyti
Mano maziukas nakty ismiega apie 10 val, o diena nuo 2 iki 4 val.
Atsakyti
Nakti miegame 12 val., diena 1-2 val mirksiukas.gif
Atsakyti
Mūsų sūnelis per parą miega apie 13valandų smile.gif
Vakare eina miegoti apie 21val ir keliasi ryte apie 8.30, o dienos miegelis trunka kaip kada rolleyes.gif , kartais valandą, kartais dvi, būna kad ir dvi su puse pamiega, bet čia jau labai retai rolleyes.gif
Atsakyti
Mano zuikutis eina miegot 22val.,o keliasi 9val. ,o pietų tai miega 2-3val. 4u.gif
Atsakyti
mano taip pat tongue.gif ,uzmiega 22h keliasi 9h-10h ir pietu miega 2-2,5. man patika toks jo dienos rezimas 4u.gif
Atsakyti
manoji eina miegoti 10 h vakaro na kartais ir iki 11 nemiega, bet stengiuosi migdyti10,o keliasi 10 ryto,pietu miega tik 1 h,manau galetu pietu biski daugiau miegoti blush2.gif na bet turbut per diena nelabai issiduksta todel ir mazai miega pietu smile.gif
Atsakyti
Musu 1,3 m dukryte nakti miega 9-10 val. o pietu miegas trunka 2-3 val, tai per para miega 12-13 val. mirksiukas.gif
Atsakyti
mano mažyliui du metukai vakare atsigula apie 22 ryte apie 8 keliasi ir butinai dar miega pietu 2-3 valandas tai bendrai išeina apie 12 valandų, bet manau kad vaikui butinai reikia pietu miegučio, nu nebet vaikelis žvalus išlieka iki vakaro g.gif nes manasis neatsigues ilgiau nei iki 14h tai pasidaro toks piktas toks nepatenkintas doh.gif viskuo kad nežinau kaip bereiketu ji išlaikyti iki vakaro schmoll.gif
Atsakyti
Musu merginai 1,7 m ir miega apie 12-13 val. nakciai uzmiega 22-23 val. ir keliasi 8-9 val. o diena diena apie 2-3 val. pamiega.
Atsakyti
Mano panelytei 1,7m ir ji miegot eina apie 22-22.30val, o keliasi apie 9-10val.
Pietuku ismiegam dazniausiai 2val. thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif maziausia panelyte uzmiega 20 arba 21val,keliasi 7.30val.diena dar kokias dvi valandeles reikia pamiegoti,jei nepamiegos,rasiu kur kambary uzmygusia lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti