Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko jūsų vaikas miega per parą?

Apklausa: Kiek valandų jūsų vaikas miega per parą? (289 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
mano sunus budamas 2 m, per para ismiegodavo 13-14 val, per para thumbup.gif , is ju 11- 12 val, nakty, o 1-2 val, pietu miegas thumbup.gif , dabar jis ismiega tik 12 valandu, ir tai visos per nakty, pietu jau nebemiega, tik guli 4u.gif
Atsakyti
mes nuo 2 metuku tai miegam taip : atsikelia apie 7.30val ir prabuna iki 12.30 val ir pamiega iki 15.30val pietu,o vakare eina apie 10val miegoti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(raciren @ 2008 08 21, 16:07)
mano sunus budamas 2 m, per para ismiegodavo 13-14 val, per para  thumbup.gif , is ju 11- 12 val, nakty, o 1-2 val, pietu miegas  thumbup.gif , dabar jis ismiega tik 12 valandu, ir tai visos per nakty, pietu jau nebemiega, tik guli  4u.gif

o jusu berniukui kaip matau tik 2 metukai ? g.gif ir kaip supratau isvis nemiga pietu rolleyes.gif ? idomiai,mano drauges berniukiui yra 4metukai ir pietu ismiega maziausiai 2valandas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalinee @ 2008 08 21, 20:19)

o jusu berniukui kaip matau tik 2 metukai ? g.gif  ir kaip supratau isvis nemiga pietu  rolleyes.gif  ? idomiai,mano drauges berniukiui yra 4metukai ir pietu ismiega maziausiai 2valandas  smile.gif



mano sunu uz poros menesiu sueis 3m, o jis pietu nemiega, bet guli... gali isgulet 1- 1,5 val laiko, ir jis taip pailsi, zinoma buna kartais ir uzmiega, jei buna labai nusikales, bet dazniau jis praguli ta laika mirksiukas.gif
Atsakyti
mano dukryte uzmiega 9.30-19val keliasi 8-9val,ir diena ismiega 1.40-2.30val
Atsakyti
Mes tai 22visada jau miegam keliasi 8ryto ir diena pitu miegas nuo 12iki14
Atsakyti
Mes 22val miegam,keliasi apie 8val.o pietuku nuo 14val. iki 16val.parpia.
Atsakyti
eina miegucio 22 val keliasi 6v ir diena pora val pamiega is viso 10 val, man atrodo mazoka
Atsakyti
Mano mergyte miega su pietu miegu apie 13 val,jei pietu pamiega ilgeliau..buna kad diena neuzmiega,bet savo norma atmiega eina anksciau vakare ir ryte veliau keliasi.. smile.gif
Atsakyti
Maniske nakti dazniausiai 11valandu ismiega, o pietu virs valandos, balsavau uz 12 4u.gif
Atsakyti
Eivinutė išmiega naktį nuo 21.30-22 iki 7-7.30 val. O pietų miegelio darželyje apie 2 val. išmiega smile.gif tai per parą apie 11 val.
Atsakyti
Maniskis nakti ismiega 11-12val,o diena yvairiai,buna 1val,o buna ir 3val ismiega.Bet vakare tai nuo 21iki22val,jau visada miega.
Atsakyti
Maniškė naktinio miegelio 11-12val. miega, o dieną 1-3val.
Atsakyti