Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl neįsileidžia į Miegamąjį?

čia mes geriau matomės wink.gif

http://www.supermama...mp;CODE=leaders

rasti galima forumo apačioje virš pasijungusių narių sąrašo "Moderatorių komanda"
Atsakyti
Ne visi moderatoriai ir būna tuo metu prisijungę, kad galėtų atrašyt iškart. Tuo labiau, kad slaptažodžio parašymas užtrunka, nes reik peržvelgt nario žinutes (ar nespamino vien norėdamas rinkti žinučių sk).
Atsakyti
na taip tikrai darbelio jūs tai turit nemažai, o dalyvių tai didžiausia gausybė smile.gif dėl to mes taip ir pykstame ant jūsų nes nesuprantame problemos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistestul @ 2009 09 27, 09:24)
As ir manau,kad ne visi raso teisingus duomenis,bet juk galima is kalbejimo suprasti, ar tai vaikas, ar suauges zmogus... :]

Būtent smile.gif Todėl ir tenka peržvelgt nario žinutes smile.gif
Atsakyti
Kazkada galvojau, kad faina butu buti moderatore, bet kai pamastai...perzvelgt kokius 300 zinuciu butu doh.gif ir dar ne vieno asmens biggrin.gif

didele pagarba moderatorems uz ju sunku darba!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tikrai jau nepamenu ir kada daviau užklausimą net kelioms moderatorėms dėl spaltažodžio, bet vis dar jo nesulaukiu. Kodėl? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2010 02 01, 11:33)
Tikrai jau nepamenu ir kada daviau užklausimą net kelioms moderatorėms dėl spaltažodžio, bet vis dar jo nesulaukiu. Kodėl?  unsure.gif


Pabandyk Rustei parašyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Palaida Bala @ 2007 09 05, 14:11)
būtina rašyti moderatoriui, nes jisai dar patikrina, ar be reikalo nespaminai, norėdama surinkti reikiamą kiekį žinučių, ir tada autorizuoja tavo nicka smile.gif
(...turbut teisingai mintį išdėsčiau...)



Norėjau pasiklausti vieno dalyko. O kas jeigu vartotojas forumą tik skaito, bet nieko nerašo? Informacijos čia yra tiek daug, kad dažnai nėra jokio reikalo kažką rašyti, viską`galima rasti. Gaunasi, kad žmogus yra priverstas rašyti tas 100 žinučių. Pavyzdžiui, jei aš parašyčiau prie kiekvienos kosmetikos priemonės po maždaug tokį komentarą: "jo, man irgi labai padėjo", "ne šitas man irgi netiko" - greitai surinkčiau tas 100 žinučių. Kam to reikia? Man atrodo, kad forumuose žinučių nerašymas yra labai suprantamas dalykas ir aš dažnai stengiuosi rašyti kuo mažiau žinučių. Juk kai eina 50ta tema apie tą patį dalyką yra aišku, kad informacija tikrai kartojasi.
Rašau ne dėl pačios savęs, nes kada nors visas tas žinutes parašysiu, bet dėl paties kriterijaus. Ar nebūtų geriau, pavyzdžiui, paprašyti kiekvieno nario parašyti trumpą pastraipą kodėl jis nori prijungti į tą dalį ir tada tikrai paaiškės kam kiek metų ir ar verta leisti.
Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 02 07, 19:01)
Norėjau pasiklausti vieno dalyko. O kas jeigu vartotojas forumą tik skaito, bet nieko nerašo? Informacijos čia yra tiek daug, kad dažnai nėra jokio reikalo kažką rašyti, viską`galima rasti. Gaunasi, kad žmogus yra priverstas rašyti tas 100 žinučių. Pavyzdžiui, jei aš parašyčiau prie kiekvienos kosmetikos priemonės po maždaug tokį komentarą: "jo, man irgi labai padėjo", "ne šitas man irgi netiko" - greitai surinkčiau tas 100 žinučių. Kam to reikia? Man atrodo, kad forumuose žinučių nerašymas yra labai suprantamas dalykas ir aš dažnai stengiuosi rašyti kuo mažiau žinučių. Juk kai eina 50ta tema apie tą patį dalyką yra aišku, kad informacija tikrai kartojasi.
Rašau ne dėl pačios savęs, nes kada nors visas tas žinutes parašysiu, bet dėl paties kriterijaus. Ar nebūtų geriau, pavyzdžiui, paprašyti kiekvieno nario parašyti trumpą pastraipą kodėl jis nori prijungti į tą dalį ir tada tikrai paaiškės kam kiek metų ir ar verta leisti.

manot su tokiais komentarais patektumėt "Už miegamojo durų" tongue.gif

ir kaip jūs manot, kokia turėtų būt priežastis/pastraipa, kad gautų slaptažodį ir kad net iš jos paaiškėtų, kiek nariui metų? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 02 07, 20:38)
manot su tokiais komentarais patektumėt "Už miegamojo durų"  tongue.gif

ir kaip jūs manot, kokia turėtų būt priežastis/pastraipa, kad gautų slaptažodį ir kad net iš jos paaiškėtų, kiek nariui metų?  smile.gif

Aš tai manau, kad laisvai galėtų tongue.gif Gi matosi koks žmogus, samprotavimai tai rimti ir logiški wink.gif Be to, bet kuri 14-likinė gali pasistengt surinkt 100 žinučių ir niekaip nesuprasi, kad jai dar anksti. Reikalavimai - įvykdyti, tai ir nesigilinsi biggrin.gifD taip kad...
P.S. aš pvz. čia nuo 2003 m. paskaitinėju, bet rašyt neturėjau poreikio rolleyes.gif
Atsakyti
nustebtumėt, kiek narių čia neturintys 18-os, rašantys rimtai ir logiškai rolleyes.gif
Atsakyti
biggrin.gif Čia tik detalės. Šiaip tai aš čia ne alternatyvos atėjau pasiūlyt, o pasakyt, kad jūs negerbiat žmogaus teisės tik skaityti forumą.
Iš tiesų tai yra tokia praktika rašyt prisistatymus, kad būtų galima patekti į kažkokias grupes. Neteko girdėt?
Ir dar vienas pastebėjimas. Būna žmonių, kurie rašo žodžius vietoj š sh arba su j vietoj i, pvz. tju ir pan., nors turi virš 18 arba rašo nerišliais sakinais ir atrodo, kad jie yra jaunesni, ir būna tokių, kuriems dar nėra 18, bet jie kalba trumpai, konkrečiai ir negalima iš žinutės suprast, kiek tam žmogui iš tikrųjų metų. Internete nėra galimybių nustatyti žmogaus amžiaus, todėl, manau, tai tik kvailų/beprasmių/įžeidžiančių žinučių kontroliavimo klausimas.
O dėl manęs asmeniškai, tai dėkui už rūpestį. biggrin.gif Bet man nebūtų sunku prisigalvoti visokių istorijų, komentuoti visas kosmetikos priemones, rūbus, šiaip apie nieką pakalbėti, bet aš net nenoriu į miegamąjį. Tai gal sutariam, kad aš jūsų slaptažodžio nei neprašysiu, o jūs rimtai pažiūrėsit į mano pastebėjimą, kad kai kurie žmonės forumą norėtų tik skaityti, nes jame labai daug informacijos.
Atsakyti