Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl neįsileidžia į Miegamąjį?

QUOTE(lendray @ 2009 09 08, 01:03)
Kaip man įdomu, kas ten dedas  bigsmile.gif Kad Jūs žinotumėt kaip smalsu... devil.gif

ogi tikrų tikriausias bobų turgus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(babause @ 2009 08 10, 16:26)
Prasiau slaptazodzio dvieju moderatoriu, bet jau 3 men nei viena nei kita neatraso verysad.gif

Gal ir neduos, jei 100 žinučių surinkai spamindama biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 09 08, 00:25)
ogi tikrų tikriausias bobų turgus smile.gif

kuriame ir tu dalyvauji,dažniausiai rašydama ne į temą wink.gif
išskyrus tai kad dedi puikias nuotraukas fantazijose thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 09 08, 01:25)
ogi tikrų tikriausias bobų turgus smile.gif


blink.gif Gal ir man pasiprašyt į tą turgų ? mastau.gif hihihi.gif Prieš gerą pusmetį prašiau,neįleido,gal vėl paprašyt? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 09 08, 17:27)
blink.gif  Gal ir man pasiprašyt į tą turgų ?  mastau.gif  hihihi.gif Prieš gerą pusmetį prašiau,neįleido,gal vėl paprašyt?  unsure.gif

neileido ar slaptazodzio neparase?Reikia prasytis tol kol duos lotuliukas.gif belsk i miegamaji ir bus atidaryta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alvyde @ 2009 09 24, 15:02)
neileido ar slaptazodzio neparase?Reikia prasytis tol kol duos lotuliukas.gif belsk i miegamaji ir bus atidaryta mirksiukas.gif


irnesakyk.gif Įleido jau,bet ten man schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
o tai gal gali pasakyti kas tave ten įleido? ax.gif žinočiau kieno prašyti ir gal tada mane įleistų g.gif
Atsakyti
QUOTE(sanli @ 2009 09 24, 20:17)
o tai gal gali pasakyti kas tave ten įleido? ax.gif žinočiau kieno prašyti ir gal tada mane įleistų g.gif


gal ir man pasiprašyt slaptažodžio g.gif g.gif
gal ten įdomesnės diskusijos vyksta ir dar slaptos thumbup.gif
Atsakyti
Nieko ten tokio, ko kituose forumuose nerastumėte viešai. Čia labiau visus traukia, nes užlaptinta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2009 09 25, 06:58)
Nieko ten tokio, ko kituose forumuose nerastumėte viešai. Čia labiau visus traukia, nes užlaptinta ax.gif


drinks_cheers.gif Prašykit Ruste į AŽ ,bet jaučiu visiem slaptažodis vienodas unsure.gif
Atsakyti
Dėkingos mes tau Perlen bigsmile.gif tikriausiai vienintelė Ruste kuri negaili to slaptažodžio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sanli @ 2009 09 25, 13:58)
tikriausiai vienintelė Ruste kuri negaili to slaptažodžio

Toli gražu irnesakyk.gif
Nė viena iš moderatorių negaili smile.gif
Atsakyti