Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl neįsileidžia į Miegamąjį?

Aš irgi negavau slaptažodžio, nors prašiau prieš kokius 2 mėnesius, gal daugiau g.gif
Norėčiau jį gauti
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 06 23, 22:55)
Aš irgi negavau slaptažodžio, nors prašiau prieš kokius 2 mėnesius, gal daugiau  g.gif 
Norėčiau jį gauti

Aš galėčiau duot už simbolinį mokestį nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Site @ 2009 06 23, 23:02)
Aš galėčiau duot už simbolinį mokestį nestuke.gif

taip daryti negalima.

 ! 
16. Draudžiama platinti ir viešai temose skelbti specialiai apsaugotų forumo skyrelių (pvz. "Už miegamojo durų") slaptažodžius. Tik moderatoriai turi teisę suteikti juos dalyviui ir perduoti asmenine žinute.  
Atsakyti
Pajuokavau čia. Aš net nežinau slaptažodžio blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Site: 23 birželio 2009 - 23:09
Vis dar tikiuosi iš moderatorės sulaukti pass mirksiukas.gif
Atsakyti
as jau koki pusmeti laukiu slaptazodzio, matyt nenusipelniusi esu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ija27 @ 2009 07 16, 10:31)
as jau koki pusmeti laukiu slaptazodzio, matyt nenusipelniusi esu  blink.gif

tai galima kitos moderatorės paprašyti, mes visos žinom wink.gif
Atsakyti
sveikos moderatorės ,nesuprantu kas čia yra? g.gif beveik visoms moderatorėms rašiau kad suteiktumėt slaptažodį į skyrelį "už miegamojo durų" bet kaip nėra taip nėra joko atsakymo nei iš vienos g.gif jau nebeturiu kantrybės,kažkaip man atrodo dirbate neoperatyviai schmoll.gif jei neturit kaip suteikti to slaptažodžio, manau kad reikėtų visiškai atsisakyti jums to slaptumo ir padaryti skyrelį normaliai prieinamą kaip ir visi kiti.Nebeturiu jokio supratimo kieno dar klausti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanli: 30 liepos 2009 - 12:51
zinojau bet uzkrito
Atsakyti
QUOTE(sanli @ 2009 07 30, 13:47)
sveikos moderatorės ,nesuprantu kas čia yra? g.gif  beveik visoms moderatorėms rašiau kad suteiktumėt slaptažodį į skyrelį "už miegamojo durų" bet kaip nėra taip nėra joko atsakymo nei iš vienos g.gif jau nebeturiu kantrybės,kažkaip man atrodo dirbate neoperatyviai schmoll.gif  jei neturit kaip suteikti to slaptažodžio, manau kad reikėtų visiškai atsisakyti jums to slaptumo ir padaryti skyrelį normaliai prieinamą kaip ir visi kiti.Nebeturiu jokio supratimo kieno dar klausti

manęs neprašėte, nebet va šiom dienom, kai atostogavau ir AŽ perpildytas buvo.

prašyti reikia tos, kurią matote pasijungusią tuo metu kai klausiate.

QUOTE(maximuz @ 2009 07 30, 16:02)
zinojau  bet uzkrito

galima pasitikslinti gi jie pamiršote tongue.gif
Atsakyti
Prasiau slaptazodzio dvieju moderatoriu, bet jau 3 men nei viena nei kita neatraso verysad.gif
Atsakyti
Kaip man įdomu, kas ten dedas bigsmile.gif Kad Jūs žinotumėt kaip smalsu... devil.gif
Atsakyti