Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl neįsileidžia į Miegamąjį?

QUOTE(deltadu @ 2008 09 14, 09:56)
Aciu. Supratau..Mat man nustate, kad prisimintu mane el. paste..Tai, pasirodo, dabar mane prisimena visur... lotuliukas.gif
Atsiprasau, ir dar karta ne i tema.Ar kiti, ziurinedami mano visas zinutes per profili  mato rasytas siam skyreli ir ar gali ieiti i ji per zinute...? ax.gif

neturėtų matyti to skyrelio žinučių tie, kas neturi 100 žinučių, jie jo nemato ir forume.

tad įeiti irgi negali.

visi kiti, kad turi 100 žinučių - taip, jei žino slaptažodį ir jei naršyklė išsaugoja jį.

jei ne - reikės jį įvesti ir įsikels tik temos, ne konkreti žinutė.
Atsakyti
kodel manes nuo snd nebeileidzia i miegamaji,pries tai lankiausi,nu nieko neprisidirbau,bet ivedu slaptazodi,o paskui ismeta jums buvo leista pasiekti si foruma ir vel ismeta lentele iveskite slaptazodi verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sanele @ 2009 02 27, 21:51)
kodel manes nuo snd nebeileidzia i miegamaji,pries tai lankiausi,nu nieko neprisidirbau,bet ivedu slaptazodi,o paskui ismeta jums buvo leista pasiekti si foruma ir vel ismeta lentele iveskite slaptazodi verysad.gif  verysad.gif

Gal kažkada buvai atsijungus, pabandyk iš naujo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bloody_mary @ 2009 02 27, 22:28)
Gal kažkada buvai atsijungus, pabandyk iš naujo smile.gif

bandau neileidzia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sanele @ 2009 02 27, 21:51)
bandau neileidzia doh.gif

gali būti, kad naršyklė neišsaugoja slaptažodžio.
arba dar, reikia, kad ji turėtų galimybę dirbti su laikinais slapukais (coocies).
mamos kompiuterio skyrelyje, manu būtų tokios info wink.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Pries pora dienu paprasiau slaptazodzio vienos moderatores, ir arba Ji dar nebuvo uzsukusi, arba as kazkokiu kriteriju neatitinku.O gal forumiecio ivertinimui reikalingas kazkoks laiko tarpas? Sakykite, per kiek laiko galiu jau tiketis gauti slaptazodi? Labai jau noreciau zvilgtelt, ka ten slepiate... ax.gif Ir pasikonsultuoti labai neprosal butu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule2895 @ 2009 04 19, 21:13)
Sveiki  4u.gif Pries pora dienu paprasiau slaptazodzio vienos moderatores, ir arba Ji dar nebuvo uzsukusi, arba as kazkokiu kriteriju neatitinku.O gal forumiecio ivertinimui reikalingas kazkoks laiko tarpas? Sakykite, per kiek laiko galiu jau tiketis gauti slaptazodi? Labai jau noreciau zvilgtelt, ka ten slepiate... ax.gif Ir pasikonsultuoti labai neprosal butu  blush2.gif


1, gali būti, kad ta moderatorė net nebuvo prisijugusi rolleyes.gif

2, visad klauskit to skyrelio moderatorės - greičiau gausit atsakymą wink.gif
Atsakyti
doh.gif Bet 100 žinučių galima surinkt per vieną dieną,tai visus ir suleidžiat? mastau.gif
Kiek teko pastebėt,ateina tik prisiregistravusios mamkos į PAPLEPĖJIMUS,pravaro per visas temas ir yra leidimas ,o paskui ten nė su žiburiu nerasi unsure.gif .Gal ir man jau laikas į svetimą miegamąjį pasicekavit,nors dėl kompanijos hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 04 27, 17:51)
doh.gif Bet 100 žinučių galima surinkt per vieną dieną,tai visus ir suleidžiat? mastau.gif
Kiek teko pastebėt,ateina tik prisiregistravusios mamkos į PAPLEPĖJIMUS,pravaro per visas temas ir yra leidimas ,o paskui ten nė su žiburiu nerasi  unsure.gif .Gal ir man jau laikas į svetimą miegamąjį pasicekavit,nors dėl kompanijos  hihihi.gif

ne visur žinutės skaičiuojasi, tai gali būti naujokė ir po metų bendravimo, ir neturėti nei 1 žinutės, jei bus kalbama tose temose, kurios neturi išliekamosios vertės.

visas 100 žinučių tikriname, kas ką rašė, ar ne spamas. ir tik tada duodame slapukus.
Atsakyti
i mano prasyma gauti slaptazodi irgi neatsako verysad.gif
Ar as neatitinku kokiu kriteriju?
Atsakyti
laba,
2 kartus skirtingu moderatoriu prasiau slaptazodzio i si skyreli. atsakymo tebelaukiu... jau nemazai laiko praejo... jei negaunu slaptazodzio - tai gal moderatorius/e teiksis bent atsakyti kodel? o dabar tyla... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonkė: 11 birželio 2009 - 11:19
QUOTE(Naira @ 2009 06 04, 17:02)
i mano prasyma gauti slaptazodi irgi neatsako  verysad.gif
Ar as neatitinku kokiu kriteriju?



QUOTE(bonkė @ 2009 06 11, 12:17)
laba,
2 kartus skirtingu moderatoriu prasiau slaptazodzio i si skyreli. atsakymo tebelaukiu... jau nemazai laiko praejo... jei negaunu slaptazodzio - tai gal moderatorius/e teiksis bent atsakyti kodel? o dabar tyla...  g.gif

man nerašėte nei viena.

pažiūrėkite, kuri moderatorė pasijungusi (forumo apačioje matosi, kur visi nariai), ir parašykite jai.

gal parašėte tai, kuri dar nebuvo pasijungusi, ir nematė jūsų prašymo.
Atsakyti