Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl neįsileidžia į Miegamąjį?

QUOTE(Lera @ 2008 05 23, 22:26)
Ambrozija leisk užduot tokį klausimą , o jei žmogus registrujasi TIK dėl miegamojo nu pas ji toj sferoj bedos tai prieš tai turetu kažkur "prasmingai" pabendraut kad ji gaut? bet juk čia jau falšas gaunasi  g.gif  man tik šeip smalsu  rolleyes.gif


TIK dėl miegamojo žmogus lyg ir neturėtų registruotis į mūsų forumą, nes neregistruoti nariai ir nariai neparašę 100 žinučių net nemato šio skyrelio smile.gif
Be to internete yra tikrai nemažai puslapių kur konsultuoja ginekologai, urologai, seksologai ir pan. bendrais klausimais, yra nemažai specializuotų forumų.
Nemanau kad supermama.lt yra pirmas ir teisingas pasirinkimas lytinio gyvenimo problemoms spręsti. Visgi mūsų skyrelis yra labiau "pramoginis".


QUOTE(saule** @ 2008 06 17, 15:21)
As slaptazodzio laukiau savaite ir tikrai nemaniau, kad tai ilgai, o kas pasikeis, anksciau ar veliau vis tiek sulaukiam atsakymo.  Juk moderatoriai turi darbo ne vien tik SM 4u.gif



Slaptažodžio galima prašyti ne vieno moderatoriaus, šiaip neturėtų užtrukti savaitę laiko smile.gif Jeigu neatsako vienas, pabandykite parašyti kitam, gal kitas turės daugiau laiko smile.gif
Prašau nerašykite man ax.gif , nes iš manęs atsakymo gali tekti laukti ir ne vieną savaitę doh.gif blush2.gif
Atsakyti
moderatorei parasaiu praeita sekmadieni pries gera svaite o vis dar nieko, jokio atsakymo. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pucini @ 2008 08 11, 15:04)
moderatorei parasaiu praeita sekmadieni pries gera svaite o vis dar nieko, jokio atsakymo. doh.gif

reikėtų pažiūrėti tos moderatorės profilį, gal ji nepasijungus, gal atostogauja ir net nematė jūsų žinutės.

slaptažodžio prašyti reikėtų pas tas, kurios tuo metu yra "online", tada pamatys tikrai.
Atsakyti
o ištikrųjų kokiu tikslu įeiti į miegamąjį reikia 100 žinučių?
labai atsiprašau jei ne į temą,ar ką pražioplinau... bet forumas išties labai didelis ir visko ištiesų neįmanoma sužiūrėti.... blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif
Tiesiog noriu suprasti tokius ar kt.ribojimus blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(ezytee @ 2008 08 29, 21:45)
o ištikrųjų kokiu tikslu įeiti į miegamąjį reikia 100 žinučių?
labai atsiprašau jei ne į temą,ar ką pražioplinau... bet forumas išties labai didelis ir visko ištiesų neįmanoma sužiūrėti.... blush-anim-cl.gif  blush-anim-cl.gif
Tiesiog noriu suprasti tokius ar kt.ribojimus blush-anim-cl.gif


taip, kai viršysi 100 žinučių, parašyk moderatorei ir ji atsiųs tau slaptažodį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skani.kava @ 2008 08 29, 23:30)
taip, kai viršysi 100 žinučių, parašyk moderatorei ir ji atsiųs tau slaptažodį  mirksiukas.gif



bet aš noriu suprasti,kodėl neturintiems 100 žinučių ši (ar kita tema) yra draudžiama? blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(ezytee @ 2008 08 31, 20:28)
bet aš noriu suprasti,kodėl neturintiems 100 žinučių ši (ar kita tema) yra draudžiama? blush-anim-cl.gif

tam, kad tik "subrendę" nariai galėtų ten eiti pasiskaitinėti, o ne pasijunginėtų į forumą tik dėl to tikslo, nors neturintiems 100 žinučių tas skyrelis netgi nematomas.
Atsakyti
O aš pamiršau slaptažodį blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2008 09 01, 15:42)
O aš pamiršau slaptažodį  blush2.gif  ax.gif

Rašyk per naują moderatorei mirksiukas.gif
Atsakyti
GAL NE I TEMA, BET PAKLAUSIU... ax.gif Iejus i istorija< lengvai atidaro miegamojo skyreli, jei jame jau buta. kodel nereikalauja slaptazodzio? tAIP bet kas gali lengvai ieit, jei nebusiu atsijungus is SM forumo.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2008 09 13, 21:25)
GAL NE I TEMA, BET PAKLAUSIU... ax.gif Iejus i istorija< lengvai atidaro miegamojo skyreli, jei jame jau buta. kodel nereikalauja slaptazodzio? tAIP bet kas gali lengvai ieit, jei nebusiu atsijungus is SM forumo.. blush2.gif

čia žiūrint kokia naršyklė.
būna naršyklė klausia ar išsaugoti slaptažodžius ar ne (Opera taip daro, ir Mozilla, bet galima panaikinti klausimo funkciją)
antras dalykas reikia išsiregistruoti kas kartą išeinant iš forumo, tada kažkas kitas, atsisėdęs po jūsų prie kompiuterio nepasinaudos jūsų niku ir nepažiūrės ten, kur žiūrite jūs ir neprirašys ko nors nereikalingo jūsų niku.

ne veltui ties langeliu, kur reikia uždėti varnelę "atsiminti mane" yra prierašas, kad nerekomenduojama visuomeninio naudojimosi kompiuteriais vietose.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2008 09 13, 22:32)
čia žiūrint kokia naršyklė.
būna naršyklė klausia ar išsaugoti slaptažodžius ar ne (Opera taip daro, ir Mozilla, bet galima panaikinti klausimo funkciją)

Aciu. Supratau..Mat man nustate, kad prisimintu mane el. paste..Tai, pasirodo, dabar mane prisimena visur... lotuliukas.gif
Atsiprasau, ir dar karta ne i tema.Ar kiti, ziurinedami mano visas zinutes per profili mato rasytas siam skyreli ir ar gali ieiti i ji per zinute...? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deltadu: 14 rugsėjo 2008 - 09:00