Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl neįsileidžia į Miegamąjį?

QUOTE(Borzika @ 2011 04 06, 18:08)
O skyrelio moderatorei ar rašėte?



taip jai rašiau paskutinei ax.gif vis dar laukiu...gal mažai praėjo laiko g.gif


gaila, kad nėra nustatyta koks terminas, pvz 20 d., ar pan., na kad įsivaizduoti kiek galima laukti ir nerašinėti visoms moderatorėms is eiles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Glimer @ 2011 04 06, 17:06)
negi reiks trinti savo profili ir kurti nauja?  g.gif

o ką tai pakeistų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 04 07, 00:00)
o ką tai pakeistų?  g.gif



nezinau, gal netinkamas zinutes rasiau, ar dar kas? g.gif (nors rodos nespaminu, vien tik sypseneliu nerasau, taip pat nerinkau specialiai simta zinuciu, kad gauti slaptazodi) kai nesulauki ilgai slaptazodzio galima visko prisigalvoti kodel jo neduoda g.gif gal tiesiog nepatinka asmenybe lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi kelis kartus rasiau moderatoriams prasyma del slaptazodzio, bet abu kartus negavau g.gif pagal pateiktus reikalavis gaut slapazodi rodos viska atitinku.. ir jokiu nesamoniu niekur nerasinejau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponckyte777: 27 balandžio 2011 - 10:45
As rasiau ir Nettle ir dar vienai kazkuriai moderatorei - netik, kad slaptazodzio negavau, bet apskritai jokio ats. verysad.gif

gal galeciau sitoj temoj paprasyti 4u.gif as laukiu jau geras kelias savaiteles...
Atsakyti

Aš irgi negaunu.... verysad.gif
Todėl ir aš labai prašau šioje temoje leidimo gauti slaptažodį.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
As pasiskundziau ir net dvi moderatores sureagavo thumbup.gif aciu mergaites 4u.gif
Atsakyti
Na tai ir as dabar skusiuos tada. Nes parasiau ne vienai moderatoriai o atsakymo jokio, laukiu laukiu laukiu laukiu ir jau praradau vilti sulaukt kad kazkas man parasytu verysad.gif Taip pat rasiau moderatoriai Nettle'i kaip buvo cia rekomenduota bet taip pogi atsakymo jokioooooooo........
Atsakyti
QUOTE(FėJa. @ 2011 06 11, 12:49)
parasiau ne vienai moderatoriai o atsakymo jokio, laukiu laukiu laukiu laukiu ir jau praradau vilti sulaukt kad kazkas man parasytu verysad.gif

Na, man tikrai nerašėt smile.gif
Žiūrėkit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 06 11, 14:16)
Na, man tikrai nerašėt smile.gif
Žiūrėkit   mirksiukas.gif


Labai aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš ir ne vienai rašiau, bet man taip pat neduoda slaptažodžio, o prisijunginėja dažnai jos. ax.gif
Atsakyti
Jei rašote dėl to paties iškart kelioms moderatorėms, tai būtų gerai, kad, gavusios atsakymą iš vienos, apie tai praneštumėt kitoms, kad jos bereikalingai neeikvotų savo laiko. Ačiū.

QUOTE(Avieteee @ 2011 06 13, 09:41)
Aš ir ne vienai rašiau, bet man taip pat neduoda slaptažodžio

Parašiau .
Atsakyti