Įkraunama...
Įkraunama...

Kodėl neįsileidžia į Miegamąjį?

Nors ir 1000 žinučių - nepilnamečių neleisčiau biggrin.gif Net nežinau ar yra toks apribojimas, nes kažkaip irgi nedegu noru pakliūt už tų durų biggrin.gif Tiesiog suma sumarum, pritariu Evut mintims, manau SM galėtų atsižvelgt į tokius pasiūlymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(frankie @ 2010 02 07, 21:08)
Nors ir 1000 žinučių - nepilnamečių neleisčiau biggrin.gif


Niekas neįleistų, bet niekas nežino, kas iš tiesų rašo. Nėr sunku parašyt 100 žinučių taisyklingai, ramiai ir glaustai apie kasdienius buitinius dalykus ir niekas nepasakys, kiek žmogui metų.
Atsakyti
pasakykit,o kaip kiti papuola ir tik su 2 zinutem ar 34 a? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyra666 @ 2010 02 07, 21:35)
pasakykit,o kaip kiti papuola ir tik su 2 zinutem ar 34 a? g.gif

pvz.? blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyra666 @ 2010 02 07, 21:35)
pasakykit,o kaip kiti papuola ir tik su 2 zinutem ar 34 a? g.gif

Todėl, kad yra narių, kurie net viešai slaptažodį paskelia.

buvo čia vienoj temoj toks bajeris, teko moderatorei rašyt. Ko geri ir daugiau tokių yra. Kiti gal iš draugų sužino. Na dar kita situaciją- žmogus prisiregistruoja kitu nicu būtent dėl miegamojo. Slaptažodį gauna nicu, kuriuo įprastai naudojasi. O slaptažodis vienas visiems.
Atsakyti
QUOTE(bagyra666 @ 2010 02 07, 21:35)
pasakykit,o kaip kiti papuola ir tik su 2 zinutem ar 34 a? g.gif


O tai gal tu ten g.gif ,jeigu taip užtikrintai teigi o ir ko ten visos veržiatės,vien todėl,kad reikia slaptažodžio g.gif ,aš ten visai nesenai ir esu buvus tik gal kokius 3 kartus,nes yra įdomesnių man temų be miegamojo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2010 02 07, 21:59)
O tai gal tu ten  g.gif ,jeigu taip užtikrintai teigi o ir ko ten visos veržiatės,vien todėl,kad reikia slaptažodžio  g.gif ,aš ten visai nesenai ir esu buvus tik gal kokius 3 kartus,nes yra įdomesnių man temų be miegamojo  unsure.gif

drinks_cheers.gif Kažkaip visai ten nesiveržiu, nieko ten ypatingo nėra.
Atsakyti
neprisimenu, ar matosi skyrelis tiems, kurie neturi 100 žinučių? g.gif
Atsakyti
suintrigavot smile.gif ir as noriu slaptazodzio. kaip ji galeciau gauti?
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2010 02 07, 22:59)
O tai gal tu ten  g.gif ,jeigu taip užtikrintai teigi o ir ko ten visos veržiatės,vien todėl,kad reikia slaptažodžio  g.gif ,aš ten visai nesenai ir esu buvus tik gal kokius 3 kartus,nes yra įdomesnių man temų be miegamojo  unsure.gif



ne as cia ,o ne ten.negalima paklaust,o iskart reikia apsibar .nespreskit pagal save.nu jai jum neidomu ,tai ir neskaityk .
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 02 07, 22:16)
neprisimenu, ar matosi skyrelis tiems, kurie neturi 100 žinučių?  g.gif

Lyg ir ne g.gif
Papildyta:
http://www.supermama...showtopic=94265
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 02 07, 22:16)
neprisimenu, ar matosi skyrelis tiems, kurie neturi 100 žinučių?  g.gif


Nesimato ax.gif
QUOTE(AusraR @ 2010 02 07, 22:40)
suintrigavot smile.gif ir as noriu slaptazodzio. kaip ji galeciau gauti?

Moderatoriai turi žinoti ax.gif
Atsakyti