Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

siggi labaj grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Runciuke @ 2006 07 01, 08:55)
Suradau mane labai dominančią temą, tai norėčiau dar paklausti . Gal galėtų kas plačiau papasakoti apie batiką (ne apie tapybą ant šilko). Mane labai domina batikos technika vašku. Būtent, kai padenginėjami sluoksniai vašku ir audinys kišamas į vis tamsesniu dažus....???...ir dar kažkaip gaunasi, kad tas važkas suskilinėja (kaip indiškos skaros)....nežinau, ar pavyko paaiškinti ko ieškau....Aš maždaug įsivaizduoju, kaip tai turėtų būti daroma, tačiau nežinau, kaip tą vašką po to pašalinti ir t.t.....Gal žinot kokių nuorodų apie tai ???

http://batikdesign.narod.ru/index.html
Atsakyti
labaj gera nuoroda
Papildyta:
labaj gera nuoroda thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Siggy, labai originalūs, tyri ir nuoširdūs tavo darbeliai. Jokiu būdu nesigėdyk ir rodyk toliau smile.gif Sėkmės kūryboje.
Atsakyti
ačiū labai merginos wub.gif
vadinas galiu jaustis drąsiau, nors ir ne profesionalė ax.gif
įkelsiu dar pasigirt savo drambliukus blush2.gif

user posted image
Papildyta:
ir dar ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Na, man labai grazus visu merginu darbai... Tikrai, jie visi su savo gyslele... smile.gif
As taip pat esu tapiusi ant silko pries kelis metus (tai vyko ne Lietuvoje), tai labai labai patiko. Visus savo darbelius isdovanojau, pasilikau tik viena, t.y. pirma blyna tongue.gif O dabar vel galvoju uzsiimti tuo, nes labai teigiamai mane kurimas veikia ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Siggy,

O ant ko tu istempusi audini? Labai idomiia atrodo tavo remelis. As jo dar neturiu, tad galvoju kaip reiketu pasidaryti. Bandziau piesti istempusi anr nuotrauku remelio, bet nepatiko unsure.gif
Atsakyti
Gal ką galit pasakyti apie šitą knygąMy Webpage ?
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2006 08 26, 21:02)
Gal ką galit pasakyti apie šitą knygąMy Webpage ?

4u.gif

turiu šią knygą knygą, o kas domina? Aprašytos technikos, nemažai spalvotų iliustracijų ir t.t.

ax.gif
Atsakyti
Dievulėliau, merginos, na ir grožis čia pas jus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ojuros darbeliais seniai žaviuosi, bet ir kitų thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Man tai ši technika seniai kelia susižavėjimą, bet kai pagalvoju, kad vien pabandymui tiek visko reikia doh.gif Šaunuolės!
Atsakyti
QUOTE(Scorp99 @ 2006 08 26, 22:40)
4u.gif

turiu šią knygą knygą, o kas domina? Aprašytos technikos, nemažai spalvotų iliustracijų ir t.t.

ax.gif

Domina:
kiek psl,
ar daug iliustracijų,
kur pirkti,
kiek kainuoja,
ar verta pirkti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2006 08 27, 19:40)
Domina:
kiek psl,
ar daug iliustracijų,
kur pirkti,
kiek kainuoja,
ar verta pirkti? biggrin.gif


175 psl., iliustracijos beveik kiekviename lape, tiems kas domisi tapyba ant šilko, gal verta, kainuoja 19 lt. su centais.

ax.gif
Atsakyti