Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

QUOTE(kazyte @ 2006 05 01, 10:50)
Taip taip, Siggy parodyk savo sedevrus!!! drinks_cheers.gif


šedevras man tik vienas gimė - Pauliukas wub.gif
užtat dabar stabdo kitus darbelius biggrin.gif
kai tik galėsiu įkelsiu, ką turiu nupiešus pioneer.gif

QUOTE(blansyte @ 2006 05 12, 18:49)
Man atrodo,kad dažymas ant šilko nepigus malonumas.


pirmą kart susipirkt tikrai brangu drinks_cheers.gif
bet po to tų dažų laaaabai ilgam užtenka, kontūrai kiek greičiau naudojasi

Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2006 04 29, 08:37)
Gal darbelį kokį turit tapyto šilko , įkelkit, laaaaaabai įdomu 4u.gif

aš dirbu taip... blush2.gif user posted image
user posted image
pirmoji - pagalvėlė, antra - skara mamai
Atsakyti

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MELDA: 03 birželio 2006 - 08:09
Radau gražų dalykėlį user posted image
Papildyta:
Ir dar user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tender @ 2006 05 22, 11:09)
Mergaites, paaiskinkit dar del pacio silko- kokio storio jis turi buti ir kur pirkti. Man patinka tokie nepermatomi silkai, blizgus, lengvai krentantys, bet tokio silko metras audiniu parduotuveje kainuoja 70 Lt  blink.gif
Gal zinote kur Vilniuje galima isigyti silko?  bigsmile.gif


storednis silkas tiek ir kainuoja vargiai ar rasi kitur schmoll.gif . viena nebrangi parduotuve yra zveryne Kestucio gale neprisimenu pavadinimo doh.gif
Papildyta:
Ojuros darbeliai labai grazus thumbup.gif ar cia ant silko paisyta ar kitokio audinio. as ir paisau zinot labai smagu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Teo @ 2006 06 12, 23:49)
storednis silkas tiek ir kainuoja vargiai ar rasi kitur schmoll.gif . viena nebrangi parduotuve yra zveryne Kestucio gale neprisimenu pavadinimo doh.gif
Papildyta:
Ojuros darbeliai labai grazus thumbup.gif  ar cia ant silko paisyta ar kitokio audinio.  as ir paisau zinot labai smagu wink.gif

mergytės, pabandykit ant paprasto šifono už 15 lt. tik lieja negražiai(stačiu kampu), jei be kontūro. apkontūravus, viduje - visai gerai. tik nereikia spalvint iki krašto - spalva pati pasieks jį. KITAIP PRABĖGS PER KRAŠTUS.

AČIŪ blush2.gif
Atsakyti
as ir noriu pasirodyti ka padariau ax.gif
paziurekit ir ivertinkite pacios
mano darbeliai:
http://my-photo.ru/?a=4070
http://my-photo.ru/g...7/87401xNxF.jpg
http://my-photo.ru/g...7/87400_it9.jpg
Atsakyti
Gražu thumbup.gif , iš kur taip išmokai? ax.gif
Atsakyti
Teo, ispudingi darbai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
laaabai gražūs ir profesionalūs darbai, man dabar pasidarė gėda savo rodyt blush2.gif
bet kadangi jau prisižadėjau, tai jūsų teismui mano pirmieji darbeliai ax.gif

user posted image

user posted image

o čia šalikėlį dariau dukterėčiai, jai begalo patinka viskas, kas nors kiek japoniška bigsmile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Suradau mane labai dominančią temą, tai norėčiau dar paklausti . Gal galėtų kas plačiau papasakoti apie batiką (ne apie tapybą ant šilko). Mane labai domina batikos technika vašku. Būtent, kai padenginėjami sluoksniai vašku ir audinys kišamas į vis tamsesniu dažus....???...ir dar kažkaip gaunasi, kad tas važkas suskilinėja (kaip indiškos skaros)....nežinau, ar pavyko paaiškinti ko ieškau....Aš maždaug įsivaizduoju, kaip tai turėtų būti daroma, tačiau nežinau, kaip tą vašką po to pašalinti ir t.t.....Gal žinot kokių nuorodų apie tai ???
Atsakyti
QUOTE(Runciuke @ 2006 07 01, 08:55)
Suradau mane labai dominančią temą, tai norėčiau dar paklausti . Gal galėtų kas plačiau papasakoti apie batiką (ne apie tapybą ant šilko). Mane labai domina batikos technika vašku. Būtent, kai padenginėjami sluoksniai vašku ir audinys kišamas į vis tamsesniu dažus....???...ir dar kažkaip gaunasi, kad tas važkas suskilinėja (kaip indiškos skaros)....nežinau, ar pavyko paaiškinti ko ieškau....Aš maždaug įsivaizduoju, kaip tai turėtų būti daroma, tačiau nežinau, kaip tą vašką po to pašalinti ir t.t.....Gal žinot kokių nuorodų apie tai ???


čia yra tema apie batiką konkrečiai mirksiukas.gif
Atsakyti