Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

QUOTE(mari4 @ 2006 04 27, 11:04)
ačiū labai  4u.gif

nėr už ką 4u.gif ne tokia aš ir žiniukė, tik ką tik kursus išklausius, tai dar prisimenu blush2.gif bet jei ką nors naudingo dar sužinosi ar sugalvosi, pranešk ir man, gerai? drinks_cheers.gif
Atsakyti
gerai 4u.gif labai noriu tapyti ant silko, bet per veltinius niekaip nerandu laiko g.gif
Atsakyti
Labai aciu Siggy uz issamu paaiskinima. Dabar tai jau reiks lekti dazu, teptuku, silko ieskoti ir pirkti. Labai jau seniai noriu tapyti ant silko, bet kaip ir Mari4, veltiniu uzsikreciau. Reiks minutele istaikyti ir silkui, o tada klausimeliu betapant kils milijonas... Tad laikykis, brangi konsultante! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2006 04 27, 23:54)
Labai aciu Siggy uz issamu paaiskinima. Dabar tai jau reiks lekti dazu, teptuku, silko ieskoti ir pirkti. Labai jau seniai noriu tapyti ant silko, bet kaip ir Mari4, veltiniu uzsikreciau. Reiks minutele istaikyti ir silkui, o tada klausimeliu betapant kils milijonas... Tad laikykis, brangi konsultante! biggrin.gif


Laikausi, tik jau labai gimdyt noriu unsure.gif
reiks gal ir man veltiniu pasidomėt? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Tikrai verta pasidometi, nes labai uzdegantis dalykelis Yra veltinis.
Atsakyti
Gal darbelį kokį turit tapyto šilko , įkelkit, laaaaaabai įdomu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MELDA: 29 balandžio 2006 - 07:37
unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Taip taip, Siggy parodyk savo sedevrus!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man atrodo,kad dažymas ant šilko nepigus malonumas.
Atsakyti
Zinota paskaiciau ir as uzsinorejau pabandyti papiesti ant audinio ax.gif
Atsakyti
O idomu butu, kur galima nusipirkti pigiau tekstiles dazus pigiau g.gif
Atsakyti
Mergaites, paaiskinkit dar del pacio silko- kokio storio jis turi buti ir kur pirkti. Man patinka tokie nepermatomi silkai, blizgus, lengvai krentantys, bet tokio silko metras audiniu parduotuveje kainuoja 70 Lt blink.gif
Gal zinote kur Vilniuje galima isigyti silko? bigsmile.gif
Atsakyti