Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

Dekui, Basos Pedos uz info!!! blink.gif

Tai ta parde lyg neseniai atidaryta, jei as ko nors nemaisau? Po apacia jos rusyje buvo isikurusi parduot. "Indija" ar apie ta pati pastata snekame? doh.gif
Atsakyti
ax.gif
QUOTE(kazyte @ 2006 04 25, 23:15)
Dekui, Basos Pedos uz info!!! blink.gif

Tai ta parde lyg neseniai atidaryta, jei as ko nors nemaisau? Po apacia jos rusyje buvo isikurusi parduot. "Indija" ar apie ta pati pastata snekame? doh.gif


pasisakysiu ir aš, nes turbūt tuose kursuose apie kuriuos šnekat ir buvau 4u.gif
sekmadieniais būna įvairūs suaugusiems Vėjų fėjoje, Vilniaus g. , ten prie Avilio restorano, bromoj tarp dvieju suvenyrinių parduotuvyčių. Vilniaus g. 32, vedė Ilona Balkuvienė, gal nesupyks, jei duosiu tel. g.gif 861557907. Kursai kainavo 40Lt, davė ir šilką ir dažus viską, dar arbata su sausainiais privaišino tongue.gif truko apie 4 val.
Man tai LABAI patiko ir užkabino, nuėjau kitą dieną dažų ir šilo pirkt... biggrin.gif
tai galiu pasidalint ir čia patirtimi - nuėjau į tą tekstilininkų galeriją - ji valančiaus gatvėj, kitam gatvelės gale nei katedra. Ten beveik viską turi, ko reikia. Bet pas juos kokybiškesni ir aišku brangesni dalykai. Paskui nuėjus į Zamenhofo gatvę vos neapsiverkiau, kai pamačiau, kad kontūrai, kuriuos pirkau po 10-12Lt. už vieną ten kainuoja po 4Lt. Šitie aišku paprastesni, rusiški, bet per kursus išbandėm, tikrai geri. Tai va, jei kas dar bus idomu, kiek galėsiu, tiek papasakosiu
ax.gif vakar būtent dėl to po miestą laksčiau, kad viską susirinkt, tai dar pilna įspūdžių rolleyes.gif
Atsakyti
Oi, Siggy, gausi man daug ka papsakoti. As manua, kad pradziai pabandymui tinka ir paprastesni dazai, na ir kas kad ne tokie kokybiski... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2006 04 26, 15:42)
Oi, Siggy, gausi man daug ka papsakoti. As manua, kad pradziai pabandymui tinka ir paprastesni dazai, na ir kas kad ne tokie kokybiski... ax.gif


Tai tada senamiesty (aišku Kauno smile.gif ) jei žinai yra Zamenhofo gatvė (kampas su Vilniaus), tai toj gatvelėj yra dailininkams parduotuvėle, ten turi ir visokių rusiškų dažų, žymiai pigesnių - po 4 Lt dažai, po 4 kontūrai. Tik šilko ten nėra, šilką pirkau Valančiaus g, kur prie Katedros. Galima tokias nedideles apsiūlėtas skareles pirkt - po 5 Lt, bet man atrodo geriau metrais matuojamą... Aš pradžiai metrą nusipirkau, tik atsisiūlėt kraštelius reiks. O atsiūlėjimui pirkau toj pačioj Zamenhofo gatvėj siūlų parduotuvė žilkinį siūlą bespalvį (taip ir paprašiau) - tai toks visai nematomas. Kas dar... ai, rėmelį ištempimui toj pačioj dailininkų parduotuvėj Zamenhofo, paprastą, medinį, apie 6Lt kainavo, dar teptuką nusipirkau užtenka paprasto, tokio minkštesnio, tik geriau tokį kiek platesnį suspaustą turėt, jei didesnius plotus norėsi spalvint, nes labai sunku lygiai padengt... žodžiu, klausk, kas dar bus įdomu 4u.gif
Atsakyti
as paklausiu, jei galima ax.gif ar gerai isivaizduoju tapyma ant silko?
pirma reikia apvedzioti konturus. po to palaukti, kol isdzius (kazkur diena praeis). po to dazus skiesti su vandeniu ir piesti. ir vel dziovinti diena. po to uzfiksuoti lygintuvu. o konturai nesusigadina, neapsipaiso?
Atsakyti
QUOTE(mari4 @ 2006 04 26, 16:28)
as paklausiu, jei galima  ax.gif ar gerai isivaizduoju tapyma ant silko?
pirma reikia apvedzioti konturus. po to palaukti, kol isdzius (kazkur diena praeis). po to dazus skiesti su vandeniu ir piesti. ir vel dziovinti diena. po to uzfiksuoti lygintuvu. o konturai nesusigadina, neapsipaiso?


panašiai, tik po dieną laukt kol išdžius tikrai nereikia mirksiukas.gif max pusvalandis, jei prieš saulutę pastatysi, gali ir su fenu pradžiovint, bus greičiau. Dažus skiest su vandeniu pagal tai, kokio intensyvumo spalvos norisi. Bet jei nori labai intensyvios, vistiek porą lašelių įvarvink, nes kitaip labai greit džius dažai, bus sunku lieti.
Fiksuoti lygintuvu būtinai iš blogos pusės, aišku nelabai karštu, apie tris minutes pasivažinėti. Kontūrai tikrai neapsigadina, nebent jau labai labai storai pridėtum ir lygintum dar neišdžiuvusius. Tiesa, dar po liejimo dažų, juos pradžiovinus galima vėl su kontūrais padirbėt - su blizgiais - perlamutru, sidabru ir pan pataškavus galima labai gražių efektų išgaut, ar jei kur dėmelė pasidarė, padėtį pataisyt bigsmile.gif
Atsakyti
ačiū labai 4u.gif
ir dar klausimėlis: kokį šilką naudoti natūralų ar dirbtinį g.gif
Atsakyti
QUOTE(mari4 @ 2006 04 26, 16:51)
ačiū labai  4u.gif
ir dar klausimėlis: kokį šilką naudoti natūralų ar dirbtinį  g.gif


aš dėl dirbtinio net nežinau g.gif
natūralaus metras kainuoja 20Lt, nu toks žiauriai fainas, tai gal ir nėra labai brangu g.gif pasidomėjus dar pagal kilmę tų natūralių yra už visokias kainas, gal yra ir pigesnių... o su dirbtiniu tai net nesusidūriau...
Atsakyti
wow, o tie kursai kiekvieną savaitgalį vyksta? reikia registruotis iš anksto??? kas norėtų nueit??? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siggy @ 2006 04 26, 16:58)
aš dėl dirbtinio net nežinau  g.gif
natūralaus metras kainuoja 20Lt, nu toks žiauriai fainas, tai gal ir nėra labai brangu  g.gif pasidomėjus dar pagal kilmę tų natūralių yra už visokias kainas, gal yra ir pigesnių... o su dirbtiniu tai net nesusidūriau...

kokioj parduotuvej matuojama metrais pirkai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2006 04 27, 06:54)
wow, o tie kursai kiekvieną savaitgalį vyksta? reikia registruotis iš anksto??? kas norėtų nueit??? bigsmile.gif


šilko tai tikrai ne kiekvieną savaitgalį, bet man atrodo skirtingi kiekvieną sekmadienį g.gif - veltinio, piešimo ant akmenų ir pan. Pasiskambink tuo tel., papasakos plačiau

QUOTE(mari4 @ 2006 04 27, 10:12)
kokioj parduotuvej matuojama metrais pirkai  ax.gif


tekstilininkų galerijoj, Valančiaus gatvėj. skarom sakė 0,5 storumo užtenka. Pagalvėlėm geriau 0,8. Turi ir brangesnių jos ten, bet tas kur po 20 tikrai geras thumbup.gif
gal dar ir kitur yra, bet man su pilvu jau buvo sunku vaikščiot blush2.gif
tiesa, dažų rinkinuką pradedantiems rekomendavo Soje - 4 splv. 19Lt. Rotušės a. Dailininkų mūzoj.
Atsakyti
ačiū labai 4u.gif
Atsakyti