Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

sakykit, kaip jūs apkontūrinat tuos didelius paveikslus, skaras, kurių nepasidėsi ant stalo g.gif .
aš bandžiau ant grindų, bet nepatogu, ranka dreba, tai keverzonė išėjo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 24, 13:18)
sakykit, kaip jūs apkontūrinat tuos didelius paveikslus, skaras, kurių nepasidėsi ant stalo g.gif .
aš bandžiau ant grindų, bet nepatogu, ranka dreba, tai keverzonė išėjo unsure.gif



aha, man irgi idomu, kaip tokią ilga skarelę ištempti g.gif g.gif
Atsakyti
čia skara mamai

user posted image

ale spalvos visai kitokios, tikrovėje ji tokia švelnumas, be tokių kontrastų
Atsakyti
Naca labai faina thumbup.gif aš tai skareles tempiu ant rėmų ,tai su jais patogu nešiotis kur nori po kambarius smile.gif ,ką jūs paišot ant stalo blink.gif kažkaip neįsivaizduoju ,kaip taip galima g.gif
Atsakyti
QUOTE(LYLY @ 2007 03 25, 22:11)
Naca labai faina thumbup.gif  aš tai skareles tempiu ant rėmų ,tai su jais patogu nešiotis kur nori po kambarius smile.gif ,ką jūs paišot ant stalo  blink.gif kažkaip neįsivaizduoju ,kaip taip galima  g.gif


ne ne , su rėmais dedu kurnors ant stalo, kad patogiau būtų konturu išpaišyt. bet tokią didelę nepatogu ant stalo. va šitą išpaišiau ant lovos pasidėjusi, tai pusė bėdos
Atsakyti
O, kiek gražumų prigaminot čia thumbup.gif .Aš neturėjau kada- supuolė kiti darbai (taip pat susiję su kūryba) ir greitu laiku nebus kada...
Atsakyti


uzdarys tuoj musu temele verysad.gif ar nesupyksite, jei nauja atidarysiu ir toliau galesime sauniai bendrauti ???
Papildyta:
Čia nauja tema

Neiškenčiau ir atidariau sekančią temelę...
Papildyta:
Oi super!!!!! thumbup.gif geguzevasaris jau prisiregistravo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo upytele: 30 kovo 2007 - 19:50
Supermama!!!!!!!!!!!!! auuuuuuuuuuuuuuuu.... mes didziai atsiprasome, kad paskubejome, bet buk gerute, uzdaryk sia temele.....
Atsakyti
ir aš jau naujoje prisiregistravau drinks_cheers.gif
Atsakyti
ir as prisidedu prie uzdarymo temos rolleyes.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti