Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

tai bus batikos rusys
su lankstymais medziagos, vasku ir kitokie,siandien ir suzinosiu, ir veliau tapyba ant silko. grupe nuspres, ar nores rinktis 1 karta per savaite, ar intensyviau-2 kartus. kaina 120lt, o jei intensyviai-200 lt menesiui, bet jei susrinks didesne grupe, tai ir kaina kris smile.gif jei ka, skambinkit +37065217902, jei kam skubu, o jei ne, tai po 3 val vel sesiu prie kompo
Atsakyti
O kokiam mieste esi? galiu pasidalint savo nedidele patirtimi bigsmile.gif
Zodziu, labai noriu pati visko ismokti, megzti, neri, siuti, vilna velt jau moku, o su tapyba ant silko ir batika dar mazai buvau susidurusi. Zodziu, nelabai kur tokie kursai vyko, tai pati emiau organizuoti blush2.gif taigi, manau, ir jum reiktu rast patalpas, paskui suzinot, kas jusu mieste tuo uzsiima ir galetu ismokyt, ir tada visais imanomais budais pareklamuot ir surinkt gupe. jei idomu, tai galesiu duot tel nr, kuriuos turiu, tai gal ir pas jus atvaziuotu, jei nelabai toli smile.gif o kursu kaina tai priklausytu nuo to, kiek patalpos kainuotu, kiek destytojai reiktu, paskui dar medziagas supirkti ir kiek dar reklamai, telefono ir kitos islaidos kainuotu. na man tai nuo sio sumanymo iki igyvendinimo, kol ivyko 1mas uzsiemimas, truko 2 savaites, gal galima ir greiciau smile.gif
Atsakyti
O pirmas uzsiemimas tai super praejo schmoll.gif tiek visokiu darbeliu atnese parodyt, net akys apraibo, ivairiausiom technikom, ir saltu, ir karstu budu, su parainu, vien dazais, liejant ir t.t. zodziu, viska isbandysim, ismoksim thumbup.gif
pradesim nuo paprasciausiu jau per kita sustikima- lankstysim medziagas ivairiausiais budais, ir kaip isivaizduoju, merksim i dazus. veliau tai bus visko- ir tapyba ant silko, ir pipetes, ir teptukai, ir kt. smile.gif gaila, neturiu dar skaitmeninio fotiko, tai viska ideciau i foruma, bet gal susiveiksiu g.gif
Atsakyti
aš taip nemoku blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 13 balandžio 2006 - 06:48
o gal galėtumėte patarti, kur Kaune galima įsigyti šilko atraižų?
Atsakyti
sveiki,
vat yra pas mane ideju prisikaupe galvoj, gal kas zinot kaip ir kokiais dazais piest ant audiniu, porceliano, keramikos ir pan. gal kas zinot technikas ir budus?
Atsakyti
Temoje rankdarbiai tikriausiai daugiau gautum patarimu.
Forumiete RasaS piesa ant audiniu.
Atsakyti
Ant audinio yra specialus dazai, kazkokioj dazu parduotuveje pirkau, bet tik su jais sunkiai piesiasi doh.gif
Atsakyti
Kaune irgi yra organizuojami piesimo ant silko kursai. Organizuoja 2 firmos, vienoje kaina 130Lt, kt. 100Lt. Praktinis seminaras vyksta sestad. 5-6valandas, isduodami sertifikatai. Skambinausi penktad. , tai sake laisvu vietu turi birzelio menesiui. I kaina iskaiciuotos ir visos medziagos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2006 04 23, 22:23)
Kaune irgi yra organizuojami piesimo ant silko kursai. Organizuoja 2 firmos, vienoje kaina 130Lt, kt. 100Lt. Praktinis seminaras vyksta sestad. 5-6valandas, isduodami sertifikatai. Skambinausi penktad. , tai sake laisvu vietu turi birzelio menesiui. I kaina iskaiciuotos ir visos medziagos 4u.gif

g.gif na man rodos kad ne apie ta pati zinau... Nes ana diena maciau Kaune senamiesti kur persikele prakes dailininkams ir remai i Audiniu parduotuve, kad taipogi organizuojami kursai su visom ju medziagom, savaitgaliais, bet kaina berots suaaugusiems 30-40lt... g.gif Na dar patikslinsiu jei kazkam idomu mirksiukas.gif
Atsakyti
Dabar nerandu laikrascio, kazkur nukisau, tad tikslaus pavad. neparasysiu, kur vyksta tie kursai. Vieni tai lyg Agitum, kt. Tekstilininku gildijoj. Tad ir kainele tokia, kad ohoho! bigsmile.gif

Buk gerute, parasyk kur ir kada vyksta tie kursai, kur po 30Lt. Labai jau noriu i juos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2006 04 24, 14:10)
Dabar nerandu laikrascio, kazkur nukisau, tad tikslaus pavad. neparasysiu, kur vyksta tie kursai. Vieni tai lyg Agitum, kt. Tekstilininku gildijoj. Tad ir kainele tokia, kad ohoho! bigsmile.gif

Buk gerute, parasyk kur ir kada vyksta tie kursai, kur po 30Lt. Labai jau noriu i juos drinks_cheers.gif



a niu tai apie situs net pamirsus buvau doh.gif

oar anie tikrai 30 dabar nepasakysiu, bet kiek pamenu maziau nei 100 ti lyg tikrai.. g.gif as nezinau kada nusigausiu iki senamiescio, ten kur persikele dailininku prekes ir remai i audiniu parduotuve (skerstgatvis link Nemuno, kampas- siulu parduotuve) tai ten maciau vidui skelbuinuka apie savaitgaliai sestadieniais man rodos rengiamus tapybos ant silko ir vilnos velimo kursus... blush2.gif

bet kadangi tapybos ant silko seniau mokinausi ti ir labai smarkiai neisiskaiciau doh.gif kai tik busiu paziuresiu, jeigu tu anksciau nepasitikslinsi drinks_cheers.gif
Atsakyti