Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

Puikūs darbeliai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Širdelė mano: 21 kovo 2007 - 19:18
Be abejo tapiau smile.gif tame ir esmė buvo smile.gif ,kad nei viena plunksnelė nesikartoja smile.gif beje šiandien susitikime su giminėm be bendraujant man pasiūlė parodą padaryt , tai manau batikuot reiks daugiau ir kaip man užimtai bus geriausia priemonė pasirodyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LYLY @ 2007 03 21, 21:24)
Be abejo tapiau smile.gif tame ir esmė buvo smile.gif ,kad nei viena plunksnelė nesikartoja smile.gif beje šiandien susitikime su giminėm be bendraujant man pasiūlė parodą padaryt , tai manau batikuot reiks daugiau ir kaip man užimtai bus geriausia priemonė pasirodyt smile.gif


gaila man nepasiūlo verysad.gif žinai šiauliai. o pati nesisiūlau doh.gif
Atsakyti
Tai va kad kartais naudos ir gaunu iš tokių susitikimų ,jaučiu bus giminės paroda ,nes ne viena aš baigus dailę smile.gif , tai ar nėra galimybių pasidomėti Dailės mokyklose parodų-akcijų ruošiamų g.gif , bent jau aš dalyvavau dauguma sužinojus iš VDA ,gaila tam laiko dabar neturiu ir jau gerokai meno nekuriu ,o taip pasiilgau smile.gif o savo personale irgi gali pasidaryti ,bet jei turi kur Galerijose, kavinėse smile.gif bent jau Vilniuje už 2000 lt galerijon priimtu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LYLY @ 2007 03 21, 21:31)
Tai va kad kartais naudos ir gaunu iš tokių susitikimų ,jaučiu bus giminės paroda ,nes ne viena aš baigus dailę smile.gif , tai ar nėra galimybių pasidomėti Dailės mokyklose parodų-akcijų ruošiamų  g.gif , bent jau aš dalyvavau dauguma sužinojus iš VDA ,gaila tam laiko dabar neturiu ir jau gerokai meno nekuriu ,o taip pasiilgau smile.gif o savo personale irgi gali pasidaryti ,bet jei turi kur Galerijose, kavinėse smile.gif  bent jau Vilniuje už 2000 lt galerijon priimtu smile.gif


ohoho kokie pinigai g.gif
Atsakyti
Na jo Vilniuje brangu smile.gif
Atsakyti
paneles, labai labai reikia jusu pagalbos. Ar yra tokiu konturiniu dazu, kurie tiktu sintetikai, ir isdziutu be lygintuvo pagalbos????? Cia viena toki darbeli dariau, padaziau kazkokiais tais konturiniais ir ziopla nepaskaiciau, kad jie uztvirtinami lygintuvu, kai ishskalbiau visi dazai nuejo sau:((( Gal galite ka nors patarti???? help.gif
Atsakyti
aš dirbu su Javana dažais ir kontūrais, tai rašo, kad tvirtinami lygininant, bet pvz šalį skalbiau dar nelyginus, tai puikiai laiko. Žinau, kad dar būna užtvirtinami garinant dažai, bent rusiški, bet dėl kontūrų tai tikrai nesu mačius tokių g.gif
Atsakyti
ai, aš vėl su aguonom blush2.gif
sako kartojimas kažko tai tėvas g.gif lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
čia šalis 150cmX60cm
Atsakyti
Siggy, manau kad labai gražiai ir ryškiai turėtų ant modelio atrodyti, kaip ir tavoji skarelė thumbup.gif

o čia mano patobulintas, užbaigtas, nors ir nelabai man patinkantis paveikslas. bet draugė atrodo liko patenkinta

user posted image
Atsakyti
Grazus darbeliai, Lyly ir parasas gerai matosi biggrin.gif
Atsakyti
Oi mergytės pasižiūriu ir seilė varva ,rankas niežti ,kaip noriu batikuot , bet teks truputi save pristabdyt unsure.gif
O tai kaip galvojat save reklamuot reikia biggrin.gif
Atsakyti