Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

Sveikutės ir aš šiandien pradėjau batikuot skarelę ,tik va su baltu fonu niekad nedarius , tai norėjau paklaust kelių sluoksnių dedat ,kad vėliau kiti dažai ,taipnevaikščiotų labai be kontūrų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LYLY @ 2007 03 16, 21:41)
Sveikutės ir aš šiandien pradėjau batikuot skarelę ,tik va su baltu fonu niekad nedarius , tai norėjau paklaust kelių sluoksnių dedat ,kad vėliau kiti dažai ,taipnevaikščiotų labai be kontūrų smile.gif


man užtenka vieno sluoksnio
Atsakyti
Tai gerai rytoj reiks pabandyt paišyt smile.gif
Atsakyti
user posted image
O štai ir rezultatas smile.gif tikrai puikiai paišosi ,kai padengi pagrindą smile.gif jaučiu kitą kartą reiks paderinti liejimą su piešimu smile.gif
Atsakyti
Dabar taip, prašom man paaiškinti ką kuo ir kam dengiate,nes aš , ko gero, vienintelė pirmą kartą apie tai girdžiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 03 19, 22:44)
Dabar taip, prašom man paaiškinti ką kuo ir kam dengiate,nes  aš , ko gero, vienintelė pirmą kartą apie tai girdžiu unsure.gif

taigi savo draugės paklausk - čia ji mus apmokino smartass.gif . kai padengi paviršių baltais ( galima ir kitokia spalva), tai dažai taip nebesilieja, arba visai nebesilieja. vat taip ir portretą tapiau - kas būtų jei spalvos taip lakstytų tongue.gif bet taigi pati be kontūro tapei g.gif apie tą ir kalba mirksiukas.gif
kada savo naują darbelį parodysi? rolleyes.gif

LYLY, tikrai visai kaip piešta thumbup.gif . tik nuotraukytė labai neryški, tai sunku tą piešinį įvertint
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 19 kovo 2007 - 21:13
nu joooo, bet plika akim matosi kiek darbo blink.gif blink.gif blink.gif
aš supratau, kad piešimas ant šilko yra sunkus fizinis darbas doh.gif (aišku ne tik biggrin.gif )
Atsakyti
Ačiū visoms ,pakrausiu baterijas ir bandysiu geresnę nuotrauką pasidaryt smile.gif ,nes rytoj ją padovanosiu rolleyes.gif ,darbo nemažai ,bet svarbiausia idėja buvo įgyvendinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 19, 22:59)
kada savo naują darbelį parodysi? rolleyes.gif



Kad nuotrauka neatitinka originalo blink.gif -daugybę variantų dariau, bet vaizdas ne toks kaip iš tikro.kai aptrauksiu ant kartono, pastatysiu prie sienos, gal tada kokybiškiau išeis, tada ir parodysiu.
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 03 20, 21:47)
Kad nuotrauka neatitinka originalo blink.gif -daugybę variantų dariau, bet vaizdas ne toks kaip iš tikro.kai  aptrauksiu ant kartono, pastatysiu prie sienos, gal tada kokybiškiau išeis, tada ir parodysiu.


Kuku mirksiukas.gif ax.gif tongue.gif pamegink pakoreguoti su piesimo programelemis, tomis paciomis, su koriomis dydi koreguoji bigsmile.gif
Atsakyti
Na tikiuosi geriau matosi ax.gif
user posted image
Atsakyti
tikrai geriau, nors ne super, bet matosi gražumas ir kruopštumas:super o tas plunksneles visas irgi tapei ar jos buvo g.gif
Atsakyti