Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

aaa, tai čia tas įžymusis pigusis lotuliukas.gif

reiks darbe apskelbt, kad taip gražiai tapai biggrin.gif tongue.gif juokauju
o tu kokios parodėlės niekada nesi surengusi?


man irgi patinka papurkšti vandens,tik jei jo neišdžiovinu fenu, tai susilieja ir suvienodėja. ir druską būtinai naudoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 11 kovo 2007 - 20:31
QUOTE(naca @ 2007 03 11, 22:21)
aaa, tai čia tas įžimusis pigusis lotuliukas.gif

reiks darbe apskelbt, kad taip gražiai tapai biggrin.gif  tongue.gif  juokauju
:


doh.gif doh.gif doh.gif - o ne , tik ne tai biggrin.gif - ten gi vien pavyduolės, žino viską , bet...
Beje, vasarą buvo surengta "Laiptų " galerijoje ikimokyklinių įstaigų darbuotojų kūrinių paroda.Aš dalyvavau. Manai , kas nors atėjo į parodos atidarymą? Nei draugai, nei priešai-niekam neaktualu, neįdomu i psio schmoll.gif Susirinko tik mano tikros (naminės, ne darbinės)draugės, mama.Kitų daželių mačiau ir direktores, ir koleges, ir šiaip g.gif Va, gaila tu nežinojai, tikiu , kad tau būtų buvę įdomu biggrin.gif
Atsakyti
o aš apie tą parodą per vėlai sužinojau, turbūt tik jau po parodos verysad.gif . žinai kad pas mus neskuba sakyti, niekam nerūpi. beto kai sužinojau, tai maniau, kad ten bus priemonių paroda ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 11 kovo 2007 - 20:38
http://s153.photobuc...hipiulaikai.jpg
Papildyta:

sveikos mergaites,
gal ir mane priimsit i savo kompanija
rodau jums savo darbeli viena pirmuju.
ka manot?

Papildyta:
http://s153.photobuc...02/jalta_album/

cia rasite kai kuriuos darbus
Atsakyti
wub.gif wub.gif drambliukai- vaikiukai
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MELDA: 12 kovo 2007 - 12:49
tai kad tų darbelių daugybė ir jie nuostabūs wub.gif
Atsakyti
jalta, labai nuostabūs tavo darbeliai. thumbup.gif
Atsakyti
malonu susipažint jalta drinks_cheers.gif
man ypač patiko pagalvės ir japoniškas sodas wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif Jalta, labai gražios pagalveles su drambliukais wub.gif Ir visa kita labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
ACIU, mergaites, uz pagyrimus , reikia vel susikaupti ir ka nors nupiest, seniai prie silko nebuvau priejus, noriu dabar paveikslus nusipiest i kamabari.


Atsakyti
QUOTE(jalta @ 2007 03 12, 18:46)
ACIU, mergaites, uz pagyrimus , reikia vel susikaupti ir ka nors nupiest, seniai prie silko nebuvau priejus, noriu dabar  paveikslus nusipiest i kamabari.



O, jalta, tai, ką parodei -fantastika thumbup.gif (imsim kopijuot tongue.gif ).Ten tas, kur vadinasi "sudiehipiai"-tai Džonas Lenonas?
O dar pamačiau, kad ant pieštų paveiksliukų yra įv.dygsniukai ir pasiuvinėjimai, ar taip?
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 03 12, 20:14)
O, jalta, tai, ką parodei -fantastika thumbup.gif (imsim kopijuot tongue.gif ).Ten tas, kur vadinasi "sudiehipiai"-tai Džonas Lenonas?
O dar pamačiau, kad ant pieštų paveiksliukų yra įv.dygsniukai ir pasiuvinėjimai, ar taip?

labai aciu.
nu ten toks siaip anu laiku tipazas, bet daug kas sako, kad panasus i Lenona.

pagalveles pasiuvinetos , po apacia toks minkstas pamusaliukas idetas, tai jos tokios svelnios , minkstutes ir reljefines gaunas, bet bendrai paemus labai daug darbo ir laiko reikia tokia pagalve padaryt
Atsakyti