Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

aha, tikrai mačiau foto galerijoje

Upytėle, kad ir kaip matyta pasirodei nuotraukoj, bet nemanau kad pažįstama turbūt ir aš tau matyta atrodyčiau


dar kiek atsils oras, atleksiu i Siaulius, padarysime "sabuntuju" nu tada tikrai busime matytos lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo upytele: 08 kovo 2007 - 19:20
QUOTE(upytele @ 2007 03 08, 21:20)
aha, tikrai  mačiau foto galerijoje 

Upytėle, kad ir kaip matyta pasirodei nuotraukoj, bet nemanau kad pažįstama  turbūt ir aš tau matyta atrodyčiau
dar kiek atsils oras, atleksiu i Siaulius, padarysime "sabuntuju" nu tada tikrai busime matytos  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif ir man kursus pravesit lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 08 kovo 2007 - 19:35
QUOTE(upytele @ 2007 03 08, 21:20)
aha, tikrai  mačiau foto galerijoje 

dar kiek atsils oras, atleksiu i Siaulius, padarysime "sabuntuju" nu tada tikrai busime matytos  lotuliukas.gif


Užsirašysiu auksinėmis raidėmis, įsirėminsiu ir ... biggrin.gif
Atsakyti
Akvilyte ,tikrai gražus paveikslas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 03 08, 22:32)
Užsirašysiu auksinėmis raidėmis, įsirėminsiu ir ... biggrin.gif



nu niekselis ... ka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 03 08, 23:32)
Užsirašysiu auksinėmis raidėmis, įsirėminsiu ir ... biggrin.gif


kaip suprantu, tai taip kasmet lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 09, 19:04)
kaip suprantu, tai taip kasmet lotuliukas.gif


A visaip būna, kartais išsiruošia valandai į Šiaulius..................................... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzevasaris: 09 kovo 2007 - 17:12
sveikutės merginos

QUOTE(naca @ 2007 02 28, 23:33)
čia sumąsčiau tokį dalyką, tai reikia jūsų patarimo - kaip būtų jei rėmą pagražinčiau šilko kontūru, gal kas taip daro? g.gif


aš taip darau, iš pradžių net su liejimo dažais šilko dažiau, kai šviesus medis, tai gražiai gaunasi, nes spalva užsideda, bet išlieka medžio raštas, ne taip, kaip su akriliniais dažais. Bet dabar jau gailiu dažų, tai dažau su ariliniais blush2.gif bet jei nori smulkias kokias detales išpiešt, tai piešiu su kontūrais, man patinka, kas gaunasi. Po to aišku lakuoju. Dar ne visai į temą pasakysiu, kad su kontūrais ir ant džinsų ir ant odos piešiau, man patinka, ir visai neblogai laikosi thumbup.gif
o dabar dar pagalbos šauksmas help.gif piešiant žmones nutamsinau betaisydana veidus vakar vakare ir su visam susinervinus nuejau miegot. Nu ir gavos negrai dabar verysad.gif kažin, jei neužtvirtinus, ar dar galima su vandeniu paplaut kažkaip ? ar jau viskas - sugadinta ir sugadinta... cry.gif ?
Atsakyti
ne, tikrai nepraplausi. aš tai ace bandžiau, bet suėdė šilką, o ne dažus neužtvirtintus. bandyk pakišti baltą popierių , bet tada būtų neperšviečiamas paveikslas
Atsakyti
QUOTE(Siggy @ 2007 03 11, 14:16)
piešiant žmones nutamsinau betaisydana veidus vakar vakare ir su visam susinervinus nuejau miegot.


Amžiams tongue.gif .Šiaip tai tų dažų net lyginti, kad užtvirtintum nereikia, kaip nurodo rekomendacijose.Užtiško ant džinsų man dėmė-amžiams smile.gif
Atsakyti
Geguzevasari, gal nesupyksi, kad šitą čia įkėliau. aš juo vis užeinu pasigrožėti, bet labai toli ieškoti reikia bigsmile.gif man labai gražios visų tavo paveikslų spalvos ,tokios vaiskios ir tie lyg netyčiniai išliejimai. ir dar būtent šio paveikslo tie burbuliukai nuostabūs

user posted image

kokio šis dydžio buvo?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 11, 22:02)
Geguzevasari, gal nesupyksi, kad šitą čia įkėliau. aš juo vis užeinu pasigrožėti, bet labai toli ieškoti reikia bigsmile.gif man labai gražios visų tavo paveikslų spalvos ,tokios vaiskios ir tie lyg netyčiniai išliejimai. ir dar būtent šio paveikslo tie burbuliukai nuostabūs


kokio šis dydžio buvo?


Oj, tik pasidžiaugsiu biggrin.gif Didelis jis buvo-1,5* 1m, kabo rajono santuokų rūmuose-ar ten eini pasižiūrėti biggrin.gif ?-juokauju, žinoma, kažkur forume ar ne?
O su išsiliejimais eksperimentuoju-naudoju tuščius lako buteliukus, į juos prisipilu vandens ir truputį dažų, tuomet purškiu-jei iš tokiau , tai plačiau pasiskirsto, jai arčiau-intensyviau,dar druskod paberiu-tai tuomet jau nežinai koks bus galutinis rezultatas-dažai-kaip išprotėję nuo tos druskos vaikšto, tai aš kartais nufotkinu paveikslą prieš džiūnant ir jau išdžiūvusį.
Atsakyti