Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

QUOTE(naca @ 2007 03 07, 22:04)
ačiū, Akvilyt už nuomonę.

tai kokio dydžio tas paveikslas?

aš irgi norėčiau kad man sakytų ką galvoja o ne tik girtų net jei kažkas ne taip blush2.gif man rodos tai tik skatina tobulėjimą 4u.gif

100*70 doh.gif
Atsakyti
pagalvojau kad be stiklo geresnė nuotrauka gausis g.gif (nors ir taip s.. gavos.. realybėj gyvesnis toks ) ir be pasporto dar blush2.gif

laukiu kritikos iš profių bigsmile.gif

nemažai klaidų ir pati jau matau.. bet turbūt viskas per skubėjimą blush2.gif

user posted image

ai nusipirkau kontųrą, ne tiūbelėje o reik su teptuku tept bigsmile.gif reiks pabandyt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 08 kovo 2007 - 09:53
Akvilyte, nuostabus, be žodžių wub.gif

ir kaip tau toks juodas fonas gavosi?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 08, 11:11)
Akvilyte, nuostabus, be žodžių wub.gif

ir kaip tau toks juodas fonas gavosi?

blush2.gif

nugi su juoda spalva bigsmile.gif tiesa į ją dar maišųiau žalios.. tai tokia juoda su žaliu atspalviu gavosi.. bet ir dažiau tris sluoksnius mirksiukas.gif doh.gif nes man būtinai reikėjo tamsaus fono rolleyes.gif
Atsakyti
Geguževasari, vistik mano nuojauta sako, kad mes pažįstamos - šiauliai mažas miestas. jei kartais dirbi daržely tai tikrai rolleyes.gif . mat ir siuvi, mezgi, ir tapai, amžius g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 08 kovo 2007 - 14:02
akvilyte, tikrai grazus darbas
ir as seniai svajoju nupiest ka juodam fone, bet vis neprisiruosiu
Atsakyti
gražus darbelis, akvilyte, ar dar tų pačių dažų užteko?
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2007 03 08, 16:47)
ar dar tų pačių dažų užteko?

oi neeeeeeeeeeeeeee.... šitas šilkas storesnis tai ir dažų valgo blink.gif
Atsakyti
akvilyte! puikus dekoratyvus darbelis smile.gif Saunuole!!!! thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2007 03 08, 15:02)
Geguževasari, vistik mano nuojauta sako, kad mes pažįstamos - šiauliai mažas miestas. jei kartais dirbi daržely tai tikrai rolleyes.gif  . mat ir siuvi, mezgi, ir tapai, amžius g.gif


Tiksliai, jus pazistamos smile.gif Gal ir mes tuomet pazistamos lotuliukas.gif Visgi 5 metai Siauliuose lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2007 03 08, 19:08)

Tiksliai, jus pazistamos smile.gif Gal ir mes tuomet pazistamos  lotuliukas.gif Visgi 5 metai Siauliuose  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


aha, tikrai rolleyes.gif mačiau foto galerijoje biggrin.gif

Upytėle, kad ir kaip matyta pasirodei nuotraukoj, bet nemanau kad pažįstama tongue.gif turbūt ir aš tau matyta atrodyčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 08, 16:02)
[- šiauliai mažas miestas. jei kartais dirbi daržely tai tikrai rolleyes.gif  . mat ir siuvi, mezgi, ir tapai, amžius g.gif


biggrin.gif didelis kaimas
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 03 08, 20:56)
biggrin.gif  didelis kaimas

bet tikrai nenutuokiau, kad šunų mylėtoja. ir mačiau, kad lyg šinšilą turi - ir aš turėjau bigsmile.gif labai myliu gyvūnus wub.gif mat tikrai bendrumų daug turim. kas galėjo pagalvoti g.gif
Atsakyti