Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

kaip tik ,kai be jokio porėmio ,tai ne toks ryškus būna. o stiklu kaži ar labai ką paslėpsi schmoll.gif .

o tai kada mums parodysi darbelį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 03 04, 19:24)
g.gif  o tai kaip atrodys be jokio rėmo, tiks ant storo kartono aptrauktas  g.gif  na žiūrėsiu kaip ten bus... aš va tikiuos kad stiklas paslėps nelabai lugius kontūrus ir kitas klaideles  blush2.gif


Dar kuo stiklas ne visada gerai- ne visur tą paveikslą pakabinsi,prieš langą, pvz., jis atspindės šviesą smile.gif .O virtuvėj, pavyzdžiui, tai būtinai su stiklu dedu, nes esu iš tų, kurios gamina valgyti biggrin.gif -garai, dulkės,žodžiu čia stiklas apsaugo-nuvalai jį-ir vėl šviežus darbiukas
Atsakyti
margaitės, padėkit. užsimanė draugė, kad jai kalnus nutapyčiau doh.gif , o man tokie nevykę išėjo, kažko trūksta g.gif . gal patarsit kaip pataisyti, kuo papildyti unsure.gif

user posted image
Atsakyti
Tiesiog įrėmink ir viskas. thumbup.gif Šaunuolė, darbštuolė, auksarankė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 03 07, 23:20)
Tiesiog įrėmink ir viskas. thumbup.gif Šaunuolė, darbštuolė, auksarankė smile.gif

ar tikrai g.gif aš taip ant savęs pykstu dėl šito darbo unsure.gif . nors ta draugė absoliučiai neišmano .

na, bet ačiū wub.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 03 07, 21:20)
Tiesiog įrėmink ir viskas. thumbup.gif Šaunuolė, darbštuolė, auksarankė smile.gif

nenorėčiau sutikt unsure.gif kol neperskaičiau tai nei nesupratau kad tai kalnai cool.gif prašom tik nesupykt mirksiukas.gif kažko tikrai trūksta g.gif

aš vakar nusipirkau kelias vasariškas spalvas bigsmile.gif

o su mano paveikslu tai košmaras kažkoks doh.gif kaina auksinė gavosi doh.gif nupirkau naują stiklą... dar 30lt, pradėjau įtempinėt.. nugi per siauras doh.gif tai teko dar ir pasportą užsakyt doh.gif dar 30lt....tai be darbo apie 200lt išėjo doh.gif kai pakabinsim parodysiu...
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 03 07, 23:32)
kol neperskaičiau tai nei nesupratau kad tai kalnai cool.gif  prašom tik nesupykt  mirksiukas.gif kažko tikrai trūksta g.gif



Uoj, ne tikrai nesupyksim biggrin.gif .Bet aš vasarą buvau kalnuos , man tokie nuostabūs prisiminimai wub.gif , todėl matau kalnus ir taškas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 03 07, 21:39)
todėl matau kalnus ir taškas biggrin.gif

nu matai aš gyvų kalnų nemačius tai gal ir negaliu spręst tongue.gif niekas nenusiveža verysad.gif
Atsakyti
ačiū, Akvilyt už nuomonę. man ir pačiai kažko trūksta. dar žadu šiek tiek detalizuot, bet daug nepasikeis. ai, padėsiu kelioms dienoms, gal ką dar sumąstysiu doh.gif

užjaučiu, šitiek pinigų suplojus už rėmą- aįš net neįsivaizduoju kad tiek gali kainuoti vien stiklas blink.gif . tai kokio dydžio tas paveikslas?
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 03 07, 23:44)
  niekas nenusiveža  verysad.gif


Nu gal r ne į temą, bet ir man taip buvo-niekas nenusivežė, tai aš susinervijau labai, pabudau vieną rytą , čiupau laikraštį, pamačiau kelionę į Slovakiją ir-visų nuostabai-pareiškiau-nelauksiu, kol kas nuveš, užsidirbu "ant Slovakijos', važiuosiu.... biggrin.gif Ir išvažiavau, o tada visi užpavydėjo ir rimtai ruošiasi važiuoti šią vasarą .V taip reikia išjudinti neišjudinamus...
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
sakau, gal mintims padės vaizdai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzevasaris: 07 kovo 2007 - 22:41
sufleris tongue.gif

user posted image

user posted image

pastarasis pretenduotu i tavo kolorita :

user posted image

user posted image

O pastarjame psl - pamokele :

kalnai
Atsakyti
geros pamokos mirksiukas.gif taisysiu, kad man pačiai labiau prie širdies būtų ax.gif
Atsakyti