Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

Giedreb, koks mielas wub.gif

ir man leido perlamutr kontūras.

o aš per kaziuko mugę vos nenusupirkau rėmo, kuris man šiek tiek netiko, bet buvo mano akim neįtikėtinai pigus. tai galiausiai išsiaiškinom, kad jis iš šiaulių ir daro rėmus tai parduotuvei,iš kurios užsisakau blink.gif . tai tiesiai iš jo tas rėmas 2-3 kartus pigiau thumbup.gif

Geguževasari, tavo rėminimo būdas labai geras, jau išbandžiau ir patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 04, 13:16)
o aš per kaziuko mugę vos nenusupirkau rėmo, kuris man šiek tiek netiko, bet buvo mano akim neįtikėtinai pigus. tai galiausiai išsiaiškinom, kad jis iš šiaulių ir daro rėmus tai parduotuvei,iš kurios užsisakau blink.gif .  tai tiesiai iš jo tas rėmas 2-3 kartus pigiau thumbup.gif



Geguževasari, tavo rėminimo būdas labai geras, jau išbandžiau ir patiko thumbup.gif


doh.gif doh.gif doh.gif Nu kaip aš anksčiau tau neužsiminiau apie Povilą(juk Povilas, ane?)
Aš visad pas jį važiuoju užsisakinėti rėmų, berods , Girulių gatvelėj gyvena...Pas jį gali užsisakyti ne tik rėmų, bet ir molbertų, plintusų, jis vietoj išpjaus paspartuką.Tik man atrodo jis gyvena vienas, labai flirtuoti derantis dėl kainos nevertėtų, nes paskui pradės siūlyti kavos ir t.t. biggrin.gif O kai man labai sunku žmogui atsakyti, tai paskui morališkai blogai jauties atsisakęs biggrin.gif lotuliukas.gif


labai džiaugiuosi mirksiukas.gif man šį būdą parodė mano sūnaus darbų mokytoja---buvo mokykloje toks a la projektas tėvams-suburt ir užimt veltiniu, pinymu, piešimu ant šilko.Nieko ten ypatingo nenutiko, nes reklamos mažai buvo ar tai tėvai apaugę stora oda ir negirdi kaip vaikai jiems ką sako g.gif .Į piešimą ant šilko mes nuėjom tik 2 mamos, tačiau naujo nieko nepamačiau, tik pasėdėjom, papiešėm prie kavos ir dar rėminimo būdą sužinojau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzevasaris: 04 kovo 2007 - 11:33
aha, tas pats ax.gif tai reiks vyrą siųsti lotuliukas.gif o man turėjo anksčiau daeiti tavęs paklausti doh.gif nemaniau, kad taip skiriasi kainos g.gif

man tundrai pasakykit, kas tas PASPARTAS g.gif
Atsakyti
Labai pasistengiau ir duodu patį tiksliausią apibūdinimą biggrin.gif
pasportas kitaip paspartas [pranc. passe-partout]. popieriniai arba kartoniniai rėmai paveikslams, piešiniams, nuotraukoms. pasportas susideda iš vientiso apatinio lapo ir ant jo užklijuoto viršutinio lapo, kuriam išpjautas langelis. tarp jų dedamas kūrinys. pasportas ne tik apsaugo kūrinį, bet ir turi įtakos jo estetinei išvaidzai.
O vyro siųsti visai nebūtina biggrin.gif , aš tai važiuoju su drauge arba su vaiku.Jis žmogelis, gal jaučiasi vienišas, tai ir ima siūlyti-tikrai ne visad biggrin.gif -kai neužsiėmęs pats, kai jam nusišypsai (o šypsais juk dėl to, kad kainą ištirpdytum).Jis visad pasiūlo-gal dar kas domintų, tai tegu aprodo, apvedžioja , pasigiria smile.gif
Atsakyti
vistiek vyrą siųsčiau - jis mano "vadybininkas" lotuliukas.gif mat man su mažiuku sunkoka. tik kur ta Girulių gatvė g.gif

o dėl pasparto taip ir maniau, bet man tai kažkaip nelabai patinka, nors reiks kada išbandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 04, 14:18)
vistiek vyrą siųsčiau - jis mano "vadybininkas" lotuliukas.gif  mat man su mažiuku sunkoka. tik kur ta Girulių gatvė g.gif

o dėl pasparto taip ir maniau, bet man tai kažkaip nelabai patinka, nors reiks kada išbandyti ax.gif


Važiuoji Tilžės gatve, ties dviračių gamykla suktis į dešinę, jei važiuoji iš pietinio, jei iš centro-į kairę.ten maždaug tą posūkį daryt ties kolonėle, nežinau kaip ji vadinasi.Bet jei netyčia pasuktum anksčiau, vistiek rstum-paklaidžiotum tameVerduliukų-Žaliūkių rajone ir rastum, nes tis namu yra iškaba.Adresas , berods, Girulių 14
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 03 04, 14:54)
Važiuoji Tilžės gatve, ties dviračių gamykla suktis į dešinę, jei važiuoji iš pietinio, jei iš centro-į kairę.ten maždaug tą posūkį daryt ties kolonėle, nežinau kaip ji vadinasi.Bet jei netyčia pasuktum anksčiau, vistiek rstum-paklaidžiotum tameVerduliukų-Žaliūkių rajone ir rastum, nes tis namu yra iškaba.Adresas , berods, Girulių 14


aaaa, tai visai prie mano sesers thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 03 04, 10:47)
akvilyte, dėl rėminimo ax.gif

ačiū, kaip tik taip ir sugalvojau šiandien įtempinėt bigsmile.gif nusipirkau tą "rėmą" su stiklu.. nu kur kartonas ir stiklas... suplojau 60lt doh.gif ir bekišdama į mašiną sudaužiau stiklą doh.gif apsižliumbiau, susinetvijau.. negaliu.. reiks stiklą užsakinėt.. tikiuos kasnors išpjaus iki ketvirtadienio...

bandysiu eit įtempinėt....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 04 kovo 2007 - 13:36
Akvilyte, aš be stiklo rėminu, manau kad ir kitos. stiklas užgožia natūralų šilko blizgesį
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 04, 14:06)
aaaa, tai visai prie mano sesers thumbup.gif



O gal kas patars kur vilnietems pigiau nusipirkt remeliu?
Kaziuko mugej nusipirkau pora nebrangiu remu, turbut iš to pačio pardavėjo, apie kuri kalbat smile.gif
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2007 03 04, 18:07)
Akvilyte, aš be stiklo rėminu, manau kad ir kitos. stiklas užgožia natūralų šilko blizgesį

Man irgi be stiklo gražiau, ir net be kartono, tada tokis permatomas paveiksliukas būna, man patinka thumbup.gif
Atsakyti
man irgi taip gražiausia, bet sunku rėminti ir nevisada tinka, pvz, kai sienos margos, ar kažkas labai konkretaus, kaip portretas.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 04, 17:07)
Akvilyte, aš be stiklo rėminu, manau kad ir kitos. stiklas užgožia natūralų šilko blizgesį

g.gif o tai kaip atrodys be jokio rėmo, tiks ant storo kartono aptrauktas g.gif na žiūrėsiu kaip ten bus... aš va tikiuos kad stiklas paslėps nelabai lugius kontūrus ir kitas klaideles blush2.gif

QUOTE(naca @ 2007 03 04, 17:16)
man irgi taip gražiausia, bet sunku rėminti ir nevisada tinka,

man šitas per ryškus gavosi, tai su tansiu pagrindu noriu prigesint tas spalvas... g.gif
Atsakyti