Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

QUOTE(naca @ 2007 03 01, 22:20)
pagaliau įrėminau darbelį. rėminau be porėmio, tai privargau doh.gif

user posted image


bigsmile.gif Kaip gražiai atrodo wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 01, 22:20)
pagaliau įrėminau darbelį. rėminau be porėmio, tai privargau doh.gif




QUOTE(upytele @ 2007 03 02, 10:17)
Joooo be poremio vargas...


Ech, mergaitės, nesuprantu ar man pilnatis doh.gif ar kas kitas, bet nesuprantu ką jūs vadinate porėmiu blush2.gif Gal kartais turit omeny, kad darbas tik įtemptas tarp 2 rėmų?(kaip siuvinėjimo lankelis...)
Atsakyti
Nu podruzke tu duodi... Poremis, tai tas medinis keturkampis ant kurio aptraukia drobe, silka ir t.t po to jau gatava darba gali deti, o gali ir nedeti i rema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2007 03 02, 23:18)
Nu podruzke tu duodi... Poremis, tai tas medinis keturkampis ant kurio aptraukia drobe, silka ir t.t po to jau gatava darba gali deti, o gali  ir nedeti i rema smile.gif


Aš taip niekad nedarau.Man tinka ir senoviškai g.gif
Nors kita vertus-supratau teisingai. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzevasaris: 02 kovo 2007 - 21:26
na prisižiūri čia tokių grožių, kad paskui nei pačiai daryt nieko nesinori, nes nieko panažaus nepadaryčiau doh.gif
na bet kai prispiria reikalas.. va ieškom anutai kokios reprodukcijos su gėle ar gėlėm didelėm.. nu ir nerandam doh.gif tai va katik baigiau kontūruot.. metras ant 80cm... na kaip man tai labai didelis.. darau ant storesnio šilko.. bandysiu jau ryt liet... ai nesigaus tai naudosiu kaip skarelę lotuliukas.gif tik išmatavimai lievakišli doh.gif na papasakosiu kaip seksis tolaiu...

tik dar baisu kiek rėmas kainuos jei visgi pavyks g.gif
Atsakyti
Naca, nerealu 4u.gif
as irgi noreciau ireminti darbeli , bet man toks tamsus miskas, kaip tai padaryti blush2.gif Zinau kad buvo daug kartu rašyta, bet nuo per didelio informacijos kiekio visai susimaišiau doh.gif . Šiandien pirksiu rėmelį ir su tuo speciliu įrankiu susegsiu iš blogos pusės įtemptą šilką prie to rėmelio , ar teisingai darysiu ??


Upytele, tavo tulpe be galo graži :4u
Atsakyti
help.gif nesupratau bairio... perlamutrinis kontūras leidžia doh.gif verysad.gif gal neįvertinau to kad šilkas storesnis g.gif nejau viską perpiešt???? ar dar kokių gurdybių gal yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 03 03, 10:12)
help.gif nesupratau bairio... perlamutrinis kontūras leidžia  doh.gif  verysad.gif gal neįvertinau to kad šilkas storesnis  g.gif  nejau viską perpiešt???? ar dar kokių gurdybių gal yra  g.gif


Paprasta gudrybe - paimi dziovintuva ir neleidi teketi dazams smile.gif Tiesiog taip - jei plona linija ant storo silko - konturas niekaip neislaiko. Tuomet tepi dazus ne visai prie konturo, kol jie atiteka iki konturo - visas plotas buna padengtas ir jau drasiai gali dziovintuvu pasidarbuoti... Kartais tenka piesti abiem rankom lotuliukas.gif
Papildyta:
Medinis normal remelis tokiam formatui kainuos ~80-100 lt. Neimk plono remo, mat neislaikys itemto silko, jei darai be poremio ax.gif
Papildyta:
QUOTE(GiedreB @ 2007 03 03, 09:39)
Naca, nerealu  4u.gif
as irgi noreciau ireminti darbeli , bet man toks tamsus miskas, kaip tai padaryti  blush2.gif Zinau kad buvo daug kartu rašyta, bet nuo per didelio informacijos kiekio visai susimaišiau  doh.gif . Šiandien pirksiu rėmelį ir su tuo speciliu įrankiu susegsiu iš blogos pusės įtemptą šilką prie to rėmelio , ar teisingai darysiu ??
Upytele, tavo tulpe be galo graži  :4u


Aciukas uz pagyrimus... Del reminimo - taip teisingai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2007 03 03, 10:22)
Paprasta gudrybe - paimi dziovintuva ir neleidi teketi dazams smile.gif

Medinis normal remelis tokiam formatui kainuos ~80-100 lt.

bet įdomiausia kad permatomas kontųras nepraleidžia blink.gif gadandi ne viską dariau su perlamutru, tai daba iš blogosios pusės dar apipiešiau su permatomu ir neleidžia bigsmile.gif

blink.gif doh.gif nnnndaaaaa. tai man tas paveikslas meleonus kainuos doh.gif nu kū darysi doh.gif

ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Permatomo konturo chemine sudetis truputeli skiriasi nuo spalvoto ir, jei pastebejai, jis kiek skystesnis smile.gif todel i medziaga geriau ikimba tongue.gif
Atsakyti
dedu jusu teismui katina 4u.gif
user posted image
Atsakyti
akvilyte, dėl rėminimo ax.gif
Aš gal pasiūlysiu būdą , kurį vadins visos "žingsnis į senovėn", bet , žinok, aš taip rėminu ir vargo nematau, ir nesvarbu paveikslo dydis.Pasiguldau piešinį, ant jo uždedu spec.kartono lapą, tuomet įsiveriu ilgą siūlą ir narstau tarp kraštų.Kol narstau nieko labai neįtempinėju, kai jau sunarstau visą plokštumą (pvz., horizontalią) tuomet patampau siūlus ir sutvarkau kraštus.tada imuosi kitos krypties-tą patį darau vertikaliai.Jokio vargo.Tuomet turiu lapą, kurį galiu dėti į norimą rėmelį-su stiklu ar be, platus ar siauras-nebesvarbu..user posted image

o štai taip atrodo aprašytu būdu 'užtemptas paveikslas, kurio matmenys-80*60 cm
user posted image
Papildyta:
QUOTE(GiedreB @ 2007 03 04, 12:18)
dedu jusu teismui katina  4u.gif
user posted image


Teismas, manau, vienareikšmiškai sužavėtas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzevasaris: 04 kovo 2007 - 10:49