Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

as taip pat tapau ant medziagu tongue.gif
tik daugiausiai tai ant dzinsu. naujoviski atrodo tada ir niekas neturi tokiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 02 26, 19:46)
Banbonkea


3  teptukų - storesnį ir plonesnį. aš pirkau nebrangius (1,50 - 3 Lt), berods voverinius, tai man jie tinka.

mergaitės, papildykit, jei ką pamiršau. o tu klausinėk mirksiukas.gif


Aš noriu papildyti smile.gif Naudoju tik sintetinius, bet labai kokybiškus teptukus, jie net brangesni už natūralius.Turiu, berods, 2, jų man užtenka.Vienas toks mylimas, kad netgi kai šuo perpus perkando jo kotą,vistiek nerandu geresnio ax.gif
Kartą pavyko jų rasti parduotuvėje"Biuras+mokykla", "gama" firmos (rusiški).Nebenaudoju natūralių teptukų po to, kai pastebėjau, jog šilko dažai iš esmės sugadino mano teptukus verysad.gif O geri sintetiniai teptukai yra tokie, kuriais galima piešti viską, netgi naudoti makiažui, netgi manikiūrui-nagų dailei (jei tai pats ploniausias teptukėlis smile.gif )-jie švelnūs, tvirti, patikimi.Mano minėtoje parduotuvėje jų buvo už perpus mažesnę kainą( iki 10lt), nei dailės galerijose( nuo 15 lt...).
Atsakyti
taip natūralius gadina dažai, bet aš pasiūliau pigiausius tinkamus. o jei patiks tapyti, tai ir brangesnius galės nuspirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2007 02 25, 19:25)
metu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Is tiesu pakartojau viena savo sena darba. Ji buvau tapiusi be konturu... Buvo kiek svelnesnis, sis daugiau drastiskas, grieztesnis (cia man paciai taip atrodo  tongue.gif )

Dabar jau atiduodu analizei  doh.gif Ismatavimai 100cm x 90 cm

user posted image

Labai šiltas thumbup.gif
Atsakyti
Aciu aciuks.gif
Atsakyti
Ech, greičiau savaitgalis ateitų-suleisiu teptukus į šilką,mmmmmmmmmmm wub.gif
Beje, šiandien nuėjau "spalvų terapijon"-žiūriu neblogas šalis-70 proc. kašmyras, 30 proc. šilkas.Mėčiaus-imt neimt, 8 lt, bet kam man jo reik, imt , neimt, imt , neimt, o gal imt ir nusidažyt šilko dažais, bet ajetau kiek aš jų turiu, vėl pakabinsiu spinton...Ir neėmiau.
Atsakyti
o kur ta "spalvų terapija" g.gif



čia sumąsčiau tokį dalyką, tai reikia jūsų patarimo - kaip būtų jei rėmą pagražinčiau šilko kontūru, gal kas taip daro? g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 01, 00:33)
o kur ta "spalvų terapija" g.gif
čia sumąsčiau tokį dalyką, tai reikia jūsų patarimo - kaip būtų jei rėmą pagražinčiau šilko kontūru, gal kas taip daro? g.gif
labai gražūs Jūsų darbeliai thumbup.gif . Kartais ir aš pamaliavoju,
su šilko kontūru nebandžiau,bet kontūras stiklui tikrai tinka,spalvos analogiškos ir šilkui ir stikluiuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 01 kovo 2007 - 00:16
QUOTE(frederica @ 2007 03 01, 01:03)
labai gražūs Jūsų darbeliai thumbup.gif . Kartais ir aš  pamaliavoju,
su šilko kontūru nebandžiau,bet kontūras stiklui tikrai tinka,spalvos analogiškos ir šilkui ir stikluiuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image


Kaipppppppppppppppp miela !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Silumyte kokia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 01, 01:33)
o kur ta "spalvų terapija" g.gif
čia sumąsčiau tokį dalyką, tai reikia jūsų patarimo - kaip būtų jei rėmą pagražinčiau šilko kontūru, gal kas taip daro? g.gif


biggrin.gif -"Gausa" ir panašios parduotuvės.Rimtai paieškojus, galima rasti ir kokią šilko bliuską, kurios nugara tinka paveikslui ax.gif
Atsakyti
pagaliau įrėminau darbelį. rėminau be porėmio, tai privargau doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 01, 21:20)
pagaliau įrėminau darbelį. rėminau be porėmio, tai privargau doh.gif

user posted image


Naca, saunuole!!! matau, labai grziai padarei smile.gif Joooo be poremio vargas... As taip ir nesugebejau nufotkinti blush2.gif Atsiprasau... Delovaja kolbasa, kuri niekur nespeja...
Atsakyti