Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

QUOTE(naca @ 2007 02 23, 18:35)
čia portretas vienai forumietei ax.gif

  manau kad pirmas ir paskutinis - perdaug sunku, ypač kad negali pakoreguoti. antrądieną galvą skauda nuo įtempto darbo doh.gif . bet įdomu buvo pamėginti tongue.gif



wub.gif laaaaaaaaaaaaaaaaaaabai garžu laaaaaaaaaaaaaaaaaaabai
Atsakyti
labai ačiū. bet čia svarbiausia ne grožis, o panašumas mirksiukas.gif . dar nežinau kaip tai įvertins užsakovė ax.gif
Atsakyti
Naca, o tu iš nuotraukos piešiai ar kaip. Aš sužavieta. Pasaka,kaip gražu,oho....
Manau,kad patiks.
Atsakyti
QUOTE(krita @ 2007 02 23, 20:52)
Naca, o tu iš nuotraukos piešiai ar kaip. Aš sužavieta. Pasaka,kaip gražu,oho....
Manau,kad patiks.


jo iš nuotraukos kopijavau tongue.gif bet apsunkina tai, kad žmonių nesi matęs, ir nieko negali keisti, nes gali iš esmės pasikeisti.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 02 23, 19:55)
jo iš nuotraukos kopijavau tongue.gif  bet apsunkina tai, kad žmonių nesi matęs, ir nieko negali keisti, nes gali iš esmės pasikeisti.

Manau kad čia kažkur ir rizika.Aš tai žinau ir labai vengiu užsakymų,nes tada ir kaprizų buna visokiausiu. Geriausiai kai tu diktuoji savo.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 02 23, 19:35)
čia portretas vienai forumietei ax.gif
user posted image

  manau kad pirmas ir paskutinis - perdaug sunku, ypač kad negali pakoreguoti. antrądieną galvą skauda nuo įtempto darbo doh.gif . bet įdomu buvo pamėginti tongue.gif


Na bet tu ir šaunuolė-aš neatsistebiu beribėmis tavo galimybėmis- thumbup.gif .Ar tavo mergikė (kaip pati profilyje parašei smile.gif )paveldėjo iš tavęs tai?Klausiu, nes mano bernai tikrai neturi to, ką aš turiu ar turėjau būdama vaiku... verysad.gif
Bet grįžtam prie tavo darbo.Vajezau, aš net nebūčiau pagalvojusi, kad šitaip įmanoma ant šilko blink.gif -gerbiu, giriu, žaviuosi...Beje, mano nuomone, pasirinkai labai tinkamą nuotrauką (labai geras rakursas).Nes kai prisimenu, kai tekdavo mokykloje ar institute piešti portretus, tai vaje...
Ai, dar mokykla-manoji 13 vidurinė, dabar Gegužių. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(upytele @ 2007 02 23, 10:41)
Turetu buti kazkoks aprasymas ??? Gal plevele turi buti speciali arba kuo nors istepta, kad prie jos neliptu ??? Gal atspausti reikia kokiu nors ypatingu budu ???


Nu, gražuole, pagaliau pasirodei ir tu čia biggrin.gif - o tai aš vis kaišioju nosį, vis tikrinu -a tavęs kaip nėr taip nėr...jau pradėjau nervuotis, grįžau į temą po klajonių tolimų, o , taip sakant, įėjau-nėr orkestro biggrin.gif
Atsakyti
aš tai Janony mokiausi. o tu turbūt paskui stojai į kokį ŠPĮ dailę g.gif . ir aš stojau, bet vieną egzą išlaikiusi persigalvojau ir kito nelaikiau - nenorėjau 5 m natiurmortus piešti be kūrybinės laisvės, o ir tėvai palaikė, o ir įstojusi gal nebūčiau. tai kt metais įstojau į kt specialybę kaip mamos ax.gif

mano mergikė visiškai žaliuoja šioj srity. aš tokio amžiaus jau autoportretus piešiau, o ji ... schmoll.gif . bet ji turi gabumų muzikos, šokių srity, o aš tai karvė ant ledo ir dar lokio priminta ausim lotuliukas.gif

nuotrauką rinkausi profiliu, kad lengviau būtų pataikyt. užtat moters ir geriau pavykęs panašumas nes daugiau profilis. o vyro gal ne visai, nes šešėliai didesnį vaidmenį vaidino, o aš kai visiškai jokių dailės mokslų neragavus, tai nežinau tų taisyklių ir gudrybių schmoll.gif bet užsakovai patenkinti biggrin.gif . o ir profesionalūs dailininkai nevisada tiksliai atvaizduoja smile.gif

jėzau, kiek prirašiau blush2.gif

ir labai džiaugiuosi, kai profai įvertina neprofo darbą bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 23 vasario 2007 - 22:35
Nu, gražuole, pagaliau pasirodei ir tu čia biggrin.gif - o tai aš vis kaišioju nosį, vis tikrinu -a tavęs kaip nėr taip nėr...jau pradėjau nervuotis, grįžau į temą po klajonių tolimų, o , taip sakant, įėjau-nėr orkestro biggrin.gif
[/quote]

As kasdien savo temoje sedziu Papuosalai is akmenukusmile.gif Nepasididziuok apsilankyk tongue.gif Pavaisinsiu arbata ir bandelem su sokoladu lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tapyba tik savaitgaliais smile.gif Todel siandien nuo pat ryto krapstau galva ka piesti - paveiksla ar salikeli... Jau tas pavasaris taip gresmingai arteja... ziema kaip visada pries iseidama spardosi mirksiukas.gif

Naca, super!!!! Saunuole!!!!! o as is vis nemoku portretu piesti smile.gif Ir net nemeginu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Per daug darbo g.gif . Pas mus viena grupioke buvo, kuri "turejo aki ir ranka" portretams... Atrodydavo vos pora bruksniu ir jau panasu...Tiesiog taip ir pasiskirsto dailininkai i portretistus ir kitokius "istus" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo upytele: 24 vasario 2007 - 08:04
ačiū wub.gif . tik manau, kad aš skirstyčiaus ne į portretistų pusę, nes nemanau, kad man labai jau prie širdies tai būtų ilgiau papaišius doh.gif . aš veikiau į tokių vaikiškų simpatiškų personažų, žvėrelių pusę bandyčiau , arba gėlių rolleyes.gif



o Upytėlė, tai šios temos siela ir mokytoja - visada mums, neišmanėlėms, į pagalbą atskuba mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 24 vasario 2007 - 08:51
[quote=naca,2007 02 24, 00:28]
o aš kai visiškai jokių dailės mokslų neragavus, tai nežinau tų taisyklių ir gudrybių schmoll.gif bet užsakovai patenkinti biggrin.gif . o ir profesionalūs dailininkai nevisada tiksliai atvaizduoja smile.gif



[/quote]


Nu aš "ragavus", bet nepasakyčiau, kad kas nors tinkamo galvoje liko biggrin.gif be to, gali būti rami, tie, kurie yra profai-ir tie kiekvienas turi savo subjektyvų požiūrį į tuos pačius dalykus, vieni galbūt simpatizuoja vienokiam stiliui ir jį propaguoja bei žavisi, kiti-kitokiam.Taigi iš esmės -visi mes savotiški profai smile.gif -taip pat ir tu.


[quote=upytele,2007 02 24, 10:03]
[/quote]

As kasdien savo temoje sedziu Papuosalai is akmenukusmile.gif Nepasididziuok apsilankyk tongue.gif Pavaisinsiu arbata ir bandelem su sokoladu lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tapyba tik savaitgaliais smile.gif Todel siandien nuo pat ryto krapstau galva ka piesti - paveiksla ar salikeli... Jau tas pavasaris taip gresmingai arteja... ziema kaip visada pries iseidama spardosi mirksiukas.gif

[/quote]

Nu o aš savojoj biggrin.gif -Selgos chebra...
Bet kažko ant pavasario užplaukė didelis darbingumas, tai neriuosi iš kailio ir norėčiau, kad para būtų dvigubai ilgesnė, o tai esu kaip ats Dominykas darbinykas-dirba, bet nebaigia.va dabar lėksiu tuoj į mezginių iš mocheros skyrelį, nors prie lovos 2 skaitomos knygos guli, o piešimas ant šilko -pilnam opajėgume...
Atsakyti
BUVAU!!! smile.gif
Atsakyti
Aha, aš irgi buvau akmenukuose... wub.gif
Bet galėtum įmesti čion kokią savo šilkinę naujieną, mes paanalizuotume tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti