Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

Geguzevasari, o ką darai su paveikslais? parduodi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedreB @ 2007 02 20, 23:09)
ikeliu savo piesinuka, tik nepavyko kokybiskai nufotkinti
My Webpage

Labai mielas darbelis.
Ar tapybos technika smarkiai skirasi nuo akvarelės?


Pasižiūrėjau į jūsų sukurtas goržybes ir panorau pabandyti. Kokią naudojate medžiagą darbams? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2007 02 22, 10:41)
Labai mielas darbelis.
Ar tapybos technika smarkiai skirasi nuo akvarelės?
Pasižiūrėjau į jūsų sukurtas goržybes ir panorau pabandyti. Kokią naudojate medžiagą darbams? ax.gif

skiriasi tuo kad labai labai liejasi, todėl tam ir naudojamas kontūras. man pvz nepasakyčiau, kad sekasi akvarele, o čia, manau, visai nieko. aš tai naudoju natūralų šilką, bet galima ir sintet šifoną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 22 vasario 2007 - 17:28
QUOTE(naca @ 2007 02 22, 01:39)
Geguzevasari, o ką darai su paveikslais? parduodi?  g.gif

biggrin.gif visaip nutinka.Kartais dovanoju draugėms kokia nors proga.Kartais parduodu draugų pažįstamiems, kuriems patinka konkretus darbas rolleyes.gif Bet visada sunkiai man su tuo pardavimu būna, atrodo, kad pernelyg daug paprašau, o ima ir pasako-ką tu, nenusipigink.Sunku save įsivertint, ypč tada , kai sumanymas mano akimis nepavyksta, o kitiems atrodo , kad nuostabu...Žodžiu, nemėgstu parduoti, nes neturiu tos pardavimo azarto gyslelės...
Atsakyti

O kam panaudojat tuos puikius darbelius. Ar galima panaudoti šaliui, pagalvėlei ar tiesiog rėminti ir ant sienos.
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 02 22, 19:44)
biggrin.gif visaip nutinka.Kartais dovanoju draugėms kokia nors proga.Kartais parduodu draugų pažįstamiems, kuriems patinka konkretus darbas rolleyes.gif Bet visada sunkiai man su tuo pardavimu būna, atrodo, kad pernelyg daug paprašau, o ima ir pasako-ką tu, nenusipigink.Sunku save įsivertint, ypč tada , kai sumanymas mano akimis nepavyksta, o kitiems atrodo , kad nuostabu...Žodžiu, nemėgstu parduoti, nes neturiu tos pardavimo azarto gyslelės...


malonu pabendrauti su bendraminte drinks_cheers.gif . mat aš pardavinėju ( nekalbu apie tapybos darbus), bet vyras juokiasi iš mano biznierės gyslelės, ypač kai pasakau, kad kainą pakėliau 1 Lt lotuliukas.gif . bet dovanoti irgi nelabai mėgstu, nes man rodosi, kad giria tik iš mandagumo ax.gif. o parduodama kokiems nors kiek pažįstamiems, tai išvis nusipiginu verysad.gif

turbūt todėl ir prduodamų panašių daiktų kainos čia labai skirtingos - ir ne nuo kokybės priklauso, o nuo požiūrio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 22 vasario 2007 - 18:28
QUOTE(Enija @ 2007 02 22, 20:19)
O kam panaudojat tuos puikius darbelius. Ar galima panaudoti šaliui, pagalvėlei ar tiesiog rėminti ir ant sienos.


galima panaudoti viskam, ką paminėjai smile.gif

QUOTE(naca @ 2007 02 22, 20:22)
o parduodama kokiems nors kiek pažįstamiems, tai išvis nusipiginu verysad.gif

turbūt todėl  ir prduodamų panašių daiktų kainos čia labai skirtingos - ir ne nuo kokybės priklauso, o nuo požiūrio


thumbup.gif tikrai bendramintės.matyt, ne tik bendramintės-pažiūrėjau į tavo profilį ir pastebėjau, kad vienmetės vandenės esam(aš 72.02.09)
Kartą manęs paprašė (per pažįstamus) nupiešti didelį paveikslą viešai vietai-rajono santuokų rūmams(na, žodžiu aktų salėje, kuris paklius į jaunavedžių nuotraukas).Ilgai ir atsakingai aš "kroviausi" tam paveikslui biggrin.gif Kai pakabino, atrodė visai nieko , mano nuomone, o tai vedėjai labai patiko blush2.gif Kai pasakiau kainą( o moka tokios įstaigos iš biudžeto), tai vedėja nusistebėjo mano "nusikuklinimu" ir primetė dar 30 lt arbatpinigių nuo savęs...
Atsakyti
Turiu tokius dažus, kuriuos reikia pirmiau užtepti ant skaidrios plėvelės, nudžiovinti, o tik po paros atspausti ant audinio. Tik bėda, kad kai bandau atspausti nieko nesigauna, nes visi dažai prilimpa prie plėvelės, o ne prie audinio. Gal kas galit patarti ant kokios plėvelės tuos dažus tepti, kad gautųsi atspaudas ant audinio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vazaza @ 2007 02 22, 21:56)
Turiu tokius dažus, kuriuos reikia pirmiau užtepti ant skaidrios plėvelės, nudžiovinti, o tik po paros atspausti ant audinio. Tik bėda, kad kai bandau atspausti nieko nesigauna, nes visi dažai prilimpa prie plėvelės, o ne prie audinio. Gal kas galit patarti ant kokios plėvelės tuos dažus tepti, kad gautųsi atspaudas ant audinio? g.gif


nieko negirdėjau apie tokius
Papildyta:
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 02 22, 21:45)
thumbup.gif tikrai bendramintės.matyt, ne tik bendramintės-pažiūrėjau į tavo profilį ir pastebėjau, kad vienmetės vandenės esam(aš 72.02.09)


tai gal dar pasirodys kad ir pažįstamos g.gif . aš centre užaugusi.
o kur mokeisi?
o kad bendrus pomėgius turim tai tikrai - mačiau vienoj temoj kad savarankiškai siūt išmokai, tai ir aš biggrin.gif .visą šeimyna apsiuvu, pirmąjį paltą (ir manau tikrai neblogą blush2.gif ) pasisiuvau 17 metų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 22 vasario 2007 - 20:08
QUOTE(vazaza @ 2007 02 22, 20:56)
Turiu tokius dažus, kuriuos reikia pirmiau užtepti ant skaidrios plėvelės, nudžiovinti, o tik po paros atspausti ant audinio. Tik bėda, kad kai bandau atspausti nieko nesigauna, nes visi dažai prilimpa prie plėvelės, o ne prie audinio. Gal kas galit patarti ant kokios plėvelės tuos dažus tepti, kad gautųsi atspaudas ant audinio? g.gif


Turetu buti kazkoks aprasymas ??? Gal plevele turi buti speciali arba kuo nors istepta, kad prie jos neliptu ??? Gal atspausti reikia kokiu nors ypatingu budu ???
Atsakyti
čia portretas vienai forumietei ax.gif


user posted image

manau kad pirmas ir paskutinis - perdaug sunku, ypač kad negali pakoreguoti. antrądieną galvą skauda nuo įtempto darbo doh.gif . bet įdomu buvo pamėginti tongue.gif
Atsakyti
na nerealiai thumbup.gif
Atsakyti