Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

ikeliu savo piesinuka, tik nepavyko kokybiskai nufotkinti
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(*leila* @ 2007 02 20, 23:09)
bigsmile.gif  nu labai  thumbup.gif  thumbup.gif

Ir NACOS darbeliai labai mieli...
Atsakyti
QUOTE(GiedreB @ 2007 02 21, 00:09)
ikeliu savo piesinuka, tik nepavyko kokybiskai nufotkinti
My Webpage


Šaunuolė smile.gif Sakai, atradai, kad spalvos liejasi, palauk, dar ne tiek atrasi.Čia kaip narkotikas(aš taip įsivaizduoju)-tampi priklausomas nuo šio užsiėmimo.Buvau pusmetį apsnūdusi, bet jau kai kibau vakar su polėkiu tokiu azartišku doh.gif .Žiūriu šiandien neberūpi nei į kosmetikos parduotuvę, nei į rūbų, nei į batų pažioplinėt, viena mintis-į dailės galeriją, reik man to , to ir ano...
Atsakyti
QUOTE(GiedreB @ 2007 02 21, 00:09)
ikeliu savo piesinuka, tik nepavyko kokybiskai nufotkinti
My Webpage


koks šiltas, malonus darbelis thumbup.gif

ačiū, Leila
Atsakyti
Saunuoles mergaites thumbup.gif .Neatsistebiu jusu isradingumu.O svarbiausia,kaip jus mamytes atrandat laiko.Mano mazasis ax.gif po simta kartu klausia-kas cia.Taigi susikaupti be sansu,o diena nemiega verysad.gif .
g.gif Norejau paklausti,kur Klaipedoje isigyti guto,silko,dazu?Ir mazdaug kiek kainuoja?Neapleidzia viltis,kad kokia diena pradesiu 4u.gif .
Atsakyti
dažai, guta 10-12, šilko metras 15-22 ir daugiau.
man mažius irgi trukdo- darau vakare, kai užmiega arba kai šeimyna namuos užsidarau vonioj doh.gif
o man nesiseka su baltu perlamutriniu javana kontūru - praleidžia dažus, nors ir ant plonutės medžiagėlės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 21 vasario 2007 - 20:56
QUOTE(naca @ 2007 02 21, 21:55)
dažai, guta 10-12, šilko metras 15-22 ir daugiau.
man mažius irgi trukdo- darau vakare, kai užmiega arba kai šeimyna namuos užsidarau vonioj doh.gif
o man nesiseka su baltu perlamutriniu javana kontūru - praleidžia dažus, nors ir ant plonutės medžiagėlės

jei labai plonytė linija ir man praleidžia
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2007 02 21, 23:02)
jei labai plonytė linija ir man praleidžia

ačiū, eisiu storinti doh.gif
Atsakyti
pabandžiau piešti be kontūro
gan smagu, sakyčiau, ypač, kad šilkas taip "protingai liejasi", reiks pabandyti didesnį darbiuką smile.gif
Atsakyti
oho, liuks, o pats paukštukas irgi be kontūro ir ta gėlė dešinėj g.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 02 21, 23:05)
pabandžiau  piešti be kontūro
gan smagu, sakyčiau, ypač, kad šilkas taip "protingai liejasi", reiks pabandyti didesnį darbiuką smile.gif

Man tai tas paukščiukas labai gražus. O ką darot iš tu piešinių?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 02 22, 00:13)
oho, liuks, o pats paukštukas irgi be kontūro ir ta gėlė dešinėj g.gif


dėkui, biggrin.gif sąžiningai prisipažinsiu-radau tokią gražią užrašų knygutę su miniatiūriniais piešinukais, o vakar kaip sykis, liko nedidelių šilko skiautelių, tai ir pasikrapščiau su plonu teptuku.Vis žiūrėjau iūrėjau į upytėlės darbus (nepraleisiu progos pasididžiuoti, kad ji mano buvusi grupiokė ir draugė kartu) ir sugalvojau pabandyt.
QUOTE(krita @ 2007 02 22, 00:19)
Man tai tas paukščiukas labai gražus. O ką darot iš tu piešinių?


Malionu smile.gif ...
manau, kad dėsiu paspartą ir rėminsiu į didesnį rėmelį
Atsakyti