Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

kaip gražu wub.gif , ypač tos tulpės. ir koks pagalbininkas ramus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 02 20, 19:23)
kaip gražu wub.gif , ypač tos tulpės. ir koks pagalbininkas ramus lotuliukas.gif

Dėkoju bye1.gif
Toji yra mano pagalbininkė biggrin.gif .
Dabar vėl ką tik vieną paveikslėlį nupiešiau.Bet vistik tas piešimas fiziškai sunkus-aš net pagalvėlę po keliais pasidėjau, tiesiog kojos paskaudo atsiklaupus piešti.Be to vis dar skauda sprandą.
Vakar baisiai kankinausi ką piešti.Ar jums taip nebūna?Ieškojau motyvų visur-internete, knygose.Tačiau kiek bepiešiau-tiek pravalas.O tada sugalvojau, kad myliu tulpes, jų dar nuo gimtadienio likę, tai bus geriausias motyvas.Beje, aš dažnai "išrandu dviratį"-taip nutiko ir šįkart-nusipirkau baltą spalvą ir pabandžiau maišyti dažus su ja blush2.gif Jūs, ko gero , senai tą žinojot ir naudojot...
Dabar džiovinu piešinį, kuriam motyvą radau knygoje.Turiu 2 rusiškas knygas apie tapybą ant šilko, ten yra tokie paveiksliukai-priedai.Tai aš pasiėmiau mintį iš ten, tačiau kadangi spalvų sprendimai mano, tai, galima sakyti, pusiau mano autorystė biggrin.gif Kai išdžius, nufotkinsiu ir parodysiu.Toks gal truputį rusiškas "a la auksinė žuvelė" išėjo biggrin.gif
Atsakyti
kadangi aš tik pradėjau tapyti, tai dar minčių netrūksta tongue.gif bet va draugė užsimanė, kad jai kalnus nutapyčiau iš jos nuotraukų, tai išvis neįsivaizduoju ar tai įmanoma tokie peizažai g.gif
įdomu tas knygas būtų pavartyt.

o aš irgi fiziškai labai pavargstu tapydama, ypač kad reikia su ta manta vonios kambary sutilpt, o jei paveikslas didesnis... doh.gif mat turiu mažą padėjėją rolleyes.gif .
Atsakyti
Įdedu nuotraukas, ką tik padarytas, gal ne visai kokybiškas, bet ir taip jau bulvės baigia keptuvėj prisvilti, todėl labai skubu biggrin.gif

http://img253.images...=uvys006kf7.jpg[/IMG]user posted imageuser posted image
user posted image
Vis dar vargstu su nuotraukų įkėlimu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzevasaris: 20 vasario 2007 - 19:05
toks lengvų potepių paveikslas - labai mielas thumbup.gif . aš tai prie paveikslo prasėdžiu kelias dienas - teplioju antrą, trečią kartą...

o tas knygas ar lietuvoj pirkai? kaži...
Atsakyti
Naca, tu gi auksarankė thumbup.gif -ką tik pamačiau tavo darbelius albume thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2007 02 20, 21:07)
o tas knygas ar lietuvoj pirkai? kaži...


Ne Lietuvoj, man jas padovanojo tokie pažįstami į svečius atvažiuojantys rusai.Kiek žinau, jie užsakė jies internetu.O vienoje knygoje yra literatūros nuorodų sąrašas;
burda moden
4/1990
6/1996
6/1995
8/1994
7/1997
3/1996
6/1994
10/2001
4/1997
8/1996
7/1992
8/1991
5/1995
Atsakyti
ačiū 4u.gif . turiu nepaliaujamą pomėgį krapštytis hihihi.gif
Atsakyti
reiks apsižiūrėt savo burdas - gal anksčiau nepastebėdavau doh.gif . tik kad visų tai tikrai nepirkdavau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 20 vasario 2007 - 21:04
QUOTE(naca @ 2007 02 20, 23:04)
reiks apsižiūrėt savo burdas - gal anksčiau nepastebėdavau doh.gif . tik kad visų tai tikrai nepirkdavau


Čia geriausia būtų eiti į biblioteką ir atsišviesti, nemanau, kad visose, ten paminėtose, yra gerų patarimų ar pavyzdžių...Arba bibliotekoje gali paieškoti šių knygų, va toji-Кэролайн "Эрл Роспись по шелку. Основы мастерства" turėtų būti.Arba netgi jos paieškoti originalo kalba, juk ten daug iliustracijų.Tada ieškok Caroline Earl "An introduction to Silk Painting" (nurašiau nuo knygos viršelio) biggrin.gif
Papildyta:
Bendrai tai pažvelk čionai
Papildyta:
va tokia mano minėta knyga
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 02 20, 19:59)
Įdedu nuotraukas, ką tik padarytas, gal ne visai kokybiškas, bet ir taip jau bulvės baigia keptuvėj prisvilti, todėl labai skubu biggrin.gif

http://img253.images...=uvys006kf7.jpg[/IMG]user posted imageuser posted image
user posted image
Vis dar vargstu su nuotraukų įkėlimu doh.gif

geguzvasari, labai grazus tavo piesiniai wub.gif wub.gif
man irgi vakar buvo ikvepimas, piesiau iki 1 val nakties, tai siandien labai neismiegojus darbe sedejau blush2.gif
tik vakar pagaliau supratau kaip tie dazai liejas blush2.gif blush2.gif , iki siol tarp konturu liedavau tik viena spalva, o vakar apakau pamacius kokiu galimybiu atsiranda kai spalvos ant silko susitinka doh.gif .
Papildyta:
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 02 20, 22:28)



ta knyga as vis planuoju parsisiusti biggrin.gif
Atsakyti
dėkavoju už nuorodas- vėliau paveikslėlius panagrinėsiu, o angliškai tai nelabai bum bum doh.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2007 02 16, 12:13)
Pagaliau parodele praskriejo smile.gif Ikeliu dar viena darbeli, kurio nebuvau rodziusi smile.gif

user posted image



bigsmile.gif nu labai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti