Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

taigi as ir sakiau - nebijok blizgiu smile.gif O klausineti - butina!!!!
Atsakyti
Na pagaliau ir aš prisėdau.Teko su butelio atidarytuvu vandališkai atidaryti uždžiūvusius dangtelius, išmesti 3 pavytusius kontūrus ir t.t., ir pan.Bet kad išsižiojus , tai tik dabar pastebėjau, kad visai ne taip rėmą pasistačiau-neišnaudojau , taip kaip ruošiausi.Nu , matyt, vis dar atbula ranka ....
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 02 18, 21:45)
Na pagaliau ir aš prisėdau.Teko su butelio atidarytuvu vandališkai atidaryti uždžiūvusius dangtelius, išmesti 3 pavytusius kontūrus ir t.t., ir pan.Bet kad išsižiojus , tai tik dabar pastebėjau, kad visai ne taip rėmą pasistačiau-neišnaudojau , taip kaip ruošiausi.Nu , matyt, vis dar atbula ranka ....

sveika sugrįžus
ir aš vis laukiau , kada gi čia pasirodysi su naujais darbeliais drinks_cheers.gif . nuodėmė užmesti kai taip puikiai tapai umn.gif . sėkmės kuriant .

o man šiandien nesiseka - visą dieną tapau, bet turbūt reiks išmesti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 18 vasario 2007 - 20:34
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 02 18, 20:45)
Na pagaliau ir aš prisėdau.Teko su butelio atidarytuvu vandališkai atidaryti uždžiūvusius dangtelius, išmesti 3 pavytusius kontūrus ir t.t., ir pan.Bet kad išsižiojus , tai tik dabar pastebėjau, kad visai ne taip rėmą pasistačiau-neišnaudojau , taip kaip ruošiausi.Nu , matyt, vis dar atbula ranka ....



O pagaliau!!!! Laukiu nesulaukiu ka pasidemonstruosi smile.gif GREITAI!
Atsakyti
Nu kokiu grozybiu prisiziurejau wub.gif
Atsakyti
Pravalas visiškas verysad.gif .Bet pagavo azartas pasitaisyt biggrin.gif Šiandien pat nusipirkau dar vieną spalvą, kontūrą ir 1,5 m šilko.Startuoju iš naujo ax.gif O vakarykščio parodyt negaliu, pačiai pernelyg nepatinka...
Atsakyti
o aš savo pravalą truputį pataisiau, tai vistiek pasirodysiu - tieeeek darbo įdėjau. o ir vyras nesupranta, kuo tas paveikslėlis blogas g.gif
Atsakyti
user posted image
Tikriausia reiktų pradėti piešt voratinklius-tokia galvelėje ir vaizduotėje šiuo metu būsena blink.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 02 19, 22:18)
user posted image
Tikriausia reiktų pradėti piešt voratinklius-tokia galvelėje ir vaizduotėje šiuo metu būsena blink.gif


būtų labai fainas paveikslas. ir turbūt ne taip jau sunku būtų biggrin.gif


o čia mano nevykėlis

user posted image

apačioj nuo perdaug drėgmės išskydo bespalvis kontūras, viršuij ta vaivorykštė nevykusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 02 19, 20:37)
apačioj nuo perdaug drėgmės išskydo bespalvis kontūras, viršuij ta vaivorykštė nevykusi doh.gif

bet užtai pienės fantastiškos bigsmile.gif wub.gif

kaip tu čia tempi šilką??? unsure.gif mane labiausiais ir atbaido pasiruošimas doh.gif ty įtempimas šilko doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 19 vasario 2007 - 21:09
QUOTE(akvilyte @ 2007 02 19, 23:07)
bet užtai pienės fantastiškos  bigsmile.gif  wub.gif

kaip tu čia tempi šilką???  unsure.gif  mane labiausiais ir atbaido pasiruošimas  doh.gif  ty įtempimas šilko  doh.gif


nusipirkau tokių segtukų ( nežinau kaip vadinasi) kanceliarinėse prekėse 2 dėžutes - dėžutė tokių spalvotų 10 kainuoja 1,70 lt ( kiti netinka- nelaiko arba plėšia audinį) . su gumytėm užmoviau ant rėmo ( galima užrišti) ir viskas. man labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageNa štai, pagaliau galiu pasigirti ir aš smile.gif .Vakar piešiau iki 0.30...Būčiau ir dar piešusi, bet pavargo nugara ir sprandas, be to anksti į darbą keltis.
1*1,5m ištempiau šilką ir supiešiau visą iškart, nors sumanymas tai mano buvo 1 paveikslas-tas, kuris su tulpėmis, virš lovos, derinant spalvas prie lovatiesės(čia nuotraukoje mėtosi toks mažas dryžuotas gabalėlis).Taigi dabar kirpsiu ir atskirsiu į 2 gabalus.Turėjau labai gerą "padėjėją", galima sakyti, kad paveikslas derinasi ir prie jos kailiuko. ax.gif
Atsakyti