Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

o tavo šitas tai lyg kitaip įrėmintas g.gif

o su kontūrais tapyti man lyg lengviau - labiau esi tikras dėl rezultato. bet be kontūro tiesiog labiau veža - įdomu laukti kas gausis biggrin.gif
Atsakyti
o aš bandžiau ant storesnio šilko bespalvį kontūrą užpiešt, bet kažkaip labai jis sustorėjo kol išdžiuvo, kažkaip išsiliejo, nors užpiešiau tai plonai g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 02 16, 14:16)
o aš bandžiau ant storesnio šilko bespalvį  kontūrą užpiešt, bet kažkaip labai jis sustorėjo kol išdžiuvo, kažkaip išsiliejo, nors užpiešiau tai plonai g.gif



Siaip visi mano darbai buna i "normalu" rema sudeti, tiesiog is patirties zinau, kad remui niekada pinigai nesusitaupo, nes jis labai daug priduoda darbo.
Apie kontura, as labai retai naudoju bespalvi, bet , jei gerai pamenu, jis yra truputeli skystesnis nei kiti ... taigi, todel taip ir atsitiko. Storesnis silkas tiesiog tankesnis buna ir konturas nesusigere, o pasklido...
Atsakyti
o tas paskutiniam darbely ne bespalvis, ar čia taip tik atrodo g.gif aš nelabai mėgstu blizgius kontūrus ( na, tik vietom), o kitus spalvotus mačiau tik labai ryškius - jokių pastelinių atspalvių, ar kokių pilkų, rudų schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 16 vasario 2007 - 15:00
QUOTE(naca @ 2007 02 16, 15:58)
o tas paskutiniam darbely ne bespalvis, ar čia taip tik atrodo g.gif aš nelabai mėgstu blizgius kontūrus ( na, tik vietom), o kitus spalvotus mačiau tik labai ryškius - jokių pastelinių atspalvių, ar kokių pilkų, rudų schmoll.gif


Cia - baltas, paprastas baltas konturas. Gali buti perlamutras. Rudu spavu - yra, keleto atspalviu aukso - sviesus, paprastas, tamsus, raudonas, kitu spalvu as irgi nelabai naudoju, vario spalvos, slapio asfalto pilkos spalvos, zodziu ... gerai apsidairyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2007 02 16, 20:42)
Cia - baltas, paprastas baltas konturas. Gali buti perlamutras. Rudu spavu - yra, keleto atspalviu aukso - sviesus, paprastas, tamsus, raudonas, kitu spalvu as irgi nelabai naudoju, vario spalvos, slapio asfalto pilkos spalvos, zodziu ... gerai apsidairyk smile.gif


kur čia pas mus apsidairysi unsure.gif . jei nueinu kąįnors numačiusi nusipirkti, tai būtinai nėra.pas mus buvo ryškiai mėlynas, geltonas, raudonas, o didesnis pasirinkimas blizgių.o taip norėjau rudo ar smėlinio. bet apie baltą net nepagalvojau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 17 vasario 2007 - 00:08
Aha... g.gif kaune, Vilniuje, Klaipedoje (ir tikiuosi Siauliuose) - ne problema ... Galiu nupirkti ir perduoti.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2007 02 17, 14:27)
Aha...  g.gif kaune, Vilniuje, Klaipedoje (ir tikiuosi Siauliuose) - ne problema ... Galiu nupirkti ir perduoti.... smile.gif


o tai ačiū 4u.gif , bet žiūrėsiu gal užsisakyt parduotuvėje galima. o gal tu gali kokio rudo aukso ar vario neblizgaus numeriuką parašyt, nes tik pagal spalvos apibūdinimą kaži ar man užsakys g.gif

šiandien važiavau į parduotuvę, bet nedirbo verysad.gif
Atsakyti
dedu jusu teismui nauja savo "šedevrą" - tokia biški makalynę, kur įdėjau ir kontūro, ir laivo liejimosi biggrin.gif (tiesiog bandžiau bandžiau žiūrėt kaip dažai liejasi ir priliejau čia tokia skarelę :4u )
user posted image
Atsakyti
labai graži, ryški, daug darbelio įdėta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 17 vasario 2007 - 19:34
QUOTE(naca @ 2007 02 17, 17:49)
o tai ačiū 4u.gif , bet žiūrėsiu gal užsisakyt parduotuvėje galima. o gal tu gali kokio rudo aukso ar vario neblizgaus numeriuką parašyt, nes tik pagal spalvos apibūdinimą kaži ar man užsakys g.gif

šiandien važiavau į parduotuvę, bet nedirbo verysad.gif



nebijok blizgumo, jis labai santurus, matinis.... Siaip beveik i visus ideta perlamutro. Turejau geltona be perlamutro, bet nepatiko jo kibimas i medziaga, taigi - as uz ta santuru blizgesi smile.gif Jis nesoka i akis...
Javana:
Hellgold814720
Kupfer 814220
Perlsilber Altrosa 814320 (rudas violetas)
paprastas rudas Braun 815220
Baltas Weiß 815720
perlamutrinis baltas 814920
perlamutrinis rudas 813320
auksas813520

cia surasiau kazka , ka staigiai radau po ranka smile.gif
Atsakyti
DĖKUI 4u.gif ir atsiprašau už visokius klausinėjimus, kurių tikrai per daug. gyvenime tai tokia esu, kad visai nieko neklausinėju, bet dažnai ir nesužinau. dėl tos infomacijos stokos ir niekad netapiau, nors ir norėjau. kažkada prisipirkau aliejinių dažų, bandžiau tapyti, bet ,pasirodo, nenugruntavau kartono paviršiaus, tai ir noras praėjo lotuliukas.gif

turiu blizgų red gold, tai tas ir man nieko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 18 vasario 2007 - 11:23