Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

QUOTE(naca @ 2007 02 11, 18:53)
na štai ir mano bekontūris biggrin.gif . šiaip man visai lyg nieko, kol nelyginu su Upytėlės lotuliukas.gif . matau savo klaidų, pvz trūksta potėpių minkštumo, kai kur kaip piešta , bet ko čia norėt iš pirmokėlės.

user posted image
laukiu jūsų nuomonės, ir labai norėčiau kritikos ax.gif


nu geras thumbup.gif bigsmile.gif
Net neisivaizduoju kaip lieti spalvas, kad taip gautusi, labai grazu... Man gaunasi kazkokie blynai ir tiek g.gif . Paskui taisiau, taisau, kol makalyne isejo blush2.gif
Naca, tikrai jau ne pirmokele esi
Atsakyti
jei tapai ant šifono (kur būna skarelės gatavos) tai tikrai išeis tik blynai. o ant storesnio, tai matai kad kartais net per mažai liejasi

man net pačiai keista kad gaunasi - niekada nesimokiau piešti, tapyti, net dailės m-kloj nesimokiau doh.gif . piešti tai visada mėgau . bet akvarelė man sunkiai sekėsi - kažkaip per sausai išeidavo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 11 vasario 2007 - 18:15
Naca saunuole smile.gif Turi savo stiliu ir laikykis jo! Visai neziurek i mane :)Svarbiausia islaikyti savituma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2007 02 12, 01:13)
Naca saunuole smile.gif Turi savo stiliu ir laikykis jo! Visai neziurek i mane  :)Svarbiausia islaikyti savituma smile.gif


ačiū. stengiuosi nežiūrėt. ir galvoju juk čia niekas ribų nenubrėžė, kaip turi būt nutapyta, kas teisinga, o kas ne g.gif . bet man pačiai patinka švelnesnės linijos ir dabar jau žinau, kaip tai padaryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 02 12, 01:47)
ačiū. stengiuosi nežiūrėt. ir galvoju juk čia niekas ribų nenubrėžė, kaip turi būt nutapyta, kas teisinga, o kas ne g.gif . bet man pačiai patinka švelnesnės linijos ir dabar jau žinau, kaip tai padaryt biggrin.gif


nepavyko vienas darbelis unsure.gif nepatiko spalvos , tai kad kiek nublanktų įkišau į Ace. bet spalvos nenubluko, o audinys sudrisko lotuliukas.gif vat kokie stiprūs dažai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 13 vasario 2007 - 15:40
Ace niekada nepadeda, mat po to dazai nebenori kibti:) Geriau jo nenaudok mene smile.gif
Atsakyti
Tai kiek suprantu, jau turėtų būti rėmuose mirksiukas.gif , Upytele, pasirodyk, ką ax.gif , labai jau maga pasižiūrėti nors kiek....
Ir dar dėl profesionalumo: mergaitės pačios prisipažįsta, kad nėra mokęsi piešimo, nors darbai, tai įvertinus, tikrai labai geri. O tu visgi esi profas. Kad priekabi sau - gerai, menininko požymis, reiškia gali geriau mirksiukas.gif . Bet šio forumo kontekste - tu esi prifesionalas. Nemanyk, kad tai tik komplimentas, tai tave įpareigoja mirksiukas.gif biggrin.gif ... Būti geriausia - manau, tai nelengva...

Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 02 10, 14:54)
štai pabaigiau šitą darbelį, tai galiu ramiai pradėti kitą

user posted image

Kaip grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonkiukas @ 2007 02 14, 17:54)
Kaip grazu  wub.gif

nagi dėkui, dėkui. o,beja, šis darbelis panevėžy tongue.gif
Atsakyti
Pagaliau parodele praskriejo smile.gif Ikeliu dar viena darbeli, kurio nebuvau rodziusi smile.gif

user posted image

Vilialia, tu teisi, tai be protiskai ipareigoja!!! doh.gif
Atsakyti
o dieve blink.gif blink.gif

čia jau su kontūtais
o kaip įrėminta?

o aš kaip tik žvalgiausi irisų nuotraukų biggrin.gif teks sugalvoti ką kitą tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 16 vasario 2007 - 11:32
Geda prisipazinti, bet pamirsau nufotkinti.... Kazka reikia daryti su galva.... Na dar liko kruva darbu reminimui, tik prasysiu kiek pakenteti smile.gif Siaip tas zmogutis kur remina prase, kad ateityje silka aptraukciau ant poremio kaip drobe, nes labai sunku taip reminti ir remas turi buti tik medinis (pastarajam reminimui be poremio)...

Piesk irisus ir nesuk galvos, kad as padariau, o del konturo - tiesiog kartais pokstauju smile.gif

Atsakyti