Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

Smiltis, tai kaip sekasi?

nusipirkau storesnio šilko - bandysiu irgi bekontūrį būdą. baisiai nekantrauju doh.gif
Atsakyti
Sekmes ! thumbup.gif
Atsakyti

štai pabaigiau šitą darbelį, tai galiu ramiai pradėti kitą

user posted image
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 02 10, 16:54)
štai pabaigiau šitą darbelį, tai galiu ramiai pradėti kitą


wub.gif wub.gif wub.gif
Labai grazus!!!!

As irgi noriu pameginti, bet neturau nieko....
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2007 02 10, 17:22)
wub.gif  wub.gif  wub.gif
Labai grazus!!!!

As irgi noriu pameginti, bet neturau nieko....



Naca! Super! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 02 10, 11:25)
Smiltis, tai kaip sekasi?



Kol kas nepiešiau dar, kaupiuosi blush2.gif

Labai gražūs Naca tavo darbai thumbup.gif
Atsakyti
labai labai aciu

o as tapau bekonturi biggrin.gif ir visai sekasi nors dar tik vienas sluoksnis ax.gif bet jau pajutau kad ant storesnio silko visai kitaip dazai liejasi doh.gif ir man patinka thumbup.gif
tik dabar kol isdzius turiu ilgokai laukti doh.gif
Atsakyti
ziurejau ziurejau i jusu grozius - akys raipo...... labai fain nacos triptika. iskilo tox klausimas: ar jus wisos tokios puikios dailininkes, ar liejate pasidejusios po silku paweiksleli. Gal kartojuosi, nes fiziskai nepajegiu wiso forumo perskaityti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aagnyte @ 2007 02 10, 23:21)
ziurejau ziurejau i jusu grozius - akys raipo...... labai fain nacos triptika. iskilo tox klausimas: ar jus wisos tokios puikios dailininkes, ar liejate pasidejusios po silku paweiksleli. Gal kartojuosi, nes fiziskai nepajegiu wiso forumo perskaityti.  doh.gif

taip, nusipiešiam eskizą nespalvotą, dedam po audiniu ir išpiešiam kontūru
Atsakyti
naca, aš sužavėta wub.gif 4u.gif
Kaip tu rėminai darbus, pati, ar nešei įrėminti?

Ir aš galvoju pabandyti bekonturi darbeli - suinintrigavo čia beskaitant biggrin.gif
Atsakyti
Papildyta:
QUOTE(GiedreB @ 2007 02 11, 10:59)
naca, aš sužavėta  wub.gif  4u.gif
Kaip tu rėminai darbus, pati, ar nešei įrėminti?

Ir aš galvoju pabandyti bekonturi darbeli - suinintrigavo čia beskaitant  biggrin.gif


čia rėminta su porėmiu. žinoma, pati -rėmintojai turbūt labai brangiai paimtų. kaip tai padaryti apšvietė Geguževasaris - labai jai ačiū. o kaip rėminti be porėmio, rašė Upytėlė. mirksiukas.gif
o aš jau baiginėju bekontūrį rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 11 vasario 2007 - 10:26
na štai ir mano bekontūris biggrin.gif . šiaip man visai lyg nieko, kol nelyginu su Upytėlės lotuliukas.gif . matau savo klaidų, pvz trūksta potėpių minkštumo, kai kur kaip piešta , bet ko čia norėt iš pirmokėlės.

user posted image


laukiu jūsų nuomonės, ir labai norėčiau kritikos ax.gif
Atsakyti