Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

Pameginsiu atsakyti i klausimus. As konturu nenaudoju (kartais, bet retai), darbelis nemazas gal 70 x 100cm nebepamenu tiksliai. Dazams leidziu laisvai teketi, tik sekanciuose sluoksniuose pradedu valdyti piesini ... Koreguoju spalva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2007 02 06, 14:00)
nea dar ne profesionalumas dar tik darbinis prakaitas  blush2.gif

upytele, sis piesinys fantastika 4u.gif jei apie savo darbus taip manai, tai kokio dailininko darbus laikai profesionaliais?
Atsakyti
QUOTE(*Mari* @ 2007 02 07, 08:40)
upytele, sis piesinys fantastika  4u.gif jei apie savo darbus taip manai, tai kokio dailininko darbus laikai profesionaliais?


Tie darbai, prie kuriu negaleciau prisikabinti. As labai priekabi ir sau ir kitiems ax.gif Kabinejuosi prie kompozicijos, spalvu, dermiu, formu.... Zodziu, tikciau i ta skyreli, kur aptarineja senmerges - niurzga lotuliukas.gif Piesdama issikeliu tikslus, kol nematau rezultato, kuri turejau mintyse tol bambu ant saves ....
Atsakyti
Labukas , noriu parodyti savao antrą darbelį. Truputį nelabai kokybiška nuotrauka blush2.gif
Cia
Labai norėčiau kad pakomentuotumėt ką negerai darau g.gif Upytėle gal tu geriau pagalvok apie kursus Klaipedoje g.gif lotuliukas.gif Tavo darbai nepakartojami thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smiltis: 07 vasario 2007 - 14:19
QUOTE(Smiltis @ 2007 02 07, 14:18)
Labukas , noriu parodyti savao antrą darbelį. Truputį nelabai kokybiška nuotrauka  blush2.gif
Cia
Labai norėčiau kad pakomentuotumėt ką negerai darau  g.gif  Upytėle gal tu geriau pagalvok apie kursus Klaipedoje  g.gif  lotuliukas.gif Tavo darbai nepakartojami  thumbup.gif

as dar mazai zinau apie tapyma ant medziagos, bet man atrodo, kad tavo piesiniui truksta dar keliu sluoksniu. jis atrodo kaip nepabaigtas. turetu buti grazus 4u.gif
Atsakyti
ir aš pritarčiau Mari - trūksta ir spalvų pereinamumo ir išryškinimo. nors nesakau kad man geriau pavyktų lotuliukas.gif
ir jaučiu, kad audinys labai plonas, man rodos reiktų storesnio g.gif

ir manau kad smulkias gėlytes šiuo būdų sunku padaryti, nebent tik tokias kaip bendrą vaizdą. ai, ką aš čia rašau pati nebandžiusi ir išvis šioj srity "nulinukė" - mat lengva patarinėti doh.gif bet man taip atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 07 vasario 2007 - 17:31
Upytėle, o tu tas gėles tapai pasižiūrėjusi į tikras arba nuotraukas, ar tiesiog iš vaizduotės.
man pačiai atrodo lengviausia iš nuotraukų, nors mano pretenzingai natūrai atrodo, kad tai jau kažkoks kopijavimas, nors ir visiškai kitaip pateikčiau. nors, kai nėra natūralių pažiūrėti, tai ką daryti g.gif o vaizduotėj irgi dar nėra tikslių vaizdų , nes tikroviškų gėlių nesu piešusi doh.gif o kaip jums tai atrodo?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 02 07, 17:08)
ir aš pritarčiau Mari - trūksta ir spalvų pereinamumo ir išryškinimo. nors nesakau kad man geriau pavyktų lotuliukas.gif
ir jaučiu, kad audinys labai plonas, man rodos reiktų storesnio g.gif

ir manau kad smulkias gėlytes šiuo būdų sunku padaryti, nebent tik tokias kaip bendrą vaizdą. ai, ką aš čia rašau pati nebandžiusi ir išvis šioj srity "nulinukė" - mat lengva patarinėti doh.gif  bet man taip atrodo rolleyes.gif


Aha labai plonas, iš viso be ryšio toks, bet pradžiai irnesakyk.gif
Šiaip čia gėlytės tai čia pakankamai mažos g.gif , tik nuotraukoj gal didelės atrodo. Bet aišku ne tokios kaip japoniškuose piešiniuose smile.gif
Atsakyti
tai vat aš ir sakau, kad per mažos - negali jom pridėt spalvų, šešėlių. o ant plono audinio labiau išsilieja, tai nelabai tinka šiam reikalui. su kontūrais tai man toks plonas labai nieko
Atsakyti
Smiltele, nebijok stilizuoti. Dabar gali kazka dar paryskinti, kiek detalizuoti, kad suvaldytum spalvos tekejima pasiimk dziovintuva. Kazkur pabarstyk druska (kol dazai nenudziuve), juk paveiksluose smulkios gelyte dazniausiai paisomos stilizuoti, tik sukuriamas ispudis. Dar pagalvok apie seselius. Jei sviesa krenta is virsaus, vadinasi po gelyte, lapeliu ir t.t. atsiranda seselis, taip tavo piesinukas igaus apimti smile.gif Nebijok ivesti kontura. Nebutina, bet gali pazaisti, juk labai daznai akvarele jungiama su grafika smile.gif

As paisau is galvos, vasara is gamtos smile.gif Kartais pasiziuriu nuotraukyte, kad susigaudyciau kaip krentanti sviesa meta seselius po daiktu smile.gif
Atsakyti
Ačiuks thumbup.gif
Tai vat dar mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis unsure.gif . Su tuo šešėliavimu tai man iš viso tamsus miškas. O dėl idėjų- tai galvoj visokių kyla, bet nemoku jų įgyvendint.
Kaži dar kiek kanrybės man tam užteks unsure.gif
Atsakyti
Pats seseliavimas tai grynai loginis dalykelis. Tiesiog seselis atsiranda priesingoje daikto puseje nei sviesa smile.gif Toliau jau spalvos.... va cia ir prasideda maloniausias tapybinis zaidimelis smile.gif Dar pasistenk nepasyti dauk bruksniu tapyboje. Tai grafikos sritis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo upytele: 07 vasario 2007 - 21:17