Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

Bespalvis konturas visada nusiplauna smile.gif
Atsakyti
ot dundukė aš doh.gif taip saugojau kad neužsidažytų doh.gif

o sakė, kad tavo kompas sugedęs, tai ir atsakymo nesitikėjau iš tavęs rolleyes.gif
Atsakyti
Naca, nuostabi drugeliu feja.Kaip noriu prisest prie silko, bet neturiu laiko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2007 02 02, 22:40)
Naca, nuostabi drugeliu feja.Kaip noriu prisest prie silko, bet neturiu laiko  unsure.gif

ačiū ax.gif
taigi ir man laiko ne marios, bet jei vien užsakymus darysiu, tai visai netobulėsiu schmoll.gif . tiesiog sulėtinau eilutę. ir stengiuosi pasiįvairinti užsakymus, kad įdomiau būtų rolleyes.gif
Atsakyti
Tai as stengiuosi kazkiek laiko skirt dusiai , beveik visi zmones palieka mano valiai savo norus , o as dazniausiai darau ka nors naujo. Tik silko negaliu todel, kad reikia vietos, o aplink dvi dusios laksto , kurios tai pirstus i dazus sukisa tai uz krasto tempia biggrin.gif .
Atsakyti
ta pati situazcija lotuliukas.gif nutaikius progą užsidarau vonioje. tik vietos mažoka doh.gif
Atsakyti
Ir vel giriuosi ... blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2007 02 06, 14:09)
Ir vel giriuosi ... blush2.gif

Visi tavo darbeliai labai gražūs wub.gif ir iš karto išsiskiria - profesionalūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilialia @ 2007 02 06, 14:34)
Visi tavo darbeliai labai gražūs  wub.gif ir iš karto išsiskiria - profesionalūs smile.gif



nea dar ne profesionalumas dar tik darbinis prakaitas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2007 02 06, 14:09)
Ir vel giriuosi ... blush2.gif

user posted image


nu kaip grazu !!!

o kokio dydzio tas paveikslelis?
ar galima paklausti , ar naudoji spec priemones, kad dazai labai nesilietu audiniu, nes kaip matau , konturo cia nenaudota...
Atsakyti
upytėle, nuostabu blink.gif

jalta, peržiūrė kelis paskutinius psl - Upytėlė jau rašė apie tai mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai grazu smile.gif keik laiko uztrukai? bigsmile.gif
Atsakyti