Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

tik rusiškų nepirk, nes užsiknisi begarindama. o gal ir kitokių rusiškų yra g.gif ir kontūrą būtinai JAVANA, nes paskui keiksiesi porą Lt sutaupiusi ir galvodama kad kiti būtų geresni buvę. nors man neblogas ir Marabu , tik jis truputį ploną šilkiuką traukia. o šilkas tinka ir plonas, ir storesnis. pas mus tai pigiausios gatavos skarelėm, šalikėliai
Atsakyti
aš isigijau išnykstamą flomasterį, galima tiesiai ant šilko piešti , jei kas nepavyksta - sušlapinus dingsta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedreB @ 2007 01 30, 20:58)
aš isigijau išnykstamą flomasterį, galima tiesiai ant šilko piešti , jei kas nepavyksta - sušlapinus dingsta  thumbup.gif

o kiek kainuoja? mačiau rusiškuose puslapiuose kaiptik su tokiu piešė. kur pirkai? ir ar jį uždažius kontūru taip pat išnyksta?
Atsakyti
dar vienas darbelis 4u.gif

user posted image
Atsakyti
naca, nuostabu thumbup.gif

flomasteri pirkau e-bayjuje, mokejau apie 15 litu su atsiuntimu, brangoka, bet pas mus nemaciau...
Liejant spalvas išnyksta, o ir taip po paros išnyksta 4u.gif
Atsakyti
Naca super! Ant bangos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2007 01 31, 00:54)
Naca super! Ant bangos smile.gif

taigi, kad užplaukė doh.gif
Atsakyti
[quote=naca,2007 01 30, 20:15]
dar vienas darbelis 4u.gif

Noriu paklausti, o piešinį tu pati sugalvoji ar tiesiog nukopini nuo kažkur, jei nuo kažkur, tai gal nuorodą įmestum.. Darbeliai tavo SUPER bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 01 30, 17:45)
tik rusiškų nepirk, nes užsiknisi begarindama. o gal ir kitokių rusiškų yra g.gif  ir kontūrą būtinai JAVANA, nes paskui keiksiesi porą Lt sutaupiusi ir galvodama kad kiti būtų geresni buvę. nors man neblogas ir Marabu , tik jis truputį ploną šilkiuką traukia. o šilkas tinka ir plonas, ir storesnis. pas mus tai pigiausios gatavos skarelėm, šalikėliai


tikrai ne visus rusiškus garint reikia 4u.gif parašyta būna ant buteliukų


QUOTE(naca @ 2007 01 30, 20:15)
dar vienas darbelis 4u.gif



nu tikrai super wub.gif ir piešinys ir spalvos wub.gif ir taip kruopščiai išlieta 4u.gif nu nerealiai gražu blink.gif o kokio ji dydžio? su kuriais dažais piešei? nu šaunuolė, tikrai thumbup.gif
Atsakyti
naca grazus darbelis 4u.gif
Atsakyti
[quote=diora,2007 01 31, 11:37]
[quote=naca,2007 01 30, 20:15]
dar vienas darbelis 4u.gif

Noriu paklausti, o piešinį tu pati sugalvoji ar tiesiog nukopini nuo kažkur, jei nuo kažkur, tai gal nuorodą įmestum.. Darbeliai tavo SUPER bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
[/quote]
nė už ką nekopijuoju- aš net kryželiu siuvinėdama savo eskizus kuriu rolleyes.gif
ir tai graužiuosi, kad ta pienių ir spalvų tema truputį "pakišta", bet stengiausi savaip interpretuoti blush2.gif .
Papildyta:
[quote=Siggy,2007 01 31, 13:09]tikrai ne visus rusiškus garint reikia 4u.gif parašyta būna ant buteliukų
nu tikrai super wub.gif ir piešinys ir spalvos wub.gif ir taip kruopščiai išlieta 4u.gif nu nerealiai gražu blink.gif o kokio ji dydžio? su kuriais dažais piešei? nu šaunuolė, tikrai thumbup.gif
[/quote]
apie rusiškus dažus ir aš taip maniau - todėl net nežiūrėjau pirkdama ir "pramazinau" doh.gif

o darbelio dažai Marabu. dydis 40x40, tik čia bus triptikas - reikiadar 2 20x40 nutapyt mirksiukas.gif



labai džiaugiuosi jūsų vertinimais bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 31 sausio 2007 - 17:45
SOS

kaži kodėl plaunant darbelį nuplaukė kontūras. nors fiksavau ilgiau negu parašyta g.gif . gal karščio per mažai g.gif o gal taip turėjo būti - gal tokie jau tie bespalviai kontūrai g.gif
dabar turėsiu papildomo darbo - vėl tempsiu ant rėmo ir kai kur uždažysiu, nes ir kontūrą kaikur dažiau verysad.gif dabar ryškumo trūksta, akių mergaitei nebėra verysad.gif
Atsakyti