Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

QUOTE(upytele @ 2007 01 23, 20:40)
Aaaaaaaaaaa lotuliukas.gif tuomet reikia mamai voljero  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Bus visiems matoma, bet neprieinama.... Tik prasau neisizeisti, toks kvailas pokstas sove i galva smile.gif
Papildyta:
GALIMA!!!

O kokius dazus reiketu pirkti?
Atsakyti
gal dar kartą apie rėmus šilko darbeliams pakalbėkim ax.gif
ar tie rėmai , jei noriu be porėmio daryti turbūt turi būti be išpjovos porėmiui įstatyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 01 24, 19:22)
gal dar kartą apie rėmus šilko darbeliams pakalbėkim ax.gif
ar tie rėmai , jei noriu be porėmio daryti turbūt turi būti be išpjovos porėmiui įstatyti g.gif

ir kitus rėminimo varijantus gal aptartume
Atsakyti
aš savp darbus rėminu tiesiog taip, kaip įprastą grafikos ar kitą darbą, darytą ant popieriaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(0jura @ 2007 01 24, 22:26)
aš savp darbus rėminu tiesiog taip, kaip įprastą grafikos ar kitą darbą, darytą ant popieriaus smile.gif

ačiū už atsakymą bigsmile.gif . kaip suprantu tas rėminimas kad persišviestų, tai gan sudėtingas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 01 24, 21:42)
ačiū už atsakymą bigsmile.gif . kaip suprantu tas rėminimas kad persišviestų, tai gan sudėtingas unsure.gif



Reikalingas medinis remas, irengimas , prisaudantis metalines skrebutes (nezinau kaip tai vadinasi, bet jomis susegami sasiuviniai), tas irengimas naudojamas pertraukiant baldus... ta irengini galima gauti ukiniu prekiu parduotuveje. tuomet prisaudyti audini prie remo is blogosios puses, o kad visiskai estetiskai atrodytu - apkarpyti ir uzdeti juostele, kad nesimatytu brizgalu. Darbo daug... Medziaga prisaudyti nuo krasto centro ir tuomet po truputeli eiti i krastus.
Atsakyti
na taip, tokiu būdu mačiau ir ištempia mano minėtoj parduotuvėj, bet kaži ar taip gražu būtų palikt g.gif be rėmo. Šilkas tada apeina aplink porėmį, o porėmis dar kadangi storas... man tai schmoll.gif toks variantas. Galima pirkt kur būna ant vielutės ištemptą šlką, jiems ir formų visokių įdomesnių suteikta būna. Mano akim ten labai geras variantas, nes ir permatomas šilkas išlieka per visą ir lengvumas toks, nes tos vielutės nesimato visai.
Tik kaina jau žymiai išauga. O pačiom tai kažin ar taip išeitų ax.gif g.gif
Atsakyti
Nea schmoll.gif cia ne ant poremio, bet tiesiai ant remo... Man visada taip tempia darbus, jei busite kantrios, kai tik atsiimsiu darba - nufotkinsiu smulkiai ir idesiu i furuma. Meginu dar karteli aiskinti:
apverciame rema blogaja puse i virsu
tuomet prikabiname paveiksla su tuo minetuoju prietaisu is blogosios puses... tada visus brizgalus paslepiame su juostele smile.gif lotuliukas.gif Turbut geriau bus, jei idesiu nuotraukas smile.gif
Atsakyti
aaaaaa......... atsiprašau, neatdižiai perskaičiau. Labai idomu bus pamatyt nuotraukas 4u.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif cia as didzioji aiskintoja smile.gif Nemoku nupasakoti smile.gif
Atsakyti
jooo, mačiau šiandien galerijoj taip rėmintą ir galvojau kam tos juostelės kitoj pusėj. o tokį prietaisą sesuo turi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif bandysiu biggrin.gif
Atsakyti
"prišaudžiau'' vieną paveikslėlį. nėra taip jau paprasta. mano šilkutis plonas, tai tose prišaudymo vietose lieka dryžiai nuo ištemptų siūlų. be to įtempti labai sunku, nes kur daugiau kontūro dėta ,tai labiau sutraukta, tai nelabai įsitempia. o gal pas kitas kontūras nesutraukia, a g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 27 sausio 2007 - 18:35