Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

QUOTE(g00te @ 2007 01 22, 21:25)
smile.gif
as irgi
bet tam yra ir dar viena priezastis - ten plyteles, kazhkaip nesinori ant mediniu grindu lasint

drinks_cheers.gif ir vonia. o kaip telpa ta skara? pas tave turbūt vonia didelė g.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2007 01 22, 13:32)
netempti ant poremio ir nekabinti ant sienos
lotuliukas.gif

verysad.gif
Atsakyti
aishku cia ne i tema, nu bet as galvojau, as cia tokia viena, vonioj, ant skalbiankes lotuliukas.gif
QUOTE(naca @ 2007 01 22, 20:18)
drinks_cheers.gif  ir vonia. o kaip telpa ta skara? pas tave turbūt vonia didelė g.gif

vonia kaip vonia (t.y. vonios kambarys), dedu viena poremio kampa ant kriaukles, kita ant skalbimo masinos, padekla su dazais pasidedu ant bide, tai kartais uzdarius klozeto dangti, galima ir pailset prisest, o va MB tai auksine kantrybe...
blush2.gif
o ka darysi, vasara bus galima i gamta, o dabar...

QUOTE(MELDA @ 2007 01 22, 21:46)

kodel?
unsure.gif
Atsakyti
Statybiniu prekiu parduotuveje yra pleveliu, kurios naudojamos baldams uzdengti. Tiesiog prisielektrina prie pavirsiaus ir apsaugo nuo dazu ax.gif Siap, as jau buvau "supaisiusi "grindis.... ace padejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2007 01 23, 11:33)
Statybiniu prekiu parduotuveje yra pleveliu, kurios naudojamos baldams uzdengti. Tiesiog prisielektrina prie pavirsiaus ir apsaugo nuo dazu  ax.gif Siap, as jau buvau "supaisiusi "grindis.... ace padejo smile.gif

bet nuo mažų smalsių rankučių neapsaugo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pareis @ 2007 01 18, 11:08)
Jus cia rasot, kad ir rubus galima taip ivairiai nudazyt. Na piest nemoku visai, tai nenupiesiu nieko. Bet ar imanoma butu trikotazine maikute su dazais nuspalvinti, gal ivairiom spalvom, be piesinio.Kiap pradzioj temos buvo parasyta, kad dazus lasinant.

Ar galetu man kas nors atsakyti? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(geguzevasaris @ 2005 04 23, 20:56)
Ieškau bendraminčių,piešiančių ant šilko.Įdomu būtų pasidalinti idėjomis ir atradimais(o tai forume tik siuvinėjimas ir siuvinėjimas).
Aš pati naudoju specialius dažus,tačiau šilko tikrai neperku-per brangu.Iš padėvėtų nusiperku kokią bliuską už 50 centų,itempiu ant rėmo ir piešiu paveikslus.Kadangi pati siuvu,tai kartais dekoruoju audinį,po to siuvu,o dar variantas-pirma pasiuvu,po to "užraugiu" dažuose keletui dienų.
Vakar dailės parduotuvėj nugvelbiau gerą idėją-kaip įtempti audinį,kad nereiktų su "knopkėm"durti.Tai štai,reikia kanceliarinių gumyčių ir klipsiukų(na tokie laikikliai).Nu fainai pasidariau už 3 litus,o "dailėj' būčiau sumokėjus 48 litus (ar jie ten nublūdo?) mirksiukas.gif
Na bet man vienai čia kalbėt kol kas liūdnoka...

Va kaip cia buvo aprasyta.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 01 23, 18:13)
bet nuo mažų smalsių rankučių neapsaugo schmoll.gif




Aaaaaaaaaaa lotuliukas.gif tuomet reikia mamai voljero lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bus visiems matoma, bet neprieinama.... Tik prasau neisizeisti, toks kvailas pokstas sove i galva smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pareis @ 2007 01 23, 21:37)
Ar galetu man kas nors atsakyti? 4u.gif
Papildyta:

Va kaip cia buvo aprasyta.




GALIMA!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo upytele: 23 sausio 2007 - 20:38
QUOTE(upytele @ 2007 01 23, 22:40)
Aaaaaaaaaaa lotuliukas.gif tuomet reikia mamai voljero  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Bus visiems matoma, bet neprieinama.... Tik prasau neisizeisti, toks kvailas pokstas sove i galva smile.gif


tai jau įsižeidžiau beee.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
dar neapdorotas, nepakoreguotas ax.gif

user posted image

kažko link ''Valentino'' patraukė, nors pati nesu pernelyg gerbėja, bet matyt užkrečiama lotuliukas.gif

tik ,ech, tos spalvos rusiškos negražios ir dar neaišku ar garinant nesusigadins g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 23 sausio 2007 - 21:31
[quote=naca,2007 01 23, 22:29]
dar neapdorotas, nepakoreguotas ax.gif

user posted image

Oi, kaip grazu!!! wub.gif Sis darbas man labai labai labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 01 23, 21:29)
dar neapdorotas, nepakoreguotas ax.gif




thumbup.gif labai grazus darbelis 4u.gif
Atsakyti
ačiū, mergaitės wub.gif . upytėle, labai malonu iš tokios profės bigsmile.gif

o man šiaipjau labiau patinka, kai laisvai liejasi, mažiau kontūrų, bet matau, kad tam reikėtų storesnio šilko, nes šis tuoj išdžiūna ir nespėji nudažyt didesnio ploto. o ir dažų kitų reikia, kad spalvos sodresnės iškarto būtų, o ne šimtakart dažant. ir galima būtų lygintuvu apdorot. lauksiu gimtadienio ir prašysiu kad padovanotų rolleyes.gif
Atsakyti