Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

Jus cia rasot, kad ir rubus galima taip ivairiai nudazyt. Na piest nemoku visai, tai nenupiesiu nieko. Bet ar imanoma butu trikotazine maikute su dazais nuspalvinti, gal ivairiom spalvom, be piesinio.Kiap pradzioj temos buvo parasyta, kad dazus lasinant.
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 01 17, 22:51)
super thumbup.gif  labiausiai vykęs tavo darbas wub.gif

aš taip pat pritariu wub.gif .

tik man labiau patiktų kitaip įrėminti paveikslėliai, nes dabar krašteliai lygiai nepasiskirsto ir tas siūlas ant rėmo užeina. tik neįsižeisk 4u.gif na, man truputį nerimtas toks rėminimas, nors kitiems gal kaip tik žaismingas atrodo. aišku, tinkamai įrėminti sunku tam priemonių neturint - man irgi nepavyksta gerai įtempt į rėmą. tikiuosi neįskaudinau blush2.gif
Atsakyti
neįsižeidžiau 4u.gif friends.gif
man asmeniškai tok rėminimas patinka dėl to, kad šilkas lieka permatomas. Užsakovėm siūlau ir kitokį variantą - įprastą - užtempti ant porėmio ir uždėt rėmą, įstiklint. Bet iki šiol nei viena nenorėjo, dabar tik turiu vieną užsakymą, kur mergina norės įsirėmint pati. O dėl ištempimo problemos nėra - ten kur perku porėmius, už tą pačia kainą siūlo ir ištempti ant jų thumbup.gif
aišku, suprantu, kad mano rėminimas turi trūkumų - visų pirma jis gal nėra toks ilgalaikis, taip pat neapsaugo nuo dulkių šilko ir šilko nepavyksta ištempti idealiai lygiai. O kas dėl rimtumo, tai kažkaip nemanau, kad darau labai rimtą meną blush2.gif o tuos trūkumus atperka, kad matosi šilkas, jo blizgėjimas, jo plonumas, skaidrumas, galų gale galima paglotyti bigsmile.gif
turbūt negali visiems patikti vienodi dalykai 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Siggy @ 2007 01 19, 15:21)
ten kur perku porėmius, už tą pačia kainą siūlo ir ištempti ant jų  thumbup.gif

gal pasidalinsi kur ax.gif
Atsakyti
joo, jus cia menus darot...
o man kazhkaip norisi tiesiog elementariu skaru, saliku.. nesiojimui
ir stengiuos piest tokias , kad ant kaklo graziai atrodytu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 01 19, 15:43)
gal pasidalinsi kur ax.gif

mano numylėtoj zamenhofo gatvėj bigsmile.gif

QUOTE(g00te @ 2007 01 19, 16:00)
joo, jus cia menus darot...
o man kazhkaip norisi tiesiog elementariu skaru, saliku.. nesiojimui
ir stengiuos piest tokias , kad ant kaklo graziai atrodytu smile.gif


o kad ant kaklo gražiai atrodytų dar man reikia pasimokyt, nes mažą su aguonom dariau skarelę, tai sakė, kad nesimato
Atsakyti
QUOTE(Siggy @ 2007 01 19, 17:21)
neįsižeidžiau  4u.gif friends.gif
man asmeniškai tok rėminimas patinka dėl to, kad šilkas lieka permatomas. Užsakovėm siūlau ir kitokį variantą - įprastą - užtempti ant porėmio ir uždėt rėmą, įstiklint. Bet iki šiol nei viena nenorėjo, dabar tik turiu vieną užsakymą, kur mergina norės įsirėmint pati. O dėl ištempimo problemos nėra - ten kur perku porėmius, už tą pačia kainą siūlo ir ištempti ant jų  thumbup.gif
aišku, suprantu, kad mano rėminimas turi trūkumų  - visų pirma jis gal nėra toks ilgalaikis, taip pat neapsaugo nuo dulkių šilko ir šilko nepavyksta ištempti idealiai lygiai. O kas dėl rimtumo, tai kažkaip nemanau, kad darau labai rimtą meną  blush2.gif o tuos trūkumus atperka, kad matosi šilkas, jo blizgėjimas, jo plonumas, skaidrumas, galų gale galima paglotyti  bigsmile.gif
turbūt negali visiems patikti vienodi dalykai  4u.gif  drinks_cheers.gif


dėl permatomumo tai aš už- nepatinka man ant porėmio. aš ir bandau įtempti tik ant rėmo be jokio porėmio, bet nesiseka kolkas. galvoju kad gal būtų galima išpjauti porėmio vidurį, palikti tik kraštelius ir įtempti - būtų kaip rėmas rėme g.gif

ir dar dėl to rimtumo, tai kaip pati apie save galvosi, taip ir bus. nors aš taip pat sau niekada neatrodau rimta lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 19 sausio 2007 - 17:26
pagaliau radau laiko jau pamėgtam užsiėmimui rolleyes.gif tik kada pasieksiu rezultatą tiek smulkių detalių pripaišius g.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2007 01 19, 17:00)
joo, jus cia menus darot...
o man kazhkaip norisi tiesiog elementariu skaru, saliku.. nesiojimui
ir stengiuos piest tokias , kad ant kaklo graziai atrodytu smile.gif

tai pasidalink bent teoriškai kaip to pasiekti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2007 01 22, 08:03)
tai pasidalink bent teoriškai kaip to pasiekti ax.gif

netempti ant poremio ir nekabinti ant sienos
lotuliukas.gif
Atsakyti
vat kad skarą darant reikia daug vietos, nes paveikslėlius tai tapau vonioj ant skalbimo mašinos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 01 22, 18:24)
vat kad skarą darant reikia daug vietos, nes paveikslėlius tai tapau vonioj ant skalbimo mašinos rolleyes.gif

smile.gif
as irgi
bet tam yra ir dar viena priezastis - ten plyteles, kazhkaip nesinori ant mediniu grindu lasint
Atsakyti