Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

ax.gif įdėk darbų, gal iš n skarų kokia viena kita tiktų parodyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2007 01 10, 01:17)
beje, kas naudojant druska, galit pabandyt vietoj druskos lasint acta, veikia panasiai kaip druska ale rastas kitoks.
va


o, kaip įdomu, reiks pabandyt ir su actu thumbup.gif jau kaip man patinka spec efektai lotuliukas.gif
nusipirkau dažų pakietintoją, su juo nugruntavus ir išdžiovinus sąkė kaip sukvarele jau piešiasi. Reiks bandyt. Tik kad niekaip neprieina rankos apsiūt skarelės doh.gif blush2.gif
ai, dar pasiguosiu - tekstilininkų gildija organizuoja visokius kursus, tapybos ant šilko visokių technikų - rytietiška, tailando lyg dar kažkas nepamenu. Nu jau taip užsinorėjau, bet su vaiku nepriėmė verysad.gif jis pas mane dar žinduklis, negaliu 7 valandom palikt (kursai 6 valandas vyksta). Aš juos tai suprantu aišku, nu bet kaip man abydna verysad.gif
ačiū kad išklausėt 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2007 01 10, 09:04)
ax.gif įdėk darbų, gal iš n skarų kokia viena kita tiktų parodyti ax.gif

kokios 5 skaros iskeliavo kaip kaledines dovanos, nespejau net fotkiu pasidaryt sad.gif ale buvo tokios klimtiskos. liko dar viena nepadovanota (idesiu neuzilgo fotkes) ir naujos pradetos piest. ir dar ideju pilna galva. smile.gif

QUOTE(Siggy @ 2007 01 10, 13:03)
o, kaip įdomu, reiks pabandyt ir su actu  thumbup.gif jau kaip man patinka spec efektai  lotuliukas.gif
nusipirkau dažų pakietintoją, su juo nugruntavus ir išdžiovinus sąkė kaip sukvarele jau piešiasi. Reiks bandyt. Tik kad niekaip neprieina rankos apsiūt skarelės  doh.gif  blush2.gif
ai, dar pasiguosiu - tekstilininkų gildija organizuoja visokius kursus, tapybos ant šilko visokių technikų - rytietiška, tailando lyg dar kažkas nepamenu. Nu jau taip užsinorėjau, bet su vaiku nepriėmė  verysad.gif jis pas mane dar žinduklis, negaliu 7 valandom palikt (kursai 6 valandas vyksta). Aš juos tai suprantu aišku, nu bet kaip man abydna  verysad.gif
ačiū kad išklausėt  4u.gif  biggrin.gif

o tekstilininku gildija kokiam mieste kursus organizuoja, gal gali ju tel duoti? labai labai norisi, gal nuvaziuociau, nors mano sunaitelis irgi dar mazas, ale gal susitarsiu su MB
Atsakyti
Nu mane irgi suintrigavo???? Jei jie kazka naujo, o ne tapybos pradziamoksli...
Atsakyti
ne pradžamokslis, nors turi ir jį. Brangokos kiek paskaitos, po 100Lt, bet nedidelės grupės ir 6 val paskaita vyksta.
www.tdg.lt tikiuos neišmes manęs už reklamą g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Skara/naujamete dovana mano tetai/akuserei
jai mes dekingi uz sunaus Azuolo palygint lengva gimima
user posted image
skaros detale (beje, sita skara dar daryta su storu konturu)
user posted image
o cia visa dovana - skara ir dar padariau puodeli su A foto bei Azuolo lapeliais
user posted image
vuo, kai prisigyriau smile.gif


Atsakyti
Kaip miela wub.gif
Atsakyti
nu tikrai labai wub.gif
aš savo akušerei irgi šį pirmą savo darbelį padovanojau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Siggy @ 2007 01 11, 08:38)
nu tikrai labai  wub.gif
aš savo akušerei irgi šį pirmą savo darbelį padovanojau  blush2.gif
user posted image

ten kur spalvytes liejasi tai liabai grazu man, ta oiranzine ir geltona
super
Atsakyti
reikia kelt temą žiūriu bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Siggy @ 2007 01 17, 20:21)
reikia kelt temą žiūriu  bigsmile.gif


super thumbup.gif labiausiai vykęs tavo darbas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 17 sausio 2007 - 20:52
QUOTE(akvilyte @ 2007 01 17, 20:51)
super thumbup.gif  labiausiai vykęs tavo darbas wub.gif

ačiū, mokausi blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti