Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

QUOTE(Siggy @ 2006 12 22, 20:33)
tai parodyk, kas gavosi  4u.gif

Upytėle, gal gali pakonsultuot apie liejimą be kontūrų?
Gal reikia ant storesnio šilko? Klientė nori aguonų žaliam fone, bet kad būtų be kontūrų, o aš bijau, kad gausis tiesiog raudonos dėmės žaliam fone  blink.gif  verysad.gif


Pameginsiu, zinoma daug kas priklauso nuo silko. Gali pirma sluoksni padengti balta spalva ir toliau spalvos "nebevaikscios" kaip isproteje, trecias sluoksnis labai labai "ramus" , Kitas variantas, tiesiog aguonu vietose nusipiesk raudonas demeses, o fona - zalia. Kai nudzius tuomet is tu gautuju efektu megink sukurpti piesini... Tai tarsi liejimas akvarele, o jei kazkur reikia labai subtiliai - pasinaudok dziovintuvu. Pirmame sluoksnyje - leisk lietis dazams laisvai...
Atsakyti
QUOTE(Siggy @ 2006 12 22, 21:33)
tai parodyk, kas gavosi  4u.gif

Upytėle, gal gali pakonsultuot apie liejimą be kontūrų?
Gal reikia ant storesnio šilko? Klientė nori aguonų žaliam fone, bet kad būtų be kontūrų, o aš bijau, kad gausis tiesiog raudonos dėmės žaliam fone  blink.gif  verysad.gif

o jei su tokiais kontūrais, kurie nusidažo . bent jau mano tokie, tai nelabai jie ir matosi g.gif
Papildyta:
QUOTE(medeja @ 2006 12 22, 21:03)
Sveikutes, ka gi isbandziau ir as tapyba, tiesa ant lino, pirmas blinas aisku prisvilo, bet man patyko kai turesiu daugiau laisvo laiko butinai dar bandysiu, ir beje dazai nekainuoja tiek jau daug (salyginai) jei perkate dazu rinkini as nusipirkau 5 spalvas ir kontura su specialiu vamzdeliu jam uz 27 Lt, o uztekti turetu ilgam  smile.gif


aš taip pat pirkau tą rusišką rinkinį, bet blogiausia kad reikia fiksuot garinant schmoll.gif
Atsakyti
gal kas bandėte rusiškus kontūrus?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2006 12 22, 22:20)
o jei su tokiais kontūrais, kurie nusidažo . bent jau mano tokie, tai nelabai jie ir matosi g.gif
Papildyta:
aš taip pat pirkau tą rusišką rinkinį, bet blogiausia kad reikia fiksuot garinant schmoll.gif


tai užsidažo jie visi, jei šviesesni, klientė nenori todėl, kad kietas dažas pats, nori, kad skarelė būtų švelnutė minkštutė

QUOTE(MELDA @ 2006 12 22, 22:34)
gal kas bandėte rusiškus kontūrus?


aš nusipirkau rinkinukų, nes efektus norėjau išbandyt ten visokie išsipučiantys, metaliniai ir pan, tai man labai antgaliai nepatiko, labai stori, nu žiauriai storai piešia blink.gif tai aš montavau nuo pasibaigusių gerų kontūrų antgalius, bet vistiek š.. ne darbas. O dėl kokybės tai negaliu ko pasakyt, nes su jais tik ant paveiksliukų piešiau, o jų niekas labai nei skalbia, nei ką daro... Nors kai buvau kursuose tai nekokie atsiliepimai buvo apie juos, sakė geriau jau nat kontūrų nepataupyt 4u.gif
Gal kas turi ir kitokią nuomonę 4u.gif


Ačiū upytėle už konsultaciją 4u.gif reiks kažką bandyt, jaučiu šilko visgi storesnio ieškosiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siggy: 23 gruodžio 2006 - 14:43
QUOTE(MELDA @ 2006 12 23, 00:34)
gal kas bandėte rusiškus kontūrus?

jie patvarūs ir neužsidažo. bet jau kokio storumo schmoll.gif ir smirdi schmoll.gif ir ilgai džiūva schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2006 12 22, 21:59)
Pameginsiu, zinoma daug kas priklauso nuo silko. Gali pirma sluoksni padengti balta spalva ir toliau spalvos "nebevaikscios" kaip isproteje, trecias sluoksnis labai labai "ramus" , Kitas variantas, tiesiog aguonu vietose nusipiesk raudonas demeses, o fona - zalia. Kai nudzius tuomet is tu gautuju efektu megink sukurpti piesini... Tai tarsi liejimas akvarele, o jei kazkur reikia labai subtiliai - pasinaudok dziovintuvu. Pirmame sluoksnyje  - leisk lietis dazams laisvai...


o ar padengus baltais, reikia užfiksuot ar ne?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2006 12 26, 22:53)
o ar padengus baltais, reikia užfiksuot ar ne?


nea schmoll.gif , tik nudziovinti smile.gif tuomet silkas taps truputeli tvirtesnis ir dazai nelakstys kaip isproteje smile.gif
Atsakyti
gavau ir aš rusiškų dažų rinkinuką su 9 spalvom... smirda sad.gif o dar pasiskaičiau čia nelabai kokius atsiliepimus g.gif na reiks pabandyt vakare.... tai kaip supratau fiksuot ne lygionant reik??? o kaip??? g.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 27 gruodžio 2006 - 10:22
QUOTE(Siggy @ 2006 12 23, 14:41)
tai užsidažo jie visi, jei šviesesni, klientė nenori todėl, kad kietas dažas pats, nori, kad skarelė būtų švelnutė minkštutė


Tai jeigu konturai bus bespalviai, tai ji tikrai isliks minkstute ir lengvutė,.... As kai dariau skarale, tai kuo puikiausiai, jis gi susigeria ir uzkerta kelia biggrin.gif nu nebent kitoki bespalvi kontura naudoji... g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2006 12 27, 12:21)
gavau ir aš rusiškų dažų rinkinuką su 9 spalvom... smirda sad.gif  o dar pasiskaičiau čia nelabai kokius atsiliepimus  g.gif  na reiks pabandyt vakare.... tai kaip supratau fiksuot ne lygionant reik??? o kaip??? g.gif  unsure.gif


na ten parašyta. gal tavieji kitaip fiksuojasi. aš tai patiesiu ant popieriaus ir suvinioju ( ne į laikraštį) įpilu į puodą truputį vandens, įdedu lekštutę ir ant jos tą ritinuką, uždengiu puodą rankšluoščiu ir garinu. bet būk atsargi kad nesušlaptų, nes jau taip vieną darbelį apgadinau.
šiaip tie dažai gerai dengiasi, nors kitų ir nebandžiau, tai negaliu palyginti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 27 gruodžio 2006 - 20:54
QUOTE(naca @ 2006 12 22, 23:20)
o jei su tokiais kontūrais, kurie nusidažo . bent jau mano tokie, tai nelabai jie ir matosi g.gif
Papildyta:
aš taip pat pirkau tą rusišką rinkinį, bet blogiausia kad reikia fiksuot garinant schmoll.gif

gal galima garų puode? lotuliukas.gif ... g.gif
Atsakyti
Jetau, kam sitaip kankintis su puodais ir vyniojimais? blink.gif
Juk siuolainiam dazam uztenka lygintuvo, o tiesa pasakius buvau kai kurias skareles pamirsusi islyginti po piesimo, ir tai nei gramas dazu nenusiplove... g.gif
Atsakyti