Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

Mano paskutiniai bandymai

user posted image

user posted image

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedreB @ 2006 12 10, 12:39)
Kur gauti spalvotų kontūrų?  g.gif  Meno mūzoje yr tik permatomi ir blizgantys
(auksiniai, sidabriniai ir panašūs). Ar būna žalių, raudonų, mėlynų... ?  4u.gif



Buna, ivairiausiu spalvu konturu, Kaune, Vilniuje, Klaipedoje, Siauliuose, bet tiksliai pasakyti adresu - negaliu... Siaip paklausk ar paprasyk pardavejos, kad uzsakytu...
Atsakyti
GiedreB, žavu bigsmile.gif nors man tavo pirmieji labiau patinka
Atsakyti
ačiū 4u.gif
Atsakyti
Siggy, o kaip tu įtempei tą skarą, gal jau specialų rėmą įsigijai? tiesiog bandau sugalvot kaip be rėmo įtempt g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2006 12 10, 11:35)
o kiek kainuoja rėmelis šilkuo toks metalinis , ant kurio apsitempia darbelis, ir kokiu ten principu prisitvirtina?


aš nemačiau atskirai rėmelių, tik jau su ištemptu šilku, tiesa yr visokių formų, ne tik stačiakampiai, bet vat kainų neatsimenu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(naca @ 2006 12 13, 17:18)
Siggy, o kaip tu įtempei tą skarą, gal jau specialų rėmą įsigijai?  tiesiog bandau sugalvot kaip be rėmo įtempt g.gif


vyras sukalė iš pagaliukų thumbup.gif
Atsakyti
tau gerai. o aš greičiau pati susikalsiu, negu išprašysiu. ir kaip nepagalvojau doh.gif taip ir darysiu, jei prireiks rolleyes.gif
Atsakyti
jau mane nervas ima doh.gif padarau kažką gražaus ir viską sugadinu du fonu doh.gif

jei dabar esamas mani šlykščiai rudas fonas.. ar įmanioma jį padaryt juodu ir kuo vientisesniu????
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2006 12 14, 13:11)
jau mane nervas ima doh.gif  padarau kažką gražaus ir viską sugadinu du fonu  doh.gif

jei dabar esamas mani šlykščiai rudas fonas.. ar įmanioma jį padaryt juodu ir kuo vientisesniu????


juodu gali padaryt, dėl vientisumo nežinau kaip pavyks g.gif
tik jau kai antrą kart tepi ant viršaus, tai nebesilieja dažas, reikia gražiau visur užtepti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siggy @ 2006 12 14, 17:52)
juodu gali padaryt, dėl vientisumo nežinau kaip pavyks  g.gif
tik jau kai antrą kart tepi ant viršaus, tai nebesilieja dažas, reikia gražiau visur užtepti  4u.gif


o man rodos galima vientisesnį padaryt visą foną iš naujo sudrėkinus, tik kuo greičiau, kad nespėtų išdžiūt
Atsakyti
Sveikutes, ka gi isbandziau ir as tapyba, tiesa ant lino, pirmas blinas aisku prisvilo, bet man patyko kai turesiu daugiau laisvo laiko butinai dar bandysiu, ir beje dazai nekainuoja tiek jau daug (salyginai) jei perkate dazu rinkini as nusipirkau 5 spalvas ir kontura su specialiu vamzdeliu jam uz 27 Lt, o uztekti turetu ilgam smile.gif
Atsakyti
tai parodyk, kas gavosi 4u.gif

Upytėle, gal gali pakonsultuot apie liejimą be kontūrų?
Gal reikia ant storesnio šilko? Klientė nori aguonų žaliam fone, bet kad būtų be kontūrų, o aš bijau, kad gausis tiesiog raudonos dėmės žaliam fone blink.gif verysad.gif
Atsakyti