Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

Jau mačiau, Sigy. puikus thumbup.gif , tikrai tobulėji drinks_cheers.gif .
o ką, ar tos nuostabiosios aguonų skarelės neėmė g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2006 11 27, 18:37)
Jau mačiau, Sigy. puikus thumbup.gif , tikrai tobulėji drinks_cheers.gif .
o ką, ar tos nuostabiosios aguonų skarelės neėmė g.gif ?

neėmė schmoll.gif
ant plono šilko labai piešiau - šifono, ir nelygiai juoda spalva pasidengė - matos kur ištiesta skara. Aš tuos kontūrus su auksiuku apvedžiojau, man gražu, o užsakovei nepatiko verysad.gif nieko, jei neparduosiu, pati nešiosiu irnesakyk.gif
Atsakyti
mat kaip. matyt per pigiai darai mirksiukas.gif .tik neliūdėk , užtat buvo galimybė tobulintis biggrin.gif
Papildyta:
tai geriau didelį foną specialiai padaryk nelygų - druskos pabarstyk ar vandeniu papuršk
Atsakyti
Kurios neeme, kur buvo idetos Siggy, tavo nuotraukos su aguonomis juodame fone? Man tai labai patiko ta skarele. Manau tikrai ji ras savo kliente!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2006 11 27, 21:01)
mat kaip. matyt per pigiai darai mirksiukas.gif .tik neliūdėk , užtat buvo galimybė tobulintis biggrin.gif
Papildyta:
tai geriau didelį foną specialiai padaryk nelygų - druskos pabarstyk ar vandeniu papuršk


drinks_cheers.gif kažką reiks galvot, tik bijau, kad perdaug marga nesigautų g.gif

QUOTE(kazyte @ 2006 12 03, 12:44)
Kurios neeme, kur buvo idetos Siggy, tavo nuotraukos su aguonomis juodame fone? Man tai labai patiko ta skarele. Manau tikrai ji ras savo kliente!!! mirksiukas.gif


ačiū Kazyte 4u.gif wub.gif skara ta pati drinks_cheers.gif
Papildyta:
įsidėsiu ir čia blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Siggy @ 2006 12 03, 14:21)
drinks_cheers.gif kažką reiks galvot, tik bijau, kad perdaug marga nesigautų  g.gif
ačiū Kazyte  4u.gif  wub.gif skara ta pati  drinks_cheers.gif
Papildyta:
įsidėsiu ir čia  blush2.gif
user posted image


Siggy! Saunuole - tuo mes ir skiriames nuo masinu, kad fona sugebam padengti nelygiai! O masina ar kompa reikia programuoti, ir taip galima prileisti kruvas vienodu darbu, o tai kas padaryta rankomis - nelygaus - tai ir yra zavu! Kiekviena karta kitaip r nepakartojamai:) Beje, pas mane irgi klientes is karto paklausia - kaip bus , jei nepatiks??? As is karto pasakau - ne problema, juk ne as nesiosiu, taigi, zmogui visuomet palieku pasirinkimo teise, ir cia tikrai ne fonas kalatas, o tiesiog skirtingi matymai:) Tai kas vienam wub.gif - kitam wacko.gif
Atsakyti
Siggy, man tas paveiksliukas labai "širdį griebiantis", toks švelnus, akiai malonus ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2006 12 03, 15:01)
Siggy! Saunuole  - tuo mes ir skiriames nuo masinu, kad fona sugebam padengti nelygiai! O masina ar kompa reikia programuoti, ir taip galima prileisti kruvas vienodu darbu, o tai kas padaryta rankomis - nelygaus - tai ir yra zavu! Kiekviena karta kitaip r nepakartojamai:) Beje, pas mane irgi klientes is karto paklausia - kaip bus , jei nepatiks??? As is karto pasakau - ne problema, juk ne as nesiosiu, taigi, zmogui visuomet palieku pasirinkimo teise, ir cia tikrai ne fonas kalatas, o tiesiog skirtingi matymai:) Tai kas vienam  wub.gif - kitam wacko.gif


ačiū už palaikymą, net lengviau pasidarė 4u.gif

QUOTE(naca @ 2006 12 03, 15:25)
Siggy, man tas paveiksliukas labai "širdį griebiantis", toks švelnus, akiai malonus ax.gif .


labai mielas įvertinimas wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Labai gražu wub.gif
o kur jus perkate tokius remelius, kuriuos po to dažote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedreB @ 2006 12 03, 19:14)
Labai gražu  wub.gif
o kur jus perkate tokius remelius, kuriuos po to dažote?  4u.gif


aš tai Kaune, Vilniuje nieko nežinau unsure.gif
o Kaune turiu jau pamėgtą parduotuvę Zamenhofo g. biggrin.gif
Atsakyti
o kiek kainuoja rėmelis šilkuo toks metalinis , ant kurio apsitempia darbelis, ir kokiu ten principu prisitvirtina?
Atsakyti
Kur gauti spalvotų kontūrų? g.gif Meno mūzoje yr tik permatomi ir blizgantys
(auksiniai, sidabriniai ir panašūs). Ar būna žalių, raudonų, mėlynų... ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GiedreB: 10 gruodžio 2006 - 11:40