Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

Reminimas gali buti 2-jopas. Tiesiog is remu vidines puses prikabinti silka kniedemis (na nezinau kaip tas dalykas vadinasi, jomis pritvirtinama drobes prie poremio), kitas variantas - istemti kaip drobe ant poremio ir ideti i rema.
Remus dazau ivairiausiais imanomais dazais (akriliniai, akvareliniai, guasai, aliejiniai ir t.t.), o kad jie nesureaguotu su aplinka padengiu baldiniu laku.... Galima naudoti blizgu laka, galima naudoti matini.
Atsakyti
oi ačiū 4u.gif
Atsakyti
Dar pamirsau. Remu dazymui daznai naudoju ne teptuka, bet kempinele, o jei noriu paeksperimentuoti - suglamzyta popieriu, istepliota kitos spalvos dazais, itrinu blizgiom pastom ir t.t....
Atsakyti

vėl neatstoju su savo begaliniais klausimais blush2.gif
ar čia mano kontūras vėl kažkoks š...., ar visi taip - kai ant jo netyčia uždažau, tai nusidažo, o ne balta lieka ta vieta g.gif
Atsakyti
Siaip jau pasistenk neuzdazyti, bet as, bijau reklamuoti, nesuprantu supermamos taisykliu... As piesiu su JAVANA konturais, kol kas jokiu problemu... Viska padaro praktika. Pajusi koks audinys ko nori. Vienas labai neklauso konturo ir prasilieja , kitas kaip kareivelis, ka padarysi, ta ir priims... Zodziu, megink! Pradek ant mazo plotelio ir didink. Jei labai kazkas nesigauna, prasayk i az. Duosiu koordinates ar telefona ir isspresime kilusius sunkumus, nes ant audinio piesiu jau ne pirmi, ne antri ir ne treti metai...
Atsakyti
tai jau matosi , upytėle, tavo patirtis rolleyes.gif
Atsakyti
antras mano silko darbelis 4u.gif tokia tematika kaip duoklė Supermamai lotuliukas.gif .
o vyras juokiasi, kad marijas piešiu g.gif

user posted image
Atsakyti
jausmingas darbelis labai, ir šerkšnas grazus thumbup.gif
Atsakyti
[quote=naca,2006 11 07, 21:03]
antras mano silko darbelis 4u.gif tokia tematika kaip duoklė Supermamai lotuliukas.gif .
o vyras juokiasi, kad marijas piešiu g.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ai, įsidėsiu ir čia, rūpi pasigirt blush2.gif
pagalvėlę padariau su šilkučiu
user posted image
Atsakyti
Na, merginos, Siggy ir Naca, Jusu darbeliai super!!!!!!!!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
merginos, o kur Kaune perkat silka. Zinau tik Tekstilininku gildijoj. O gal dar yra kokiu vietu?
Atsakyti