Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

QUOTE(naca @ 2006 11 01, 15:12)
mano pirmasis šilko ir išvis tapybos darbelis blush2.gif
tik labai nepeikit. bet ir rimtos  kritikos iš profesionalų norėčiau.

tik dar neužfiksuotas. bijau ,nes ant dažų parašyta kad garuose blink.gif

Oho kaip grazu,man Kaledom padaryk. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 02 lapkričio 2006 - 22:09
Labai grazu! Saunuole. Tik kur ne kur konturiukai matyt per ploni buvo, kad dazai pabege. mirksiukas.gif
Atsakyti
šiaip specialiai kai kur palikau, kad pabėgtų -man patinka, kai susilieja ax.gif . bet kai kur ir per ploni blush2.gif
Atsakyti
Super! biggrin.gif Va cia tai grozis smile.gif Kaip noreciau ir as taip moketi.... rolleyes.gif Norejau paklausti, tik labai nepeikit manes neismaneles. blush2.gif Pirmiausia ant silko turbut ta grozi reikia nusipiesti piestuku, ar konturu? Juk jei piesiant konturu kazkas is pradziu nepavyksta, tai kas tada, sugadinta? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2006 11 01, 14:12)
mano pirmasis šilko ir išvis tapybos darbelis blush2.gif

tik labai nepeikit. bet ir rimtos  kritikos iš profesionalų norėčiau.

tik dar neužfiksuotas. bijau ,nes ant dažų parašyta kad garuose blink.gif


šaunuolė, labai labai gražu wub.gif Gal tau kai važiuosiu į Šiaulius dažų parvežt geresnių? Nes tie, kur garais tvirtinasi girdėjau nelabai kaip laikosi, bijo skalbimo g.gif

QUOTE(kiele_ @ 2006 11 02, 09:56)
Super!  biggrin.gif  Va cia tai grozis  smile.gif  Kaip noreciau ir as taip moketi....  rolleyes.gif  Norejau paklausti, tik labai nepeikit manes neismaneles.  blush2.gif  Pirmiausia ant silko turbut ta grozi reikia nusipiesti piestuku, ar konturu? Juk jei piesiant konturu kazkas is pradziu nepavyksta, tai kas tada, sugadinta?  blush2.gif


pieštuku ant popieriaus, o šilką ištemptą pasidėjus ant viršaus jau su kontūru piešinį perkeli mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 02 lapkričio 2006 - 22:11
ačiū, mergaitės blush2.gif .
ačiū, Siggy, bet jaučiu pareigą ir šiuos dažus apmažint ax.gif gal vėliau bigsmile.gif išgarinau jau paveiksliuką, išskalbiau - dabar geriau atrodo, blizgesys šilko atsirado. tik kontūras nuėjo, nes jis tai lygintuvu tvirtinamas unsure.gif .

bet atradau, kad galima į bespalvį kontūrą dažų pridėti, jei jis vandens pagrindu bigsmile.gif

ir dar - sumąsčiau gera varijantą, kaip įtempti ant rėmo - su lipnia juostele ( dvipuse, nes geriau limpa). tik tai tinka tik paveiksliukams, nes gali kraštus apgadinti. nors man visai neapsigadino biggrin.gif
Atsakyti

 ! 
Cituojant narių žinutes prašome necituoti jų nuotraukų, ištrinkite, kad nesikartotų kiekviename puslapyje ir neužimtų bereikalingai vietos
Atsakyti
Siggy, isduok paslapti kur Siauliuose perki dazus silkui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kazyte @ 2006 11 03, 01:02)
Siggy, isduok paslapti kur Siauliuose perki dazus silkui?  4u.gif


Siggy perka vilniuij mirksiukas.gif
Atsakyti
neatspėjot, kaune perku lotuliukas.gif
Atsakyti
a,Siggy, dabar supratau, kad dazus perki Kaune ir juos zadi vezti i siaulius Nacai doh.gif
Atsakyti
noriu įsirėmint savo paveiksliuką, tik nežinau kaip tai padaryti, kaip rėmuose jį įtempti ir pritvirtinti g.gif ir kokiais dažais rėmus dažot?
Atsakyti