Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

QUOTE(naca @ 2006 10 29, 23:22)
mergaitės, o kai piešinį ant šilko perkeliate, ar jis būna žemiau, t. y. nepriglaustas? ir ar taip ir piešiate ant ištempto rėmuose šilko nieko apačioj nepasidėjusios, kad kiečiau būtų?
ir dar. ar nutapius ir išdžiovinus dar galima koreguoti dažais, kontūrais, pakartotinai uždažyti?


aš atsakysiu, kaip aš darau, bet nežinau, ar 100proc. teisingai 4u.gif
piešinys būna po šlku, bet nepriglaustas, kad kiečiau būtų irgi nieko nededu, jei gerai ištempi šilką ir neprireikia. Kontūrais koreaguot, pakartotinai uždažyt tikrai galima, svarbu kad storo sluoksnio nesigautų, aš visada pabaigoj su kontūrais akcentus sudelioju. O kaip su dažais, tai nežinau, man ir įdomu g.gif
Atsakyti
Zinoma, kad galima su dazais ant virsaus uzpiesti. Juk cia viskas panasu i akvarele.... Tik nepersistenkite piesdamos ant virsaus, kad spalva nevirstu purvu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2006 10 30, 17:10)
bandžiau šiandien tapyti, bet kontūrai taip baisiai storai piešia verysad.gif , kad nieko gero. manieji rusiški. gal geriau kitus nusipirkti g.gif . ar aš ko nemoku g.gif


havana kontūrų tikrai angaliai ilgesni ir plonesni, ploniau piešia, aš su rusiškais kontūrais kur nusipirkau tik ant rėmų paišau, nes tikrai per stori

QUOTE(bonbonkea @ 2006 10 30, 18:04)
o gal galite pasakyti kur jus ismokote sio grozio?  4u.gif


aš technikos išmokau kursuose Vėjų fėjoje, žinau, kad vyksta kursai ir tekstilininkų galerijoje, tik žymiai brangiau. Bet čia Kaunas, Tau turbūt reiktų paieškot kursų Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
ačiukas. pirksiu kitus kontūrus. o kokia spalva geriausia?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2006 10 30, 18:52)
ačiukas. pirksiu kitus kontūrus. o kokia spalva geriausia?


žiūrint ką pieši lotuliukas.gif
universaliausia tai bespalvį pirkt, tarnaus už kontūrą, kad spalvos nesusilietų ir visur tiks. Ant šilko permamtomas ruoželis toks gaunas, kaip klijai mirksiukas.gif
Atsakyti
na o gal kas moketes vilniuje ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bonbonkea @ 2006 10 30, 21:19)
na o gal kas moketes vilniuje ? ax.gif

as mokiausi vilniuje kursuose, bet is tikruju gailiuosi , kad ejau ir mokejau nemazus pinigus, nes praktiskai nieko neismokau , jokiu patarimu negavau. Visko mokiausi namuose , daug paisiau ir praktikavausi, todel turiu jau nemaza patirti , zinau , kokie dazai tikrai kokybiski, o kokie nelabai. O jeigu reiktu pasidalinti patirtimi, tai tikrai mokyciau konkreciai (turiu nedideles patirties). Musu kursuose buvo gal 15 zmoniu, tai kas kuo norejo, tas ta ir veike , tikrai labai nusivylusi.

Papildyta:
QUOTE(naca @ 2006 10 30, 19:52)
ačiukas. pirksiu kitus kontūrus. o kokia spalva geriausia?

pirk javana konturus, jie brangiausi, bet patys geriausi, galima drasiai skalbt gaminius,o naudojant kitus , konturai nusilupineja
Atsakyti
gaila, šiauliuose ne kažin koks pasirinkimas - nusipirkau marabu kontūrus. o kažin iš bespalvio kontūro galima kokiąnors spalvą pasidaryt pridėjus dažų g.gif
Atsakyti
QUOTE(jalta @ 2006 10 31, 18:18)
as mokiausi vilniuje kursuose, bet is tikruju gailiuosi , kad ejau ir mokejau nemazus pinigus, nes praktiskai nieko neismokau , jokiu patarimu negavau. Visko mokiausi namuose , daug paisiau ir praktikavausi, todel turiu jau nemaza patirti , zinau , kokie dazai tikrai kokybiski, o kokie nelabai. O jeigu reiktu  pasidalinti patirtimi,  tai tikrai mokyciau konkreciai (turiu nedideles patirties). Musu kursuose buvo gal 15 zmoniu, tai kas kuo norejo, tas ta ir veike , tikrai labai nusivylusi.



kapi gaila verysad.gif kiek ieskojau internete labai mazai kas moko... doh.gif net nezinau ka daryti... aisq galiu pati dazu ir visokiu kitokiu dalyku nusiprkti ir bandyti savarankiskai bet klasuimas kur man tuos dazus kisti jei nepatiks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bonbonkea @ 2006 10 31, 20:08)
kapi gaila  verysad.gif  kiek ieskojau internete labai mazai kas moko...  doh.gif  net nezinau ka daryti... aisq galiu pati dazu ir visokiu kitokiu dalyku nusiprkti ir bandyti savarankiskai bet klasuimas kur man tuos dazus kisti jei nepatiks  unsure.gif


gal panaudosi kokiems drabužėliams pagražinti. man visada tokie dalykai praverčia tongue.gif
be to ir taip dažnai nereikalingiems dalykams pinigus sukišam. o čia nepabandžius nesužinosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2006 10 31, 17:24)
gaila, šiauliuose ne kažin koks pasirinkimas - nusipirkau marabu kontūrus. o kažin iš bespalvio kontūro galima kokiąnors  spalvą pasidaryt pridėjus dažų g.gif


nemanau schmoll.gif
Atsakyti
mano pirmasis šilko ir išvis tapybos darbelis blush2.gif

user posted image


tik labai nepeikit. bet ir rimtos kritikos iš profesionalų norėčiau.

tik dar neužfiksuotas. bijau ,nes ant dažų parašyta kad garuose blink.gif
Atsakyti