Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio

QUOTE(naca @ 2006 10 23, 23:37)
rusiškų dažų instrukcijoj parašyta kad šilko dažus reikia skiesti vandeniu su soda g.gif  ar kas taip darot?



Neaaaa schmoll.gif , bet gal taip reikia???? Niekada nemeginau piesti su rusiskais dazais...
Atsakyti
Sveikos mamytės ir ne tik 4u.gif .

Man reikia ant drobės (3vnt), nupiešti nėščios moters siluetus. Ar atsirastų sugebančių ir norinčių padirbėti smile.gif . Jei ką rašykit į A.Ž.
pageidautinas miestas Vilnius
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2006 10 23, 22:37)
rusiškų dažų instrukcijoj parašyta kad šilko dažus reikia skiesti vandeniu su soda g.gif  ar kas taip darot?

nu negirdėjau dar taip blink.gif pabandyk, kas bus mirksiukas.gif
aš irgi rusiškų turiu kelias spalvas, bet ten tokių nurodymų nėra g.gif
Atsakyti
aš pirkau visą dėžutę, tai ten ir instrukcija g.gif nors nesunku ir su soda pabandyt
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2006 10 24, 16:51)
aš pirkau visą dėžutę, tai ten ir instrukcija g.gif  nors nesunku ir su soda pabandyt

papasakok paskui, kaip sekėsi, labai įdomu ax.gif
o aš vakar baisybę pinigų išleidau, nes gavo naujų kontūrų, kurie išsipučia pakaitinti, paskui metalo spalvų rinkinuką, ir šiaip dar visokių spalvų nusipirkau + šilko (aš metrais perku), tai delnai niežti dabar kaip piešt noriu lotuliukas.gif bet mažius kaip tyčia tik ant rankų šiandien miega, o paguldau ir akys didelės iš karto doh.gif
Atsakyti
Koki silka ir po kiek perki???
Atsakyti
QUOTE(Siggy @ 2006 10 24, 19:02)
papasakok paskui, kaip sekėsi, labai įdomu  ax.gif
o aš vakar baisybę pinigų išleidau, nes gavo naujų kontūrų, kurie išsipučia pakaitinti, paskui metalo spalvų rinkinuką, ir šiaip dar visokių spalvų nusipirkau + šilko (aš metrais perku), tai delnai niežti dabar kaip piešt noriu  lotuliukas.gif bet mažius kaip tyčia tik ant rankų šiandien miega, o paguldau ir akys didelės iš karto  doh.gif

netik papasakosiu ,ir parodysiu, jei išeis. aš turiu dažų kur išsipučia iš tokio kaip ir vaikiško rinkinio ant audinio piešti. tai jie nėra labai patvarūs ant rūbų.
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2006 10 24, 18:18)
Koki silka ir po kiek perki???

kiek apsiūtas kainuoja?
Atsakyti
aš perku po 21Lt už metrą, plotis 90cm. storio tik mintinai nepasakysiu, bet nėra labai storas. O apsiūtas tai irgi nuo dydžio priklauso - pirkdavau skareles paveiksliukams 25cmX25cm tekstilinikų galerijoje tai po 5Lt, dabar radau kitoj 28cmX28cm už 3,90Lt. O skarelei tai šifoną pirkau, irgi 20Lt už metrą. Tik priprast turbūt reikia ant jo piešt, man tai sunkiau. Kažkaip sunku lygiai padengt kur viena spalva, kontūrų taip nesimato, ir šiaip visai kitoks vaizdas, nors gal ir neblogesnis g.gif
na, bet aš tik atradinėju viską, sorry, jei ko nepataikiau 4u.gif
Atsakyti
mergaitės, o kai piešinį ant šilko perkeliate, ar jis būna žemiau, t. y. nepriglaustas? ir ar taip ir piešiate ant ištempto rėmuose šilko nieko apačioj nepasidėjusios, kad kiečiau būtų?
ir dar. ar nutapius ir išdžiovinus dar galima koreguoti dažais, kontūrais, pakartotinai uždažyti?
Atsakyti
bandžiau šiandien tapyti, bet kontūrai taip baisiai storai piešia verysad.gif , kad nieko gero. manieji rusiški. gal geriau kitus nusipirkti g.gif . ar aš ko nemoku g.gif
Atsakyti
o gal galite pasakyti kur jus ismokote sio grozio? 4u.gif
Atsakyti